تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: حل مشکل نصب هرویندوز از روی فلش و هارد (سوال و مشکل قدیمی من)

داره خودمونی میشه MehDi79H's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

12 حل مشکل نصب هرویندوز از روی فلش و هارد (سوال و مشکل قدیمی من)

سلام و خسته نباشید بزرگواران

راستش من خیلی وقته که میخواستم از روی فلش ویندوز نصب کنم و بعدش هم یافتم که از روی هارد هم میشه ویندوز نصب کرد...!آموزش های زیادی هم خوندم و گشتم ولی هیچ یک اونطوری که باید کامل نبودند.... و من به یقین نرسیدم... میخوام اینجا به نتیجه نهایی و کامل برسم... پس خواهش میکنم از اون عزیزانی که حتما تجربه کامل این عمل رو داشتند که کمکم کنند...:

چیزی که فهمیدم : باید فلشتو یه جوری بوتیبل کنی...حالا از طریق بایوس مادربورد یا از طریق نرم افزار ها.....
    بعدش باید خیلی معمولی مثل نصب از روی دیسک ها عمل کرد...درسته؟! یعنی بعد از بوتیبل کردن با نرم افزار که راحت تره.... باید مثل قدیم ( نصب از طریق دیسک های ویندوز) و با زدن همه ی کلید های کیبورد ویندوز رو نصب کنم؟ کلا همین درسته؟
    برای هارد هم همینه؟
    اگه میدونید همه ی مراحلشو به صورت کلی و اجمالی (نه آموزش ابتدایی تک تک مراحل و یا توضیحات انگلیسی بخش های نرم افزار) بگید لطفا... خیلی ممنون میشم..میخوام از آخر پی دی اف توضیحات کامل و ساده رو ذخیره کنم که بعد ها هم ازش استفاده کنم.
    خیلی ممنون ایشالله که همینجا مشکلم حل شه....

داره خودمونی میشه MehDi79H's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

ممنون میشم دوستان کمکم کنید......

کاربر فعال نرم‎افزار و سیستم‎عامل Pr0m3en's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

سلام و خسته نباشید بزرگواران

راستش من خیلی وقته که میخواستم از روی فلش ویندوز نصب کنم و بعدش هم یافتم که از روی هارد هم میشه ویندوز نصب کرد...!آموزش های زیادی هم خوندم و گشتم ولی هیچ یک اونطوری که باید کامل نبودند.... و من به یقین نرسیدم... میخوام اینجا به نتیجه نهایی و کامل برسم... پس خواهش میکنم از اون عزیزانی که حتما تجربه کامل این عمل رو داشتند که کمکم کنند...:

چیزی که فهمیدم : باید فلشتو یه جوری بوتیبل کنی...حالا از طریق بایوس مادربورد یا از طریق نرم افزار ها.....
    بعدش باید خیلی معمولی مثل نصب از روی دیسک ها عمل کرد...درسته؟! یعنی بعد از بوتیبل کردن با نرم افزار که راحت تره.... باید مثل قدیم ( نصب از طریق دیسک های ویندوز) و با زدن همه ی کلید های کیبورد ویندوز رو نصب کنم؟ کلا همین درسته؟
    برای هارد هم همینه؟
    اگه میدونید همه ی مراحلشو به صورت کلی و اجمالی (نه آموزش ابتدایی تک تک مراحل و یا توضیحات انگلیسی بخش های نرم افزار) بگید لطفا... خیلی ممنون میشم..میخوام از آخر پی دی اف توضیحات کامل و ساده رو ذخیره کنم که بعد ها هم ازش استفاده کنم.
    خیلی ممنون ایشالله که همینجا مشکلم حل شه....

درود
    برنامه rufus رو داندانلود کن
    یه ویندوز هم دانلود کن
    فایل ایزو ویندوز رو با برنامه ای که گفتم رایت کن رو یه فلش حداقل 8 گیگ
    بعد میری توی بایوس و اولویت بوت رو میزاری روی removable
    بقیشس مثه سیدیه

آخر فروم باز mehdi_halla's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    نيشابور

پيش فرض

سلام. برنامه Yumiبهتر از Rufus هستش، خوبیش اینه که فلش رو فرمت نمیکنه و دیتای داخل فلش تون باقی میمونه.

Sent from my NX403A using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •