تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: تا 5 میلیون برای رندر گیری

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض تا 5 میلیون برای رندر گیری

سلام.
    قدیم تاپیکی زده بودم با 4 تومن اما بودجه افزایش پیدا کرد. البته اگر لزومی به این همه هزینه نیست کمتر از 5 تومن بشه خوشحال تر هم میشم!
    دیگه نهایت نهایت 5 تومن بیشتر نمیتونم هزینه کنم.
    قابلیت رندرگیری خیلی مهمه.
    نرم افزار هایی که استفاده میشه : Vray اصلیترینشه و مابقی مثل 3dmax و فوتوشاپ و لومیون

توصیه ی یکی از اساتید این جا ، خرید یک لپ تاپ های اند 4 تومنی بود + انداختن ssd . چون تاپیک برای چند ماه پیش بود نمیدونم هنوز هم توصیه ی ایشون همینه یا خیر.

* برای خرید سیستم هم اقدام کرده بودم منتها چون تا چند وقت دیگه سفری به خارج پیش میاد، به نظرم رسید خرید سیستم رو بذاریم برای اون جا. به نظرتون بهتره ؟ ارزون تر در میاد ؟ یا این که الان سیستم بگیریم اون جا لپ تاپ بگیریم ؟
    لازم به ذکر است برای سیستم میتونم بیشتر هزینه کنم.

ممنون

کاربر فعال انجمن لپ تاپ NOR-1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بهتره اینجا سیستم جمع کنین خارج لپ تاپ بگیرین چون از خارج میشه مدل خاصی با هر نوع کانفیگی که بخواین سفارش بدین بعد چون پشتیبانی و گارانتی او معنا داره مشکلی داشته باشه بهتر رسیدگی میکنن
    ولی اینجا خودتون قطعات بخرین و اسمبل کنین به صرفه تره میتونین هر قطعه موقع خرید تست کنین گارانتی هم داشته باشه بهتره
    هر برنامه ای حداقل سیستم خودشو میخواد حالا هرچه قویتر باشه کار زود تر و روون تر انجام میشه چون هم سیستم میخرین هم لپ تاپ نیازی به هزینه زیادی نیست در حدی که بتونین چند تا ادیت کنین یا صرفا نمایش بدین(مگر اینکه بخواین به عنوان workstation استفاده کنین که اون موقع باید بالا 8 تومان لپتاپ بگیرین) برای همین من از مدل های تو ایران اگه وزن و کیفیت صفحه مهمه n501 jw پیشنهاد میکنم در غیر این صورت n552vw-vx بهترین گزینه میتونه باشه
    مدل vw صفحه FullHd و تاچ و شفاف با گرافیک Gtx960
    مدل vx صفحه 4K غیرتاچ و مات با گرافیک gtx950

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

3. این کاربر از NOR-1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

بهتره اینجا سیستم جمع کنین خارج لپ تاپ بگیرین چون از خارج میشه مدل خاصی با هر نوع کانفیگی که بخواین سفارش بدین بعد چون پشتیبانی و گارانتی او معنا داره مشکلی داشته باشه بهتر رسیدگی میکنن
    ولی اینجا خودتون قطعات بخرین و اسمبل کنین به صرفه تره میتونین هر قطعه موقع خرید تست کنین گارانتی هم داشته باشه بهتره
    هر برنامه ای حداقل سیستم خودشو میخواد حالا هرچه قویتر باشه کار زود تر و روون تر انجام میشه چون هم سیستم میخرین هم لپ تاپ نیازی به هزینه زیادی نیست در حدی که بتونین چند تا ادیت کنین یا صرفا نمایش بدین(مگر اینکه بخواین به عنوان workstation استفاده کنین که اون موقع باید بالا 8 تومان لپتاپ بگیرین) برای همین من از مدل های تو ایران اگه وزن و کیفیت صفحه مهمه n501 jw پیشنهاد میکنم در غیر این صورت n552vw-vx بهترین گزینه میتونه باشه
    مدل vw صفحه FullHd و تاچ و شفاف با گرافیک Gtx960
    مدل vx صفحه 4K غیرتاچ و مات با گرافیک gtx950

متشکرم که پاسخ دادین
    من فکر کردم که چون سیستمی که این جا بخرم رو چند وقت بعد باید ارسالش کنم با تمامی متعلقاتش، برای همین فکر کردم که شاید بهتر باشه این جا لپ تاپ بگیرم که حملش ساده تر باشه. اما باز روی پیشنهاد شما فکر میکنم
    در مورد لپ تاپ در مقایسه با لپ تاپ G551VW که حدود 400 تومن اختلاف قیمت با مدل شما داره نظرتون چیه ؟ یا اگه بخوام بشتر هزینه کنم، G501JW رو جطور ارزیابی میکنید؟

کاربر فعال انجمن لپ تاپ NOR-1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اکثرا سلیقه ایه مدل های G تو رنگ و کیف و موس و هدست مخصوص تفاوت دارن و باید ببینین چقدر حافظه رم و هارد نیاز دارین صفحه 4K به کارتون میاد یا نه وزن هم مهمه
    البته n501vw جدیدترین مدله که cpu سری 6 skyleke داره ولی G سری 4 داره شاید سری جدید سری G با این مدل cpu بیاد ولی شما فقط رو دو تا برند با چهر تا کافیگ ایران زوم نکنین تو خارج میشه از 100 تا برند و هزاران کانفیگ انتخاب کرد

Last edited by NOR-1; 07-04-2016 at 06:13.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •