تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: دلالی رانندگان تاکسی در کیش ..مراقب باشید

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض دلالی رانندگان تاکسی در کیش ..مراقب باشید

با درود
    دوستان بسیار مراقب دلالی رانندگان تاکسی در کیش باشید.هر چند این مورد در کیش بیشتر و به وفور دیده میشه اما در شهر های دیگر هم هست.
    به این صورت که شما میخواهید مثلا فلان رستوران یا هتل بروید.یا به فلان قسمت برای تفریح بروید.
    سعی میکنند شما را فریب دهند که فلان رستوران خوب نیست. فلان جا ارزان تر هست. یا مثلا میگویند منطقه آزاد به فلان کلوب مجوز فروش بلیط را داده.
    درصورتی که به این مکان ها هماهنگ کردند که مشتری ببرند و درصد بگیرند.
    سعی کنید قبل از سفر از آشناها و افرادی که سفر رفتند پرس و جو کنید و مکان های تفریحی و رستوران ها را معلوم کنید تا در دام دلالان نیوفتید. و گول نخورید..
    این دلال ها از رانندگان تاکسی گرفته تا افرادی که در جاهای مختلف اقدام به پیشنهاد دادند میکنند.
    مثلا چند بار که مشتری برای فلان رستوران ببره، یک بار غذای رایگان به راننده میدن یا .... .

2. 7 کاربر از iranch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه jjadm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

تمامی شهر ها اینطور افرادی هستند .

4. این کاربر از jjadm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

بله در جایی مثل کیش چون رستوران ها و هتل ها و سایر اماکن کامل مشخص هست ..به راحتی میتوانند افراد نقش واسطه عمل کنند و سر مسافر بد رقم کلاه بره

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

من هم در کیش با این مساله روبرو شدم ولی حواسم جمع بود

7. 2 کاربر از bas ali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام
    بنده خودم از کسانی هستم که هر جا دزد و کلاهبردار و مال مردم خور ببینم سعی میکنم به پلیس و ارگانهای ذی ربط و همچنین مردم خبر بدم
    شاید نوشته های بنده در تاپیک توصیه های امنیتی رو خونده باشید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اما در مورد این راننده ها نمیشه گفت همشون کلاهبردار و دزدند
    همه ی هتلها و رستورانها احتیاج به مشتری دارند چه خوب باشند چه بد
    یکی از راههای جذبِ مشتری هم استفاده از رانندگان تاکسی هست
    بنده به پیشنهاد یک راننده تاکسی با رستوران ولیمه در خیابان ولی عصر - چهارراه جمهوری آشنا شدم و سالهای ساله که هر وقت برم تهران حتماً سعی میکنم ناهار و شام رو از ولیمه بگیرم چون غذاش عالیه , قیمتش مناسبه , همیشه شلوغه و غذاهاش تازه هست .
    از طریق یک راننده تاکسی هم هتل فردیس رو یاد گرفتم . حالا دیگه هر وقت برم تهران اگر بخوام برم هتل , اول میرم فردیس باوجودیکه خیلی هتلهای دیگه هم رفتم .
    پس این یک قانون عمومی نیست که اگر راننده تاکسی جائی رو پیشنهاد داد حتماً بد هست و یا میخواد سرتون رو کلاه بذاره
    ====================================
    چکار کنیم که سرمون کلاه نره ؟
    1- از راننده بپرسین هتل کجا هست دقیقاً . اگر آدرسش براتون مناسب نیست پس دیگه تمومه . بگین نه .
    2- اگر آدرسش مناسب هست , بپرسین چند ستاره هست ؟
    3- قیمتهاش چقدره ؟
    4- اگر قیمتش و کلاسش براتون مناسب هست بپرسین شماره ش رو داره . زنگ بزنین و از قیمتها مطمئن بشین و وضعیت اتاقها و سرویسها و غیره .
    شاید مثل بنده مشتری همیشگیش بشین
    وقتی هم میرید به اون هتل یا هر هتل دیگه , لیست قیمتهاشون رو باید زده باشند به دیوار تا همه بدونند قیمتهاشون چنده پس راننده تاکسی و هتل نمیتونند سرتون رو کلاه بذارند و ازتون پول زیادی بگیرند
    رستوران هم همینطوره .
    درسته که قالتاق و کلاهبردار و بی وجدان زیاد شده و سال به سال هم بیشتر میشه اما نمیشه به همه بی اعتماد بود و همه رو دزد و کلاهبردار تونست ولی باید اقدامات لازم رو انجام بدیم تا سرمون کلاه نره
    راننده تاکسی شریف هم میخواد نون بخوره .
    گاهی مسافر واقعاً نمیدونه کدوم هتل بره . ایرادی داره راننده تاکسی بهش پیشنهاد بده کجا بره ؟
    بنده خودم بارها با راننده های تاکسی دروغگو و حروم خور روبرو شدم و خوشبختانه مچشون رو گرفتم و کلی خجالتشون دادم
    اما برای اینکه دل رانندهای شریف نشکنه و سرخورده نشند , وقتی راننده پیشنهادی میده ازش پرس و جو کنین در مورد جزئیات , اگر خوشتون نیومد یا شک کردین بهش فقط بگین نه , ممنون , دست شما درد نکنه , بریم هتل فلانی , یا بریم فلان خیابون اونجا چند تا هتل هست
    درضمن ایرادی نداره راننده تاکسی کار شما رو راه بندازه و از رستوران یا هتل هم انعام بگیره بابت جذب مشتری
    خودمون اگر راننده تاکسی باشیم دوست داریم همیشه اسم تعدادی هتل و رستوران و جاهای تفریحی و بازارها و دکترها و بیمارستانها رو بلد باشیم تا به مشتری پیشنهاد بدیم و کارش رو راه بندازیم و زودتر هم به مقصد برسونیمش و بریم سراغ مسافر بعدی تا دوزار کاسبی کنیم
    اگر از جائی که به پیشنهاد راننده رفتین راضی هستین پس دستش درد نکنه , حتی اگر جلوی خودتون هم پورسانت بگیره نوش جونش . کار شما و هتل دار و رستوران دار رو راه انداخته .
    امور مردمِ دنیا به هم میگذره . کار دیگران رو راه بندارین , کار خودتون هم راه میافته . هشیار هم باشین تا از خطرها و ضررها تا حد ممکن دور بشین

9. 6 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

جالبه شما دیگه کی هستین!!! چشم ندارین یکی برای امرار معاش حالا با یه رستوران توافق کنن مشتری ببرن این نه دلالی هست و نه کلاهبرداری چون اون بنده خدا از شما که پول دلالیش رو نمیگیره از رستوران میگیره! ضمننا آدم نباید ارزشش به اندازه پول ی غذایی باشه!!! چیزهای عجیبی بعضی وقتها میبینیم!! کلاهبرداری!! دلالی!!! البته من ن راننده ام و نه خونم کیشه اما این چیزا رو جزو کار میدونم نه دلالی چرا اگر یه راننده برای بدست آوردن کرایه بیشتر راه رو طولانی کننه و ... این کلاهبرداریه

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

همه جا اینا هستن. شیراز مشهد اصفهان و ...

12. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

با توجه به اینکه عید نزدیک هست..خیلی مراقب باشید

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

جالبه شما دیگه کی هستین!!! چشم ندارین یکی برای امرار معاش حالا با یه رستوران توافق کنن مشتری ببرن این نه دلالی هست و نه کلاهبرداری چون اون بنده خدا از شما که پول دلالیش رو نمیگیره از رستوران میگیره! ضمننا آدم نباید ارزشش به اندازه پول ی غذایی باشه!!! چیزهای عجیبی بعضی وقتها میبینیم!! کلاهبرداری!! دلالی!!! البته من ن راننده ام و نه خونم کیشه اما این چیزا رو جزو کار میدونم نه دلالی چرا اگر یه راننده برای بدست آوردن کرایه بیشتر راه رو طولانی کننه و ... این کلاهبرداریه
    شما ظاهرا با این افراد بر نخوردید...
    من یک نمونه مثال فقط میزنم.
    فردی میخواسته بره تفریحات دریایی در کیش...تاکسی برده اون رو یکی از کلوب ها، بلیط بهش فروختند...از اونجایی که هتل ش هست..دقیقا میشه اون سمت شهر
    کلی کرایه داده و رفته جای پرت
    این میشه امرار و معاش یا کلاهبرداری؟
    بماند رستوران های بی کیفیت و گران و ...

15. این کاربر از Life24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •