تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 9 اولاول ... 56789
نمايش نتايج 81 به 84 از 84

نام تاپيک: گیج شدم VN7-592G N551VW N552VW G551VW

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

یه ملاکی که توی برتری دادن این چند مدل نسبت به همدیگه داشتید توی کانفیگها هست.
    این مدل ها همه جور کانفیگی دارن و در کل بحث سر کانفیگ رو توی برتری دادن این مدلها نسبت به هم منطقی نمیدونم و بهتره سر تعداد پورت ها، وزن، لوازم جانبی، و ... بحث بشه . (تفاوت هایی مثل موس و هدست گیمینگ ROG ، سابووفر جدا ، اسپیکر های عالی ، USB Type C .....)
    نکته دیگه ای که دوست دارم بگم اینه که سری G رو برای گیم میسازن و بهینش میکن پس نمیشه گفت این دو مدل هیچ تفاوتی با هم ندارن. قطعا تفاوت های سیستمی و نرم افزاری وجود داره (مثل استفاده از رم OC به جای رم معمولی).

سوالی که برای خودم توی انتخاب بین G551VW و N552VW پیش اومده اینه که وجود USB Type-C تا چه حد لازمه ؟

Last edited by hoseinghs; 16-06-2016 at 10:09.

اگه نباشه جاش خالی می مونه jjadm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

نمیدونم با برند ایسوس کنار بیام ./

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

سلام

خیلی ها می گن که آیکن ها در مانیتورهای 4k با سایز 27 با بیشتر، خیلی کوچک هستن و در این لپ تاپ که سایز 15.6 است احتمالا خیلی کوچک به نظر می رسه

سوالم این هست که واقعا سایز آیکن ها و فونت منوها (مثلا در ویژوال استودیو) خیلی کوچک است و شما که این لپ تاپ رو دارید اگه از قسمت display در کنترل پنل درصد بزرگنمایی رو بیشتر کنیم تا سایز آیکن ها و فونت ها به اندازه طبیعی برسن آیا از عرض محیط کدنویسی ویژوال استودیو خیلی کم می شه به طوری که ارزش این بزرگنمایی رو نداشته باشه (اگه امکانش هست این شرایط رو وقتی که فونت کدنویسی در ویژوال استودیو روی 18 است بررسی کنید)

سلام من ویژوال رو نصب کردم روی لپتابم بعد از ریستارت شروع شد به پرش صفحه . بعد از اینکه این مطلبو دیدم uninstall کردم ولی بازم پرش صفحه ادامه داره میشه راهنماییم کنین؟

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

اگر اشتباه نکنم یه جایی در همین فروم اشاره شده بود که گرافیک intel با برنامه visual studio مشکل داره.
    شما درایور گرافیک اینتل را آپدیت کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه

صفحه 9 از 9 اولاول ... 56789

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •