تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 21

نام تاپيک: اختلال پی در پی روی لینک اینترنت سرورهای داخلی

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض اختلال پی در پی روی لینک اینترنت سرورهای داخلی

سلام

من مرتبا از سرویس های افزایش سرعت دانلود استفاده می کنم برای بالابردن کیفیت اینترنت، ولی چند وقته که کاری کردن تمام سرورها همزمان با هم، چندین بار در روز برای چند دقیقه دچار اختلال شدید میشن. مثلا هر یکی دو ساعت یک بار این وضعیت رخ میده. من موندم اونایی که از این سرویس ها برای تبدیل اینترانت به اینترنت استفاده می کنن چی میکشن!

قبل از این هم که مشکل سراسری اختلال ایجاد شده روی UDP رو داشتیم.

جایی تو انجمن ها ندیدم که به این موضوع پرداخته باشن، واقعا باید چی کار کنیم با این وضعیت؟

کاربر فعال نرم‎افزار و سیستم‎عامل Pr0m3en's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

سلام

من مرتبا از سرویس های افزایش سرعت دانلود استفاده می کنم برای بالابردن کیفیت اینترنت، ولی چند وقته که کاری کردن تمام سرورها همزمان با هم، چندین بار در روز برای چند دقیقه دچار اختلال شدید میشن. مثلا هر یکی دو ساعت یک بار این وضعیت رخ میده. من موندم اونایی که از این سرویس ها برای تبدیل اینترانت به اینترنت استفاده می کنن چی میکشن!

جایی تو انجمن ها ندیدم که به این موضوع پرداخته باشن، واقعا باید چی کار کنیم با این وضعیت؟
    درود والله اونائی که باید یه کاری کنن نمیکنن ولی تغییر ISP شاید کارساز باشه

3. این کاربر از Pr0m3en بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

سلام

اگه میبینی تو انجمن کسی چیزی نمیگه به خاطر اینه که ملت دیگه عادت کردن و یه جورایی این وضعیت شده وضعیت Default اینترنت ایران .
    مثل همون قضیه که کنجد روی نون سنگک یه اپشن حساب میشه

5. 2 کاربر از Gregar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

این مشکل الان چند ماهه برای سرور های خارجی پیش اومده !
    ما اون اولا کلی سر و صدا کردیم به پشتیبانی گفتیم - اخرشم همه گفتن مشکل از زیر ساخت هست !
    و هنوز که هنوزه بعد چند ماه برطرف نشده !

7. این کاربر از MOHAMMAD2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

سلام

سلام. من هم از این سرویس های استفاده میکنم و متوجهم چی میگید. تقریبا همه سرویس ها همزمان اینطوری میشن . جوابی که من از یکی از پشتیبانی ها گرفتم اینه که: "لینک مورد استفاده دیتا سنتر این سرویس ها از عمان هست که در طول شبانه روز چندین بار و هر بار به مدت چند دقیقه دچار Attack میشه". اگر هم دقت کرده باشید وقتی این اتفاق میافته برای چندین دقیقه سرویس کلا تایم اوت میشه و بعدش دوباره به حالت عادی برمیگرده. چون لینک های ارتباطی دست زیر ساخت هست احتمالا کاری از دست دیتا سنتر ها بر نمیاد.

9. این کاربر از xomax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

درود والله اونائی که باید یه کاری کنن نمیکنن ولی تغییر ISP شاید کارساز باشه

به یه isp ربطی نداره چون ما از طریق شبکه داخلی کشور به این سرورها وصل میشیم و تمام isp ها کیفیت خوبی روی این شبکه ارائه میدن، مشکل روی لینک اینترنت این سرورها هست که سراسریه.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

این مشکل الان چند ماهه برای سرور های خارجی پیش اومده !
    ما اون اولا کلی سر و صدا کردیم به پشتیبانی گفتیم - اخرشم همه گفتن مشکل از زیر ساخت هست !
    و هنوز که هنوزه بعد چند ماه برطرف نشده !
    این مشکل خاص از سمت زیرساخت و ارگان های دیگه ای هست که روی این مسائل اعمال نفوذ دارن، چون شبکه داخلی برای همه ISP ها حتی مخابرات کیفیت خوبی داره و ما از طریق این شبکه به سرورها وصل میشیم.

سلام. من هم از این سرویس های استفاده میکنم و متوجهم چی میگید. تقریبا همه سرویس ها همزمان اینطوری میشن . جوابی که من از یکی از پشتیبانی ها گرفتم اینه که: "لینک مورد استفاده دیتا سنتر این سرویس ها از عمان هست که در طول شبانه روز چندین بار و هر بار به مدت چند دقیقه دچار Attack میشه". اگر هم دقت کرده باشید وقتی این اتفاق میافته برای چندین دقیقه سرویس کلا تایم اوت میشه و بعدش دوباره به حالت عادی برمیگرده. چون لینک های ارتباطی دست زیر ساخت هست احتمالا کاری از دست دیتا سنتر ها بر نمیاد.
    راستش من حتی بعید نمیدونم این اختلال ها عمدی باشه، مثل اون اختلال udp که به وجود آورده بودن، اون که دیگه Attack نبوده...
    Last edited by The Dreadnaught; 19-03-2016 at 15:40.

12. این کاربر از The Dreadnaught بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال نرم‎افزار و سیستم‎عامل Pr0m3en's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

به یه isp ربطی نداره چون ما از طریق شبکه داخلی کشور به این سرورها وصل میشیم و تمام isp ها کیفیت خوبی روی این شبکه ارائه میدن، مشکل روی لینک اینترنت این سرورها هست که سراسریه.
    خوب شما تست کردی؟
    بعضی مواقع متعجبت میکنه.
    مثلا سمنان های وب رابطه خوبی با وی پی ا ن نداره ولی پارس انلاین و درنانت خوبن.
    یا خیلی موضوع های دیگه که با چشم دیدم.
    همه از زیرساخت میگیرن ولی کیفیت ها متفاوته.

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت alireza20202003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    H.D.D

پيش فرض

بستگی به مسیر اینترنت سروری داره که بهش متصل میشید. در دو روز اخیر شب ها بیش از دو سه ساعت مداوم بازی آنلاین کردم و مشکل خاصی با های وب و پارس آنلاین ندیدم.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

خوب شما تست کردی؟
    بعضی مواقع متعجبت میکنه.
    مثلا سمنان های وب رابطه خوبی با وی پی ا ن نداره ولی پارس انلاین و درنانت خوبن.
    یا خیلی موضوع های دیگه که با چشم دیدم.
    همه از زیرساخت میگیرن ولی کیفیت ها متفاوته.
    بله، این اختلال از تونلی که به اون سرور داخلی میزنم نیست، از لینک اینترنت اون سرور هست و در واقع ارتباط اون سرور با اینترنت مختل میشه.

با حرف شما مخالف نیستم ولی در این مورد خاص قضیه یه چیز دیگه هست.

اگر با فروشندگان این سرویس ها هم صحبت کنید تایید می کنن چون مرتب با شرکت های مختلف برای تامین سرورهاشون کار میکنن و کاملا در جریان این اختلالات هستن.

بستگی به مسیر اینترنت سروری داره که بهش متصل میشید. در دو روز اخیر شب ها بیش از دو سه ساعت مداوم بازی آنلاین کردم و مشکل خاصی با های وب و پارس آنلاین ندیدم.
    شما از vpn های داخلی استفاده کردین مگه برای بازی آنلاین؟ چون اگه مستقیم از اینترنت شرکت استفاده کردین که یه بحث دیگه هست، منظور من سرورهای خارجی اون بازی نیست که.

بگذریم که بازی آنلاین هم الان چند ساله همش با اختلالاتی که ایجاد می کنن با مشکل روبرو هست و گاهی اوقات اوکی هست و بعدش دوباره خراب میشه.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لینک از بازی سنتر هست :|
    Last edited by The Dreadnaught; 21-03-2016 at 18:03.

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •