تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید آمپ یاماها و اسپیکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض راهنمایی برای خرید آمپ یاماها و اسپیکر

با سلام ، دوستان قصد خرید این مدل آمپ رو دارم کسی داشته یا تست صدا ازش گرفته ؟
    Yamaha A-S301 AV Receiver

ونظر دوستان در مورد این اسپیکر ها و ست کردنش با این آمپ چی هست ؟Yamaha NS-555 3-Way Speaker

به نظرتون ارزش داره 2400 به این اسپیکر ها پول بدم یا با یک ست قدیمی از باند های قدیمی سونی 725 یا کنوود بگیرم با قیمتی نزدیک به 300 کلا ؟! خیلی تفاوت می کنه این همه هزینه واسه اسپیکر ؟می دونم این مسئله رو که تفاوت شاید زیاد باشه منظورم با این مدل برند یاماها هست . صدا رو هم واسه موزیک و فیلم می خوام ، صدایی با وضوح بالا و بدون هیچ گونه اعواج هنگام بلندی وبدون خستگی گوش ، لطفا راهنمایی کنید .تا 3.500 میلیون تومان هم می تونم هزینه کنم.
    Last edited by rising; 25-03-2016 at 01:48.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

بابا جواب بدین بنده خدا مث من منتظر جوابشه

3. این کاربر از masdhe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

دوست عزیز پیرو پیام خصوصی که فرستادید و ازم سوال کردید. اون تعریفی که شما از صدای مورد نظرتون کردید به نظرم این سیستم براتون مناسب نیست با اینحال چون چیزی که شما گفتید یه تعریف ذهنی و انتزاعی هست من توصیه می کنم بشنوید اگر نظرتون جلب کرد بخرید. این توصیه ایه که میتونم بهتون بدم. نظر شخصی منم در مورد این کالا اگر بخواید باید بگم که این اسپیکر اصلا این قیمت نمیارزه چون از پست ترین متریال (ام دی اف) و پست ترین قطعات ساخته شده. تمام قطعات روی این اسپیکر 50 دلار ارزش ندارن. من بعنوان کسی که در یه گروه صنعتی تولید بلندگو در ایران کار میکنم متاسفانه که مصرف کننده ایرانی باید 2400 پول بابت اسپیکری بده که چنین قطعه بی کیفیتی روش نصب شده. شاید ما بازار رو درک نکردیم. شاید زمان رو از دست دادیم. نمیدونم. اگر دوست داشتید این مطلب رو مطالعه کنید: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چند تصویر بیشتر ازین محصول:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ممنون ازاین که راهنمایی کردید ، پس اسپیکر ها رو بیخیال می شم حس خوبی هم نسبت پولی که هزینه میشه بابتشون نداشتم .نظرتون در مورد آمپ چی هست ؟ با توجه به ویژگی هایی که از صدا داشتم چه پیشنهادی می دید ؟ بودجه هم تا 4 میلیون تومان می تونم هزینه کنم.آمپ ، اسپیکر ، کابل ، دی وی دی پلیر در مرحله آخر اگه نیاز می دونید .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

سلام دوستان من امروز یک اسپیکر هارمن کاردن خریدم که روش هم ۱۰٪ تخفیف دادند از فروشگاه سورانو ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) کارشناسشون من رو راضی کرد که بجای یک اسپیکر مدل دیگه که خیلی هم خوش طرح بود و موجود هم داشتند من مدل ارزانتری رو خریداری کنم که از نظر فنی و نگهداری و کیفیت صدا می تونه بهتر از مدل گرونترش باشه این مدل که من خریدم ONIX STEDIO هست . خلاصه الان دارم استفاده می کنم و خیلی خوبه پیشنهاد میدم که اگر می خواهید اسپیکر های سازگار با موبایل خریداری کنید حتما هارمن کاردن رو توی انتخاباتون داشته باشید. راستی گارانتی اصلی این محصول هم ترااونیکس هست البته نگین خاور میانه هم گارانتی داره برای این مدل
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by IdeaMind; 12-04-2016 at 15:31.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •