تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: فوری !!!! کمک برای خرید امپ یا کارت صدا برای beyerdynamic dt990 pro 250 ohm

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض فوری !!!! کمک برای خرید امپ یا کارت صدا برای beyerdynamic dt990 pro 250 ohm

سلام , من هدفون beyer dynamic dt 990 pro رو به تازگی خریداری کردم. به کیس یا تلویزیون می زنم صدا رو که زیاد می کنم از کنترل خارج می شه گزگز می کنه , این به خاطر اینکه امپدانس هدفون خیلی بیشتره؟ دیشب خونه دوستم با کارت صدا m audio fast track pro test gereftam که وضوح شفافیت صدا عالی شده بود ولی صدا بلندی زیادی نداشت. میشه تا قیمت 500_600 بهم یک کارت صدا یا آمپ خوب معرفی کنید که از پس این هدفون بر بیاد؟ چند تا سایت گشتم دو تا کارت صدا پیدا کردم ولی نمی دونم خروجی هدفون 250 اهم رو می کشه یا نه,steinberg ur 12 و focusrite scarlett 2i2. آمپ میتونه اندازه کارت صدا, صدا روتفکیک و کنترل کنه؟ راستش زیاد اطلاع درباره آمپ و کارت صدا . اگه میشه راهنمایی کنید چه چیزی برای من خوبه . این که هدفون صدا رو زیاد می کنم گزگز می کنه خیلی میره رو اعصابم .انگار نه انگار 500 پول هدفون دادم با senheiser hd 203 قبلیم هیچ فرقی نداره اگه بشه به ps4 هم متصل بشه خیلی خوب میشه .ممنون

حـــــرفـه ای rave-87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام , من هدفون beyer dynamic dt 990 pro رو به تازگی خریداری کردم. به کیس یا تلویزیون می زنم صدا رو که زیاد می کنم از کنترل خارج می شه گزگز می کنه , این به خاطر اینکه امپدانس هدفون خیلی بیشتره؟ دیشب خونه دوستم با کارت صدا m audio fast track pro test gereftam که وضوح شفافیت صدا عالی شده بود ولی صدا بلندی زیادی نداشت. میشه تا قیمت 500_600 بهم یک کارت صدا یا آمپ خوب معرفی کنید که از پس این هدفون بر بیاد؟ چند تا سایت گشتم دو تا کارت صدا پیدا کردم ولی نمی دونم خروجی هدفون 250 اهم رو می کشه یا نه,steinberg ur 12 و focusrite scarlett 2i2. آمپ میتونه اندازه کارت صدا, صدا روتفکیک و کنترل کنه؟ راستش زیاد اطلاع درباره آمپ و کارت صدا . اگه میشه راهنمایی کنید چه چیزی برای من خوبه . این که هدفون صدا رو زیاد می کنم گزگز می کنه خیلی میره رو اعصابم .انگار نه انگار 500 پول هدفون دادم با senheiser hd 203 قبلیم هیچ فرقی نداره اگه بشه به ps4 هم متصل بشه خیلی خوب میشه .ممنون
    دک/آمپ بخرید بهتر از آمپ خالی هست. دک/آمپ کار پردازش صدا رو هم انجام می ده و از این لحاظ شبیه همون کارت صدا هست.
    iFi-Audio Nano iDSD

خیلی خوبه. قیمتش حدود 795 تومنه. از لحاظ ساپورت انواع فرمت و کیفیت صدا، در قیمت خودش خیلی خوبه.
    گزینه ارزونتر از امحصولات فیو هستن. فیو e18 مثلاً. که امکان وصل شدن به گوشی هم داره. یا خود پلیر فیو x3ii که البته قیمتش 760 تومنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •