تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: مشکل رد برنامه Smart Launch

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض مشکل در برنامه Smart Launch

با سلام خدمت همه ی شما دوستان عزیز

من تازه برنامه اسمارت لانچ 4.1.115 رو در یه گیم نت نصب کردم. برنامه رو از -----------.com از این آدرس گرفتم:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ارتباط بین سرور و 3 تا از کلایتن ها برقرار هست. و فقط 3 تا کلاینت، چون کرک نشده اجازه تعداد بیشر کامپبوتر رو نمیده که وصل بشن. الان دو تامشکل دارم:
    1- وقتی که برنامه رو دانلود کردم کرک داخلش بود. من کرک رو کپی و در محل نصب Smartlaunch 4.1 Server پیست و اجرا کردم ولی با پیغام:
    The license for OSSkin was not found, please visit the component vendor to purchase a license.
    چطوری بتونم برنامه رو کرک کنم. ممنون میشم.

2- وقتی که برنامه ی Smartlaunch 4.1 Server در حال اجرا شدن هست و من برنامه ی Smartlaunch 4.1 Administrator رو برای کار اجرا میکنم، هر بار باید Server IP رو به صورت دستی وارد کنم بعد وارد محیط برنامه شده و کار کنم باهاش. به نظر می آید باید رد قسمتی از settings این آی پی سرور رو وارد کنم که هر بار مجبور نباشم موقع اجرا اون رو دستی وارد کنم.

ممنون میشم کمکم کنید.
    Last edited by Franky12; 07-04-2016 at 10:03.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

مشکل اولتون ، احتمالا ویروس ناسازگاری بوجود اورده ، اگه خواستین لینک یه کرک دیگرو بهتون بدم ، من امتحان کردم درست شد
    برای مشکل دومتون ، برین به این ادرس Control Panel \User Accounts\change user account control settings و رو حالت never notify قرار بدید و سیستم رو ریستارت کنین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

اگه امکانش هست لینک کرک رو قرار بدین ممنون میشم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

سلام
    وقتی که برنامه رو دانلود کردم کرک داخلش بود. من کرک رو کپی و در محل نصب Smartlaunch 4.1 Server پیست و اجرا کردم ولی با پیغام:
    The license for OSSkin was not found, please visit the component vendor to purchase a license.
    چطوری بتونم برنامه رو کرک کنم. ممنون میشم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •