تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: خرابی دی وی دی رایتر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض خرابی دی وی دی رایتر

با سلام
    دی وی دی رایتر کامپیوترم مدتیه ایراد پیدا کرده مثلأ سی دی رو توش میزاری میخوای رایت کنی نصفشو رایت میکنه بعد خود بخود دربش باز میشه قبلنا یکی اینطوری داشتم بردمش پیش تعمیرکار گفت سنسور دربش خرابه اونو عوض کرد خوب شد ولی چون خیلی زیرک بود اون قطعه رو هرچند با قیمت ناچیز درستش کرد نشونم نداد میشه بگین سنسور دربش کجاست و کجا میشه تهیش کرد و خودم تعویضش کنم قبلن چن قطعه سخت افزاریو خودم درست کردم .ممنون

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

با سلام
    دی وی دی رایتر کامپیوترم مدتیه ایراد پیدا کرده مثلأ سی دی رو توش میزاری میخوای رایت کنی نصفشو رایت میکنه بعد خود بخود دربش باز میشه قبلنا یکی اینطوری داشتم بردمش پیش تعمیرکار گفت سنسور دربش خرابه اونو عوض کرد خوب شد ولی چون خیلی زیرک بود اون قطعه رو هرچند با قیمت ناچیز درستش کرد نشونم نداد میشه بگین سنسور دربش کجاست و کجا میشه تهیش کرد و خودم تعویضش کنم قبلن چن قطعه سخت افزاریو خودم درست کردم .ممنون
    سلام

تو گوگل ایمیج سرچ کنید سنسور سی دی رام هم به فارسی هم به انگلیسی

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

با سلام
    7ود به خود باز شدن درب درایو یک علت میتونه از نوسان برق پاور سیستم یا ویروسی بودن و خرابی ویندوز باشه
    علت بعدی از خود رایتر است اگر از رایتر باشه میتونه از کثیفی یا لحیم سردی سنسور روی برد کوچک باشه یک برد کوچک است روش یک سنسور داره
    یا از شکستگی قسمت بالایی درب درایو میتونه باشه

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •