تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 10 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 97

نام تاپيک: کارت گرافیک زیر 300 تومن

داره خودمونی میشه Alireza-m313's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

1 کارت گرافیک زیر 300 تومن

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام خدمت دوستان عزیز!

سیستم من خیلی پایینه و برای بازی اصلا مناسب نیست !
    Cpu: amd a4 3400 apu 2.7ghz(dual core

Ram:4gig

Vga :nvidia gt 620 2gb

همونطور که میدونید کارت گرافیک مهم ترین قطعه برای اجرای بازی است و این اقای محترم فروشنده با هزار تا و عده و وعید 2 گیگ بودن اینو به ما چپوند !

بعدش فهمیدم که کارت های انویدیا سه تا شماره توی کارت هاشون هست و شماره اول نشان دهنده سری کارت و دو شماره بعد نشان دهنده قدرت کارت است برای مثال کارت من gt 620 از سری 6 است و از قدرت هیچی نگیم بهتره

و همون لحظه بود که من فهمیدم یه کارت ابتدایی مزخرف بهم چپوندن
    هفته های اول کامیپوتر پسر خالمو میدیدم که کارت gt 240 دات و بدون لگ و افت فریم بازی میکرد با لینکه 1 گیگ حافظه داشت !
    خیلی اعصابمو داغون کرده بود خلاصه!!!!

حالا از ماجرا بگذریم من میخوام یه سیستم عالی بگیرم ولی فعلا پول توی دستم نیست شاید تا چند ماه دیگه بتونم یه سیستم گیمینگ توپ بگیرم ولی تا اون موقع نمیتونم با این بسازم لامصب روی رزولیشن 800×600لگ داره

حالا فعلا خیلی نمیتونم خرج کنم پول دستم نیست فقط میخوام یه کارت گرافیک بهتر از این بگیرم تا یه بازی رو مثل ادم تموم کنم

دوستان بهترین کارت گرافیک با قیمت زیر 300 تومن چی پیشنهاد میکنین که بهترین بازدهی رو داشته باشه

من خودم میخواستم gt 240 رو بگیرم لامصب 4 برابر کارت خودم بهتر کار میکنه !ولی منصرف شدم چون هم قدیمیه هم directx 11 رو ساپورت نمیکنه

شما اگر میتونین یه کارت از سری 4 به بالا معرفی کنین
    در مورد محصولات amd چیزی نمیددنم شنیدم میگن قیمتاش پایین ترن اگر از ای ام دی هم کارتی مناسب با بودجه من هست لطف کنین بگین

بعدش دوستان یه چیزی از کجا باید بفهمیم که پاورمون چند وات هست؟

من پاورم گرین هست و هر جاشو نگاه کردم چیزی ندیدم !
    فقط پشتش نوشته بود :
    Ac230 v
    Model :pg 9000

اگر میدونین بگین این پاور من چند وات هست؟

دمتون گرم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    خوزستان _ اهواز

پيش فرض

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام خدمت دوستان عزیز!

سیستم من خیلی پایینه و برای بازی اصلا مناسب نیست !
    Cpu: amd a4 3400 apu 2.7ghz(dual core

Ram:4gig

Vga :nvidia gt 620 2gb

همونطور که میدونید کارت گرافیک مهم ترین قطعه برای اجرای بازی است و این اقای محترم فروشنده با هزار تا و عده و وعید 2 گیگ بودن اینو به ما چپوند !

بعدش فهمیدم که کارت های انویدیا سه تا شماره توی کارت هاشون هست و شماره اول نشان دهنده سری کارت و دو شماره بعد نشان دهنده قدرت کارت است برای مثال کارت من gt 620 از سری 6 است و از قدرت هیچی نگیم بهتره

و همون لحظه بود که من فهمیدم یه کارت ابتدایی مزخرف بهم چپوندن
    هفته های اول کامیپوتر پسر خالمو میدیدم که کارت gt 240 دات و بدون لگ و افت فریم بازی میکرد با لینکه 1 گیگ حافظه داشت !
    خیلی اعصابمو داغون کرده بود خلاصه!!!!

حالا از ماجرا بگذریم من میخوام یه سیستم عالی بگیرم ولی فعلا پول توی دستم نیست شاید تا چند ماه دیگه بتونم یه سیستم گیمینگ توپ بگیرم ولی تا اون موقع نمیتونم با این بسازم لامصب روی رزولیشن 800×600لگ داره

حالا فعلا خیلی نمیتونم خرج کنم پول دستم نیست فقط میخوام یه کارت گرافیک بهتر از این بگیرم تا یه بازی رو مثل ادم تموم کنم

دوستان بهترین کارت گرافیک با قیمت زیر 300 تومن چی پیشنهاد میکنین که بهترین بازدهی رو داشته باشه

من خودم میخواستم gt 240 رو بگیرم لامصب 4 برابر کارت خودم بهتر کار میکنه !ولی منصرف شدم چون هم قدیمیه هم directx 11 رو ساپورت نمیکنه

شما اگر میتونین یه کارت از سری 4 به بالا معرفی کنین
    در مورد محصولات amd چیزی نمیددنم شنیدم میگن قیمتاش پایین ترن اگر از ای ام دی هم کارتی مناسب با بودجه من هست لطف کنین بگین

بعدش دوستان یه چیزی از کجا باید بفهمیم که پاورمون چند وات هست؟

من پاورم گرین هست و هر جاشو نگاه کردم چیزی ندیدم !
    فقط پشتش نوشته بود :
    Ac230 v
    Model :pg 9000

اگر میدونین بگین این پاور من چند وات هست؟

دمتون گرم

برو تو این لینک ببین کارت رو راه میندازه یا نه. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سئوالمم اینه که معیار قدرت کارت گرافیک چیه؟
    و چه کارت گرافیکایی از درای ایکس 11 پشتیبانی میکنن؟
    Last edited by mohamadfa; 02-04-2016 at 18:35.

3. این کاربر از mohamadfa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن سخت افزار
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام.
    برای رنج قیمت کارتهای زیر 300 نباید انتظار بالایی داشته باشین و این کارتها هم جزو کارتهای ضعیف محسوب میشن.
    در این رنج قیمت میتونین کارت GT 730 2GB DDR3 رو تهیه کنین. فرقی نداره از چه برندی ، هرکدوم که قیمت مناسبتری داشت رو تهیه کنین.
    در مورد پاور هم در صورت امکان از لیبلی که روی پاور زده شده عکس بزارین تا مشخص بشه توانش چقدره.

کاربر فعال نرم‎افزار و سیستم‎عامل Pr0m3en's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

درود
    دوست عزیز یه خورده با این بودجه مشکله
    شما به 600 برسون میتونید یه گرافیک خیلی قوی برداری
    بهتره همون 620 رو نیگه داری فعلاً

فرستاده شده از C2105ِ من با Tapatalk

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام.
    برای رنج قیمت کارتهای زیر 300 نباید انتظار بالایی داشته باشین و این کارتها هم جزو کارتهای ضعیف محسوب میشن.
    در این رنج قیمت میتونین کارت GT 730 2GB DDR3 رو تهیه کنین. فرقی نداره از چه برندی ، هرکدوم که قیمت مناسبتری داشت رو تهیه کنین.
    در مورد پاور هم در صورت امکان از لیبلی که روی پاور زده شده عکس بزارین تا مشخص بشه توانش چقدره.
    درود !
    تشکر از پاسخ شما!
    دوست عزیز بله شما درست میگین کارت های زیر 300 تومن هم ضعیف محسوب میشن ولی من تا خرید یه سیستم جدید راستش نمیتونم با این کنار بیام اگرgt 730 ضعیف باشه 620 دیگه فوق فوق فوق ضعیفه !!!
    اگر به کارت gt 240 نگاهی بندازین متوجه میشین که تقریبا همه چیزش مثل کارت gt 730 هست !و هر دو این کارت در نوع قیمت خود بسیار تا بسیار عالی عمل میکنند !
    برای مثال من بازی far cry 3 رو با رزولیشن 1270×720 و very low تونستم حدود زیر15 فریم بگیرم ! که اصلا نمیشد بازی کنی !
    ولی با کارت 240 روی رزولیشن 1600×1200 و high چیزی حدود 25 فریم به بالا میده ! و راحت میشه بازی کرد!

متاسفانه خرید این کارت ها از امثال :
    Gt 610 ,620,410,420, و...
    فقط دور ریختن پول هست !!
    این کارت ها اصلا برای بازی مناسب نیستند !

در بره پاور هم ببخشید اشتباه نوشتم مارک پاور gate هست نه گرین
    مدیل دقیق هم pe 9000

روی لیبل چیزی از وات ننوشته ! یعنی پاور من 230 وات هست ؟ چون پشتش نوشته ac 230 v

بعدشم این پاور به راحتی کار میکنه و اصلا هم داغ و حتی گرم هم نمیشه !

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

درود
    دوست عزیز یه خورده با این بودجه مشکله
    شما به 600 برسون میتونید یه گرافیک خیلی قوی برداری
    بهتره همون 620 رو نیگه داری فعلاً

درود تشکر از پاسخ شما !
    بله فعلا همین قدر بیشتر نمیتونم خرج کنم چون تا چند ماه اینده قصد خرید سیستمی با کارت gt 970 g1 رو دارم که اگر الان 600 تومن خرج کنم چن ماه دیگه به دردم نمیخوره

آخر فروم باز EhsanCPU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

پيش فرض

دوست عزیز با این بودجه میتونین گرافیک GT 740 2GB DDR3 را هم تهیه کنین که مقداری از گرافیک GT 730 2GB DDR3 قویتره

کاربر فعال نرم‎افزار و سیستم‎عامل Pr0m3en's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

درود تشکر از پاسخ شما !
    بله فعلا همین قدر بیشتر نمیتونم خرج کنم چون تا چند ماه اینده قصد خرید سیستمی با کارت gt 970 g1 رو دارم که اگر الان 600 تومن خرج کنم چن ماه دیگه به دردم نمیخوره
    پس انتخابت مجبورا 740 هست.
    اگه کارت خودت رو رد کنی شاید بتونی gddr5 رو بخری
    ولی انتظار تفاوت کارآیی بالایی نداشته باش

حـــــرفـه ای امير موسر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

باورکن که 730 کارت مناسبی برای سیستم مختص بازی نیست ! حداقل 740 بگیر ! پاورتون هم که 100 درصد باید عوض بکنید ! چون به قطعاتتون آسیب میزنه !
    یه مقداری بیشتر هزینه کن و کارو یکسره کن !

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

باورکن که 730 کارت مناسبی برای سیستم مختص بازی نیست ! حداقل 740 بگیر ! پاورتون هم که 100 درصد باید عوض بکنید ! چون به قطعاتتون آسیب میزنه !
    یه مقداری بیشتر هزینه کن و کارو یکسره کن !
    سلام دوست عزیز یعنی این کارت نمیاونه منو تو رزولیشن 1270×720 راه بندازه ؟با کیفیت متوسط ؟چون من روی این رزولیشن بازی میکنم
    ببخشید پاور من دقیقا چند وات است؟و چرا به قطعات آسیب میرساند؟
صفحه 1 از 10 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •