تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 14

نام تاپيک: خرید لپتاپ ویندوز 10 (قیمت در حدود 2.500)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض خرید لپتاپ ویندوز 10 (قیمت در حدود 2.500)

با عرض سلام و تبریک عید نوروز به دوستان و استادان عزیز. من یه لپتاپ به قیمت 2.500 با سیستم عاامل ویندوز 10 میخوام که مانند PC های خانگی همیشه به غیرازشبها همیشه روشن باشه و خروجی HDMI داشته باشه که گاهی وقتا بتونم تصویر لپتاپ رو در تلویزیون هوشمند LG ببینم. و آیا برای خریدن لپتاپ زمان خوبی هست ؟ یا بیشتر صبر کنم تا شاید فرجی بشه لپتاپ هم ارزون بشه و اینو عرض کنم که من 5 سال پیش با راهنمایی شما دوستان لپتاب (HP Pavilion dv6-6199ee Entertainment Notebook PC) گرفتم که خیلی خوب بود و فقط به مرور زمان مشکل سیدی روم و فن براش پیش امد ولی با این وجود ازش راضی هستم و از شما دوستان عزیز متشکرم.

2. این کاربر از hot_boys2005 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام دوست عزیز.
    اولا انتظار ارزانی را نداشته باش. اتفاقا الان شاهد افزایش قیمت جزیی در محصولات الکترونیکی هستیم.
    در مورد خروجی HDMI تقریبا تمامی لپ تاپ های فعلی، این خروجی را دارند و از این بابت مشکلی نداری.
    در مورد ویندوز هم بنظرم لپ تاپی بخر که سیستم عامل نداشته باشد که بیخود هزینه ی اضافه بابت سیستم عامل اریجینال ندهی.
    فقط چند تا سوال برای راهنمایی بهتر شما
    استفاده اصلی تان چیست؟ اهل بازی هم هستی؟ سبک بودن لپ تاپ برایت مهم است یا نه؟

4. 2 کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال نرم‎افزار و سیستم‎عامل Pr0m3en's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

درود
    ارزونی موقعی میاد که یه روز خوب بیاد.
    کاربریتون دانلوده؟؟

فرستاده شده از C2105ِ من با Tapatalk

6. این کاربر از Pr0m3en بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

زیاد اهل بازی کردن نیستم ولی عاشق برنامه های گرافیکی هستم .مثل افترافکت و فتوشاپ و Adobe Premiere Proو 3D Max و دوست دارم با این برنام ها کار کنم ولی نه در سطح خیلی حرفه ای و با برنامه ماکروسافت آفیس تایپ کنم و از اینترنتشم برای دیدن صفحات وب و دانلود استفاده کنم. سبک بودن لپتاب برام مهم نیست چون زیاد نمیخوام حملش کنم ودر یکجا ثابت هستش. (یکی از دلایلی که میخوام لپتاب بگیرم بخاطر دارا بودن باطریش هست که اگر یه زمانی برق منزلمون رفت بتونم یک ساعت بدون برق ازش استفاده کنم درغیر اینصورت میرفتم یه PC یا کامپیوتر خانگی میگرفتم که مانیتورش هم بزرگ باشه ولی اگر شما اطلاعی درمورد کامپیوترهای خانگی که داری باطری هستن و قیمتشون در حدود 2.5 هست دارید لطفا راهنمایی کنید. )
    1- و آیا نصب جدا گانه ویندوز 10 کارایی و سرعت چنین لپتاپهایی (بدون سیستم عامل) رو پایین نمیاره مثلا لپتاپ دیر بوت بشه یا زیاد داغ کنه و فنش بیش اندازه کارکنه
    2- و آیا سی دی نصب درایورهای مخصوص ویندوز 10 برای لپتاپ همراهش هست (چون لپتاپ سیستم عامل نداره )
    3- و آیا باید بایوس لپتاپ آپدیت هم بشه؟( آپدیت کردن بایوس لپتاب رو بلدنیستم)
    4- لطفا لینک معتبر برای آموزش نصب ویندوز 10 روی لپتاپ های بدون سیستم عامل و آموزش پارتیش بندی ( برای ویندوز 10 چند گیگ فضا کافی هست؟) چنین لپتاپهایی بزارید. یا بهترهست پارتیشن بندی و نصب ویندوز 10 و نصب درایورهای لپتاپ و آپدیت کردن بایوس رو بدم خوده فروشنده نصب کنه؟

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

زیاد اهل بازی کردن نیستم ولی عاشق برنامه های گرافیکی هستم .مثل افترافکت و فتوشاپ و Adobe Premiere Proو 3D Max و دوست دارم با این برنام ها کار کنم ولی نه در سطح خیلی حرفه ای و با برنامه ماکروسافت آفیس تایپ کنم و از اینترنتشم برای دیدن صفحات وب و دانلود استفاده کنم. سبک بودن لپتاب برام مهم نیست چون زیاد نمیخوام حملش کنم ودر یکجا ثابت هستش. (یکی از دلایلی که میخوام لپتاب بگیرم بخاطر دارا بودن باطریش هست که اگر یه زمانی برق منزلمون رفت بتونم یک ساعت بدون برق ازش استفاده کنم درغیر اینصورت میرفتم یه PC یا کامپیوتر خانگی میگرفتم که مانیتورش هم بزرگ باشه ولی اگر شما اطلاعی درمورد کامپیوترهای خانگی که داری باطری هستن و قیمتشون در حدود 2.5 هست دارید لطفا راهنمایی کنید. )
    1- و آیا نصب جدا گانه ویندوز 10 کارایی و سرعت چنین لپتاپهایی (بدون سیستم عامل) رو پایین نمیاره مثلا لپتاپ دیر بوت بشه یا زیاد داغ کنه و فنش بیش اندازه کارکنه
    2- و آیا سی دی نصب درایورهای مخصوص ویندوز 10 برای لپتاپ همراهش هست (چون لپتاپ سیستم عامل نداره )
    3- و آیا باید بایوس لپتاپ آپدیت هم بشه؟( آپدیت کردن بایوس لپتاب رو بلدنیستم)
    4- لطفا لینک معتبر برای آموزش نصب ویندوز 10 روی لپتاپ های بدون سیستم عامل و آموزش پارتیش بندی ( برای ویندوز 10 چند گیگ فضا کافی هست؟) چنین لپتاپهایی بزارید. یا بهترهست پارتیشن بندی و نصب ویندوز 10 و نصب درایورهای لپتاپ و آپدیت کردن بایوس رو بدم خوده فروشنده نصب کنه؟

1- در سیستمهای جدید، نصب ویندوز 10 نه تنها مشکلی ایجاد نمیکند، بلکه عموما لپ تاپ های جدید برای استفاده از ویندوز 10 بهینه سازی شده اند و اتفاقا نصب سایر ویندوزها در آن ها توصیه نمیشود.

2- معمولا تمامی لپ تاپ ها، حتی آنهایی که سیستم عامل ندارند، هم همراهشان DVD درایورها را دارند. در برخی مدلهایی که ویندوز اریجینال دارند، ممکن است dvd درایور نداشته باشد که شما باید خودتان در اولین استفاده از دستگاه، از ویندوز و درایورهای آن نسخه پشتیبان تهیه کنی.

3- خیر. همانطور که در جواب 1 گفتم، برای لپ تاپ های جدید موجود در بازار اصلا نیازی به این کار نیست. ضمن اینکه آپدیت کردن بایوس هم کاری ندارد، یک سری اقدامات مراقبی دارد که باید حواست به آنها باشد وگرنه دقیقا مثل نصب یک برنامه معمولی می باشد.

4- نصب ویندوز 10 تقریبا مشابه سایر ویندوزهاست. با توجه به میزان برنامه هایی که میخواهی نصب کنی، من پیشنهاد میکنم که حداقل 50 گیگ و ترجیحا 100 گیگ را به درایور ویندوز اختصاص دهی.
    توصیه میکنم که اگر از مغازه لپ تاپ میخری، حتما همانجا ویندوز و کلیه برنامه ها را برایت نصب کند. فقط بخاطر اطمینان از سلامت دستگاه و کلیه قطعات آن.
    بعدا اگر خواستی میتوانی خودت ویندوز را عوض کنی.
    اگر هم از سایتها میخری، که خودت باید ویندوز نصب کنی و یا اینکه بدهی به کسی که واردتر است، این کار را انجام دهد. اگرچه همانطور که گفتم، نصب ویندوز 10 مثل بقیه ویندوزها کار بسیار ساده ای است.

در خصوص پارتیشن بندی هم با توجه به حجم هاردتان، معمولا 3 پارتیشن کفایت میکند.

و فکر میکنم شما دنبال لپ تاپ های سری K از برند Asus و یا Lenovo IdeaPad 500 باش.

9. 2 کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

دوستان آیا Lenovo IdeaPad 500 همین i7 Laptop Lenovo IdeaPad Z500 هست؟ چون هرچی جستجو میکنم یه حرف Z همراهش میاد. لطفا اسم کامل و دقیقشو ذکر کنید و یه لپتاپASUS از سری Kمعرفی کنید که پردازندشi7 یا بالاتر باشه و از نظر شما ASUS بگیرم یا Lenovo؟
    Last edited by hot_boys2005; 10-04-2016 at 21:25.

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

یک مدل لپ تاپ از ایسر سراغ دارم مشخصات خوبی داره: Acer Aspire E5-574G-76MV

Core i7 6500U
    GeForce 940M
    8GB ddr3 ram
    15.6inch FULL HD

هم hdmi داره هم VGA
    پرندازه اش اسکای لیک هست و با وین10 مشکلی نداره
    البته از کیفیت این مدل و خدمات ایسر اطلاعی ندارم
    قیمت در دیجی کالا 2.480

برای کار های سنگین و حرفه ای گرافیکی ، حدس میزنم باید سیستم قوی تر بخری
    مثل Acer Aspire V15 Nitro VN7-592G-71ZL با قیمت 3.350 در دیجی کالا
    با مشخصات: i7 6700HQ - 8GB ddr4 ram - GeForce GTX 960M
    یا مدل های مشابه

دوستان آیا Lenovo IdeaPad 500 همین i7 Laptop Lenovo IdeaPad Z500 هست؟ چون هرچی جستجو میکنم یه حرف Z همراهش میاد. لطفا اسم کامل و دقیقشو ذکر کنید و یه لپتاپASUS از سری Kمعرفی کنید که پردازندشi7 یا بالاتر باشه و از نظر شما ASUS بگیرم یا Lenovo؟
    نه دقیقا لپ تاپ با همین اسم Lenovo IdeaPad 500
    پردازندشون از سری اسکای لیک (6xxx) هست و صفحه نمایش full hd دارن
    Last edited by Iloveu-ALL; 10-04-2016 at 21:39.

12. این کاربر از Iloveu-ALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

لنوو در سال جدید، نامگذاری محصولاتش را عوض کرده است و دیگه Z و Y و ... نمیگذاره. بلکه سریIdeapad آن با نام های 100 و 300 و 700و 500 نامگذاری میشوند.
    سری 500 بسیار شبیه سری Z قدیمی تر است.

بودجه تون چقدر است؟

14. 2 کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

بودجه من بین 2.500 تا 3 میلیون هست.

کاربر فعال انجمن لپ تاپ NOR-1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام شما 2 تا گزینه داری یا k550jx i7 بگیری یا acer v3 575g با دو کانفیگ 16 گیگ رم و 8 گیگ ssd یا 8 گیگ رم و 2 ترا هارد فکر نمیکنم بین 2.5 تا 3 تومان لپ تاپ بهتری باشه

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

17. 2 کاربر از NOR-1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •