تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: سلامت هارد | لطفا کمکم کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

9 سلامت هارد | لطفا کمکم کنید

سلام
    دوستان من یک هارد اکسترنال دارم
    هنوز یک سال نشده خریدم
    شاید 6 ماه و هنوز کارت گارانتی داره / هاردم 2 ترا موردل وسترن دیجیتال بدون رمز امنیتی
    با نرم افزار تست سلامت گرفت که خودتون مشاهده کنید
    115 تا بد سکتور داره | امام زندگیمم توشه یعنی هشت سال کارم توشه
    20 در صد سلامتشه و 1400 گیگ اطلاعاته و هارد داخلییمم 500 گیگه نمیتونم از اطلاعات کپی بگیرم
    لطفا بگید چی کار کنم
    و این هم بگم که تا الان هیچ مشکلی نداشته و ناگهانی تست سلامت زدم و هیچ مشکل حتی کندی سرعت هم نداره
    نگران شدم نکنه عمرش تموم بشه
    با تشکر لطفا کمکم کنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    دوستان من یک هارد اکسترنال دارم
    هنوز یک سال نشده خریدم
    شاید 6 ماه و هنوز کارت گارانتی داره / هاردم 2 ترا موردل وسترن دیجیتال بدون رمز امنیتی
    با نرم افزار تست سلامت گرفت که خودتون مشاهده کنید
    115 تا بد سکتور داره | امام زندگیمم توشه یعنی هشت سال کارم توشه
    20 در صد سلامتشه و 1400 گیگ اطلاعاته و هارد داخلییمم 500 گیگه نمیتونم از اطلاعات کپی بگیرم
    لطفا بگید چی کار کنم
    و این هم بگم که تا الان هیچ مشکلی نداشته و ناگهانی تست سلامت زدم و هیچ مشکل حتی کندی سرعت هم نداره
    نگران شدم نکنه عمرش تموم بشه
    با تشکر لطفا کمکم کنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    با سلام .

من توصیه میکنم در اسرع وقت هارد دیسک سالم تهیه و اطلاعات رو منتقل کنید . چون زحماتی که برای اطلاعات هشت ساله کشیدید به هیچ عنوان قابل قیاس با هزینه خرید هارد دیسک نیست و نباید ریسک کرد .
    سعی هم نکنید کاری انجام بدید (مثلاً اسکن با برنامه های مختلف مثلاً HDD regenerator) که ممکن هست وضعیتش بدتر بشه و دیگه نتونید به اطلاعات دسترسی داشته باشید .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

با سلام .

من توصیه میکنم در اسرع وقت هارد دیسک سالم تهیه و اطلاعات رو منتقل کنید . چون زحماتی که برای اطلاعات هشت ساله کشیدید به هیچ عنوان قابل قیاس با هزینه خرید هارد دیسک نیست و نباید ریسک کرد .
    سعی هم نکنید کاری انجام بدید (مثلاً اسکن با برنامه های مختلف مثلاً HDD regenerator) که ممکن هست وضعیتش بدتر بشه و دیگه نتونید به اطلاعات دسترسی داشته باشید .
    تشکر فراوان
    ببینید هارد داخلیمم سلامتش 70 در صد بود فول فرمت کردم درست شد و شد صد در صد
    و مطعنم با فول فرمت کارش درست میشه و هیچ مشکل فیزیکی نداره
    حالا اگه مشکل فیزیکی داشت گارانتی قبول میکنه؟
    بک سکتور باعث سوختن هارد میشه؟
    اخه مگه میشهههههه هیچ مشکلی نداره سرعت عالی همه چی عالی اما سلامت بی درصد
    و در اخر هم بگم اون دوستانی که توی تست هارد براشون میزنه بک سکتور توجه کنید فقط میزنه بک سکتور مثل من به احتمال 90 در صد با این کاری که میگم الان درست میشه
    سی دی ویندوز رو بزارید که نسخه ویندوز 8 به بالا باشه و اون سی دی ویندوز رو بوت کنید بعد با استفاده از سی ام دی که با شیفت + اف 10 باز میشه هارد رو فول فرمت کنید و هارد سالم سالم میشه
    برا منم دعا کنید سریع تر مشکلم حل بشه چون از اولین هک کردنام تا مشخصات بانکی و شرکت و اینا تو هاردمه و هیچ جایی برا انتقال ندارم
    Last edited by nikoi; 14-03-2016 at 12:55.

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تشکر فراوان
    اخه مگه میشهههههه هیچ مشکلی نداره سرعت عالی همه چی عالی اما سلامت بی درصد
    و در اخر هم بگم اون دوستانی که توی تست هارد براشون میزنه بک سکتور توجه کنید فقط میزنه بک سکتور مثل من به احتمال 90 در صد با این کاری که میگم الان درست میشه
    سی دی ویندوز رو بزارید که نسخه ویندوز 8 به بالا باشه و اون سی دی ویندوز رو بوت کنید بعد با استفاده از سی ام دی که با شیفت + اف 10 باز میشه هارد رو فول فرمت کنید و هارد سالم سالم میشه
    برا منم دعا کنید سریع تر مشکلم حل بشه چون از اولین هک کردنام تا مشخصات بانکی و شرکت و اینا تو هاردمه و هیچ جایی برا انتقال ندارم
    هارد دیسک اینترنال سیستمتان مشکل بدسکتور نرم افزاری (Current Pending Sector) داشته که با فول فرمت مشکل برطرف شده . اما این هارد دیسک اکسترنال مشکل دیگه ای داره که با فول فرمت و یا هر کار دیگه ای برطرف نمیشه (Reallocated Sector Count) .

اگر مشکل بخاطر ضربه نباشه و یا اثر ضربه و خراش روی بدنه مشهود نباشه گارانتی باید تعویض کنه .

خیر ؛ ولی اگر به مرور زمان بیشتر بشه حتماً بایستی اطلاعات به هارد دیسک سالم منتقل و هارد دیسک تعویض بشه (تا الان 115 تا هست) .

و در اخر هم بگم اون دوستانی که توی تست هارد براشون میزنه بک سکتور توجه کنید فقط میزنه بک سکتور مثل من به احتمال 90 در صد با این کاری که میگم الان درست میشه سی دی ویندوز رو بزارید که نسخه ویندوز 8 به بالا باشه و اون سی دی ویندوز رو بوت کنید بعد با استفاده از سی ام دی که با شیفت + اف 10 باز میشه هارد رو فول فرمت کنید و هارد سالم سالم میشه
    اول باید شرایط هارد دیسک چک بشه و بعد راهکار مناسب پیشنهاد داده بشه . مشکل این هارد دیسک اکسترنال با روش پیشنهادی شما برطرف شدنی نیست و حتی ممکن هست بخاطر فشاری که در حین کار وارد میشه وضعیتش بدتر بشه ، میتونید تست کنید تا مطمئن بشید .

بهترین کار همانی هست که گفتم تهیه یک هارد دیسک سالم و انتقال اطلاعات و ارسال هارد دیسک اکسترنال مشکلدار به گارانتی .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

هارد دیسک اینترنال سیستمتان مشکل بدسکتور نرم افزاری (Current Pending Sector) داشته که با فول فرمت مشکل برطرف شده . اما این هارد دیسک اکسترنال مشکل دیگه ای داره که با فول فرمت و یا هر کار دیگه ای برطرف نمیشه (Reallocated Sector Count) .

اگر مشکل بخاطر ضربه نباشه و یا اثر ضربه و خراش روی بدنه مشهود نباشه گارانتی باید تعویض کنه .

خیر ؛ ولی اگر به مرور زمان بیشتر بشه حتماً بایستی اطلاعات به هارد دیسک سالم منتقل و هارد دیسک تعویض بشه (تا الان 115 تا هست) .

اول باید شرایط هارد دیسک چک بشه و بعد راهکار مناسب پیشنهاد داده بشه . مشکل این هارد دیسک اکسترنال با روش پیشنهادی شما برطرف شدنی نیست و حتی ممکن هست بخاطر فشاری که در حین کار وارد میشه وضعیتش بدتر بشه ، میتونید تست کنید تا مطمئن بشید .

بهترین کار همانی هست که گفتم تهیه یک هارد دیسک سالم و انتقال اطلاعات و ارسال هارد دیسک اکسترنال مشکلدار به گارانتی .

خیلی لطف کردید
    ممنونم بابت کمکتون
    چشم اطلاعات رو فردا روی دو تا لپ تاپ میریزم و میفرستم برای تعویض خیلی لطف کردید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

سلام وقتی ک لب تابو روشن میکنم هنگام بوت شدن بااین مشکل مواجه میشم
    درضمن هاردssdرابا چن تا برنامه اسکن کردم هیچ بدسکتوری نداشت[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •