تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 25 از 25

نام تاپيک: فوتبال باشگاهی فرانسه 2016-2017

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

الخلیفی: هیچ انگیزه ای برای انتقام از بارسا نداشتم

بسیاری معتقدند الخلیفی، مدیر قطری پی اس جی انتقام شکست 6-1 برابر بارسا در لیگ قهرمانان را با جذب نیمار از آبی اناری ها گرفت.

پی اس جی پس از توافق با نیمار، بدون مذاکره با بارسا و با پرداخت 222 میلیون یورو رقم فسخ قرارداد این بازیکن، توانست گران ترین انتقال تاریخ فوتبال را رقم بزند.

الخلیفی در مراسم معارفه نیمار و در پاسخ به سوالی در مورد انتقام گیری از بارسا به خاطر ابراز علاقه بلوگرانا به وراتی گفت:« خیر. اصلا نباید به این مساله پرداخت. از نظر من نیمار بهترین بازیکن دنیاست و هیچ انگیزه ای برای انتقام از بارسا وجود نداشت. نیمار به تیم انرژی مثبتی تزریق خواهد کرد و بیش از همیشه امیدوار می شویم که به اهداف ورزشی مان دست یابیم. به بارسلونا و مدیرانش نیز نهایت احترام را می گذارم.»

او در مورد رقم نجومی انتقال نیمار گفت:« سه سال دیگر نخواهید گفت برای نیمار رقمی بالا پرداخت کردیم.

از نظر مردم، ما نیمار را گران خریده ایم ولی باید توجه داشت که او یک برند جهانی است و هزینه ای که برای جذب او کرده ایم را به مرور زمان باز می گردانیم. از نظر من این یک انتقال باورنکردنی است. از لحاظ رعایت فیرپلی مالی هم نگرانی ندارم. همه چیز ما شفاف است و اگر کسی نگران است، از او دعوت می کنم بیاید و با من یک قهوه بنوشد. نگران چیزی نیستم چون همه چیزمان قانونی بود.»

اهداف پی اس جی با نیمار:« هدف اول ما قهرمانی در اروپاست. از روز اول هم این را گفته ام. هدف ما فتح همه جام های ممکن است و در راس همه، لیگ قهرمانان قرار دارد. برای فتحش مبارزه خواهیم کرد.»

نیمار و فیگو:« این یک مقایسه غیر عادلانه است و از این بابت شگفت زده ام. نیمار را نباید با فیگو مقایسه کرد. فشارهایی که رسانه های بارسلونا روی نیمار آورده اند غیرمنصفانه هستند.»

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

طرفداری- نیمار شاید در دومین هفته لیگ فرانسه هم نتواند برای پاری سن ژرمن به میدان برود.

به گزارش اکیپ، گواهی بین‌المللی انتقال نیمار هنوز صادر نشده است. این مدرک قرار بود به فدراسیون فرانسه برسد، اما بنابر منابع حاضر در فدراسیون فوتبال اسپانیا، هنوز مدارک از بارسلونا ارسال نشده است و بدین ترتیب نیمار هنوز اجازه بازی ندارد. مشخص نیست علت تعلل بارسلونا برای فرستادن ITC بازیکن چیست، اما اگر این مدرک تا شنبه شب به پاریس نرسد، نیمار بازی در برابر گنگام را هم از دست خواهد داد.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

وکیل نیمار: نمی‌دانم پاری سن ژرمن پول خرید نیمار را از کجا به دست آورده بود

کرسپو هنوز هم نمی‌داند چرا لالیگا چک پاری سن ژرمن را قبول نکرد.

خوان کرسپو، وکیل نیمار که مسئول پرداخت بند آزادسازی 222 میلیون یورویی این بازیکن از بارسلونا بود عنوان کرد این پول را پاری سن ژرمن پرداخت کرده اما او هم نمی‌داند این همه پول از کجا آمده است.

گران قیمت ترین انتقال تاریخ فوتبال سرانجام با هر حاشیه و دردسری بود، رسما انجام شد و حالا نیمار، بازیکن پاری سن ژرمن است. 222 میلیون یورو به بارسلونا رسید تا حالا بازار نقل و انتقالات شاهد یک دگرگونی باشد. پیچیده ترین مسئله موجود در این انتقال، پرداخت بند آزادسازی نیمار بود. به این دلیل که چنین پولی به ظن بسیاری باعث زیرپا گذاشتن فیرپلی مالی یوفا می‌شد و لالیگا نیز به همین دلیل اعلام کرده بود که زیر بار چنین انتقالی نخواهد رفت و روز گذشته هم چک پاری سن ژرمن را قبول نکرد.

حالا و پس ازرسمی شدن انتقال، خوان کرسپو، وکیل نیمار درباره بند آزادسازی حرف می‌زند:

وقتی به لالیگا رفتیم به ما گفتند که نمی‌توانند این چک را به دلیل عواقبی که دارد، قبول کنند. به هر صورت که بود، آنها نهایتا پول را نپذیرفتند. هنوز هم نمی‌دانم لالیگا چه دلیلی برای این کارش داشت. به ما که نگفتند چرا ولی امیدوارم یک روز دلیل آن را اعلام کنند! ما نیز طبق وقت قبلی، به باشگاه بارسلونا رفتیم. آنجا با مدیران عالی رتبه و وکلا ملاقات کردیم؛ چک را دادیم و هیچ مشکلی هم به وجود نیامد. بند آزادسازی نیمار، 222 میلیون یورو بود و پاری سن ژرمن آن را پرداخت کرد اما نمی‌دانم از کجا آمده بود.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

چک پاری سن ژرمن نقد شد و نیمار می‌تواند مقابل گنگام به میدان برود

پاری سن ژرمن ساعتی پیش 222 میلیون یورو پول آزادسازی نیمار را به حساب بارسلونا واریز کرد و بدین ترتیب فوق ستاره برزیلی می‌تواند روز یکشنبه مقابل گنگام اولین بازی‌اش برای پاریسی‌ها را انجام بدهد.

به گزارش mundodeportivo، این پول تا امروز صبح واریز نشده بود و به همین دلیل هم بارسا مدارک لازم را برای فدراسیون فوتبال اسپانیا ارسال نکرد تا نیمار نتواند برای تیم جدیدش به میدان برود. با این حال، پاریسی‌ها ساعتی پیش این پول را به حساب بارسلونا واریز کردند و باشگاه حالا مدارک را برای فدراسیون ارسال خواهد کرد تا به محض رسیدن مدارک به دست فدراسیون فوتبال فرانسه، نیمار به لیست بازیکنان پی اس جی اضافه شود.

بدین ترتیب هواداران پاری سن ژرمن می‌توانند روز یکشنبه در بازی مقابل گنگام، اولین بازی فوق ستاره برزیلی برای تیمشان را تماشا کنند.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

الخلیفی: برای جذب نیمار دو هفته نخوابیدم

در حالی که به نظر می رسید در راه پیوستن نیمار به پی اس جی مانع بزرگی ایجاد شده باشد، باشگاه بارسلونا بود که قدم پیش گذاشت. لالیگا از پذیرش چک 222 میلیون یورویی فسخ قرارداد نیمار سر باز زده بود اما در نهایت با همکاری بارسلونا این مشکل حل شد.

الخلیفی، مدیر قطری پی اس جی در همین رابطه به رادیو مونته کارلو گفت:« وقتی لالیگا چک نیمار را قبول نکرد، از طرف باشگاه بارسلونا با من تماس گرفتند که بیایید این مشکل را باهم حل کنیم و من هم پاسخ دادم که برای این کار آماده ایم. باید از بارسلونا، مدیر این باشگاه و همه هواداران و بازیکنانش تشکر کنم. بارسا یکی از بهترین تیم های دنیاست.»

الخلیفی ادامه داد:« سه سال بود به جذب نیمار فکر می کردم و از سال گذشته راه های مختلف برای صحبت با نیمار و باشگاه بارسلونا را بررسی می کردیم. از دو هفته پیش همه چیز جدی تر شد و من طی این مدت نتوانسته ام به درستی بخوابم. همه چیز بسیار سخت و پیچیده بود و باید از تیمی که با من برای جذب نیمار همکاری کردند تشکر کنم چون کارشان را به بهترین شکل انجام دادند. هدف ما از ابتدا جذب نیمار بود و به آن هم رسیدیم. نیمار حالا اینجاست.»

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •