تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 25

نام تاپيک: فوتبال باشگاهی فرانسه 2016-2017

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

منبع

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

متاسفانه محدودیت جدید انجمن باعث شد مجبور شم تقسیم به سه پستش کنم

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

پیروزی پرگل PSG مقابل موناکو در جام حذفی فرانسه

پاری سن ژرمن با پیروزی 5-0 مقابل موناکو، به فینال رقابت های جام حذفی فرانسه راه پیدا کرد.

دو تیم که در رقابت های لیگ فرانسه هم مدعیان اصلی بودند، در دیدار امشب در حالی مقابل هم قرار گرفتند که به نظر می رسید برای شاگردان لئوناردو ژاردیم این دیدار اهمیت چندانی ندارد و در نهایت هم بازی را با یک شکست سنگین به پایان رساندند.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

Monaco By The End Of The Transfer Window

Last edited by kasra_khan2003; 15-06-2017 at 11:29. دليل: تصحیح لینک عکس

4. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

پائولو مالدینی: بارسلونا مقصدی ایده آل برای وراتی است و او هم برای بارسا عالی خواهد بود

کاپیتان سابق روسونری باور دارد بارسلونا می تواند محل بسیار مناسبی برای پیشرفت وراتی باشد.

در هفته های اخیر بحث خروج احتمالی مارکو وراتی، ستاره 24 ساله باشگاه پاری سن ژرمن از این تیم به شدت جدی شده است و بسیاری، بارسلونا را مقصد بعدی او در فوتبال اروپا و بهترین گزینه برای وی می دانند.

به گزارش مارکا، در رسانه ها اینطور گفته می شود این ملی پوش ایتالیایی تصمیم خود مبنی بر خروج از پاریس و پیوستن به بلوگرانا را گرفته است؛ اگرچه به استناد مدیر برنامه های وی، بارسایی ها هنوز پیشنهادی برای این هافبک برجسته ارائه نکرده اند. پائولو مالدینی، اسطوره فوتبال ایتالیا نیز در واکنش به این بحث ها در صحبت با کالچو مرکاتو گفت:

وراتی فوق العاده است و ویژگی هایی دارد که آنها را تحسین می کنم. فکر می کنم اگر از پی اس جی جدا شود و به دنبال تجربه ای جدید برود، می تواند پیشرفت کند. بارسا مقصدی ایده آل برای اوست و او هم برای بارسلونا عالی خواهد بود.

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

وراتی در حال کشیدن سیگار در تعطیلات در بارسلونا.

شایعات زیادی مبنی بر علاقه سران باشگاه بارسلونا به وراتی هست.
    .

.
    البته این بار اولی نیست که وراتی در تعطیلات خود سیگار میکشد:
    .

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دنی آلوس: من و یوونتوس همدیگر را درک نمی کردیم

در ابتدای حضورم در یوونتوس مشکلات فراوانی داشتم زیرا آنها در داخل و خارج زمین قادر به درک من نبودند. کمی زمان گذشت که بین آنچه آنها می خواستند و افکار من ارتباط به وجود آمد و زمانی که این اتفاق رخ داد نتایج خوبی حاصل شد.

دستاورد من برای آنها ایجاد شور و نشاط در رختکن بود اما بعضی مسائل من را نا امید می کرد. به عنوان مثال ما نمی توانستیم در رختکن به موسیقی گوش دهیم و این در حالی بود که من نمی توانم بدون موسیقی زندگی کنم.

من دیوانه نبودم که بخواهم همه قوانین را عوض کنم اما هر کسی به طریقی قادر به افزایش انرژی خود است و با توجه به این که من به فضای شاد علاقه دارم، به دنبال راهی برای تغییر شرایط به سود همه جمع گشتیم.

اوایل نگاه ها نسبت به من خیلی مساعد نبود اما کم کم اوضاع تغییر کرد و ما نیم فصل دوم خوبی را سپری کردیم.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دلیل تعلل عجیب PSG در جذب نیمار

برای بسیاری جای سوال است که چرا با وجود سکوت نیمار و تردیدهای جدی او برای ادامه کار در بارسا، پی اس جی رقم فسخ قرارداد او را پرداخت نمی کند.

یک هفته است که شایعات مربوط به جدایی نیمار در صدر اخبار رسانه های اسپانیایی قرار دارد. پس از کش و قوس های فراوان و انتشار شایعات متفاوت، هنوز این اتفاق رخ نداده و با وجود اینکه گفته شده است پی اس جی قصد دارد 222 میلیون یورو رقم فسخ قرارداد این فوق ستاره برزیلی را بپردازد، دو طرف همچنان نسبت به این موضوع سکوت اختیار کرده اند.

در همین رابطه یکی از مسئولان بلندپایه پاری سن ژرمن به اکیپ گفت:« توافقات ما با نیمار کامل شده و هیچ تردیدی در اینکه او به جمع ما اضافه خواهد شد وجود ندارد. در واقع تعلل ما به دلیل عدم اطمینان از نظر نیمار نیست بلکه در فکر این هستیم که چه زمانی بهترین زمان ممکن برای جذب اوست.»

اکیپ همچنین اشاره کرده است که مسئولان پاریسی برای فرار از پرداخت مالیات هنگفت انتقال نیمار قصد دارند با بارسلونا وارد مذاکره شده و 222 میلیون یورو را مستقیما به خود باشگاه پرداخت کنند.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

راه فرار PSG از معضل نقض فیرپلی مالی در جذب نیمار

پی اس جی برای جذب نیمار باید 222 میلیون یورو رقم فسخ قرارداد او را پرداخت کند و این مساله، خطر زیرپا گذاشتن قانون فیرپلی مالی را افزایش خواهد داد.

اخبار ضد و نقیضی این روزها در مورد نیمار و پی اس جی به گوش می رسد. برخی منابع چون اسپورت خبر از شروع مذاکرات بارسلونا و پی اس جی برای انتقال نیمار داده اند اما در فرانسه اعتقاد دارند که پی اس جی قرار است رقم فسخ قراداد نیمار را بی واسطه پرداخت کند که در این صورت 20 درصد به آن مالیات تعلق می گیرد.

به این ترتیب جذب نیمار مبلغی حدود 280 میلیون یورو هزینه در پی خواهد داشت. به اینها حقوق سالانه 30 میلیون یورویی نیمار را هم اضافه کنید.

BFMTV امروز گزارش داد که مسئولان پی اس جی در جستجوی راهی هستند تا جذب نیمار، آنها را با معضل نقض فیرپلی مالی مواجه نکند و در حال حاضر تنها راه این است که آنها تا پیش از 31 ژانویه 2018، مبلغ 110 میلیون یورو از فروش بازیکنانش شان درآمد کسب کنند.

به عبارتی پی اس جی اگر قصد جذب نیمار را دارد، باید تعدادی از بازیکنانش را به فروش رسانده و حداقل 110 میلیون یورو نیز از این انتقال ها کسب کند؛ در غیر این صورت همچون سال 2014 مجبور به پرداخت غرامت به یوفا بابت نقض فیرپلی مالی خواهد شد.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دستمزد نجومی و پیراهن شماره 10 در انتظار نیمار

نیمار با رفتن به پاری سن ژرمن، علاوه بر دستمزد هفتگی 600 هزار یورویی، پیراهن شماره 10 این باشگاه را نیز به تن خواهد کرد.

امروز باشگاه بارسلونا تایید کرد که نیمار خواهان جدایی از این باشگاه شده و لیونل مسی نیز با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام، از این ستاره برزیلی به دلیل مدت حضور در نوکمپ تشکر کرد؛ نیمار هم در پاسخ زیر این پست نوشت:" متشکر برادر؛ دلم برایت تنگ می شود!"

گفته می شود نیمار برای انجام تست های پزشکی به شهر پورتو در پرتغال رفته و در چند روز آینده انتقالش به پی اس جی نهایی خواهد شد. در این بین اسکای اسپورتس گزارش داد که نیمار قرار است قراردادی 5 ساله با پاری سن ژرمن امضا کند و دستمزد سالانه خالص 30 میلیون یورویی دریافت می کند که حدود هفتگی 600 هزار یورو خواهد شد.

همچنین خاویر پاستوره، شماره 10 فعلی پاری سن ژرمن، هم تایید کرد که آماده است تا پیراهنش را به این ستاره برزیلی بدهد. او به کادنا سر گفت:" مایلم پیراهن شماره 10 را به نیمار تقدیم کنم. می خواهم او از اولین روز حضور در پی اس جی خوشحال باشد."

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

صف طولانی هواداران پاری سن ژرمن در برابر فروشگاه این تیم برای خرید پیراهن نیمار!

هواداران مشتاق پاریسی برای خرید پیراهن گرانترین بازیکن تاریخ صف کشیده اند.

شب گذشته سرانجام انتظارها به سر رسید و نیمار جونیور به طور رسمی به پاری سن ژرمن پیوست. دقایقی پس از پیوستن کاپیتان سلسائو به پاریس، باشگاه پاری سن ژرمن رسما اعلام کرد که در تیم رویایی اش، نیمار شماره 10 خاویر پاستوره را برتن خواهد کرد.

اما امروز هواداران پرشور و خوشحال پاری سن ژرمن سریعا خود را به فروشگاه های این باشگاه رساندند تا پیراهن گرانقیمت ترین بازیکن تاریخ را خریداری کنند. نتیجه این هیجان بالا برای تهیه لباس نیمار، چنین صف طولانی شد:

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •