تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: مشکل off شدن صفجه لپ تاپ

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض مشکل off شدن صفجه لپ تاپ

من لپ تاپ n55 sf را حدود 4.5 سال استفاده می کنم از حدود 7 ماه پیش با مشکل عجیبی روبرو شدم که حتی تعمیر کارهای لپ تاپ هم راهکار آن را نمی دانند و هر کدام پاسخی حدسی می دهند و اما شرح مشکل: زمانی که با مرورگرهای فایرفاکس یا کروم کار می کنم یا با آنتی ویروس سیستم را اسکن می کنم مانیتور لپ تاپ خاموش روشن می شه و بعد از 1 دقیقه کامل خاموش می شه و دو راه حل برام باقی می گذاره یا از کلید پاور باید دوباره لپ تاپ را خاموش و روشن کنم یا با اتصال به تلوزیون از طریق hdmi دوباره روشن می شه. قیل از اینکه خاموش بشه این پیغامو می ده:

Display driver stopped responding and has recovered

display driver Intel Graphics Accelerator Drivers for Windows 8 Stopped and has successfully recovered

در ضمن در حدود 2 سال استفاده از ویندوز 8 این مشکل وجود نداشت اجتمال داره آپدیت جدید درایور اینتل با گرافیک اینتل 3000 لپ تاپ من ناسازگاری داشته باشه؟

هم تو ویندوز 8.1 . هم 10 این اتفاق می افته جالبه وقتی برای امتحان یه گیم را امتحان کردم این اتفاق نیافتاد. درایورهای گرافیک هم بروزند

مشکل دیگرم دیشب خواستم با استفاده از دی وی دی های ایمیج ویندوز اورجینال 7 را برگردانم ولی پیغامی که بعد از بوت ویندوز 7 داد این بود که نمی تونه مسیر ایمیج را روی هارد پیدا کنه و عملا نتونستم ویندوز اورجینالشو برگردانم اگه راه حل این مشکل بگید ممنون می شم.

مشحصات:

سی پی یو: 2670QM 2.2 ghz

ram : 8gig 1333mhz

graphics: intel3000 and nvidia 555m

hard:750gig 7500rpm

یه مشکل برمی گرده به هارد احساس می کنم هارد 5400 لپ تاپ قبلیچ از 7500 این لپ تاپ پرسرعتر بود و بعد از 4 سال استفاده کندترم شده دیشب از طریق پارتیشان مجیک خواستم هارد را فرمت و دوباره پارتیشان بندی کنم که خطای 106 داد این خطای 106 چیه؟ در حالی که در دیگر برنامه ها چنین خطای نمی ده و در ضمن با استفاده از چندین نرم افزار هاردم بدسکتور نداره و سالمه.

نکته آحر فن لپ تاپ به خوبی کار می کنه و دمای قطعات هم در محدوده طبیعی قرار داره

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

توی فایرفاکس این قسمت رو غیرفعال کنید

توی کروم هم این قسمت رو غیرفعال کنید

نتیجه نداد درایور گرافیک اینتل رو یه بار کامل پاک کنید بعد آخرین نسخه رو نصب کنید

سوال:
    لپ تاپ رو حالت high performance قرار داره؟؟

3. 2 کاربر از CafeNet999 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال نرم‎افزار و سیستم‎عامل Pr0m3en's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

درود
    نوتبوکتون رو وصل کنید به یه مایتور خارجی با استفاده از پورت تصویر.
    یه بنده خدائی بود هر هفت دقیقه 20 ثانیه خاموش میشد که مشکل از مانیتور بود.
    اگه نشه مشکل حرارتیه و بدین خمیرتون رو تعویض کنن(البته قبلش بگین من چند تا برنامه تست استرس بهتون بدم از دما مطمئن 1
    درصدی بشیم.

5. این کاربر از Pr0m3en بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

من لپ تاپ n55 sf را حدود 4.5 سال استفاده می کنم از حدود 7 ماه پیش با مشکل عجیبی روبرو شدم که حتی تعمیر کارهای لپ تاپ هم راهکار آن را نمی دانند و هر کدام پاسخی حدسی می دهند و اما شرح مشکل: زمانی که با مرورگرهای فایرفاکس یا کروم کار می کنم یا با آنتی ویروس سیستم را اسکن می کنم مانیتور لپ تاپ خاموش روشن می شه و بعد از 1 دقیقه کامل خاموش می شه و دو راه حل برام باقی می گذاره یا از کلید پاور باید دوباره لپ تاپ را خاموش و روشن کنم یا با اتصال به تلوزیون از طریق hdmi دوباره روشن می شه. قیل از اینکه خاموش بشه این پیغامو می ده:

Display driver stopped responding and has recovered

display driver Intel Graphics Accelerator Drivers for Windows 8 Stopped and has successfully recovered

در ضمن در حدود 2 سال استفاده از ویندوز 8 این مشکل وجود نداشت اجتمال داره آپدیت جدید درایور اینتل با گرافیک اینتل 3000 لپ تاپ من ناسازگاری داشته باشه؟

هم تو ویندوز 8.1 . هم 10 این اتفاق می افته جالبه وقتی برای امتحان یه گیم را امتحان کردم این اتفاق نیافتاد. درایورهای گرافیک هم بروزند

مشکل دیگرم دیشب خواستم با استفاده از دی وی دی های ایمیج ویندوز اورجینال 7 را برگردانم ولی پیغامی که بعد از بوت ویندوز 7 داد این بود که نمی تونه مسیر ایمیج را روی هارد پیدا کنه و عملا نتونستم ویندوز اورجینالشو برگردانم اگه راه حل این مشکل بگید ممنون می شم.

مشحصات:

سی پی یو: 2670QM 2.2 ghz

ram : 8gig 1333mhz

graphics: intel3000 and nvidia 555m

hard:750gig 7500rpm

یه مشکل برمی گرده به هارد احساس می کنم هارد 5400 لپ تاپ قبلیچ از 7500 این لپ تاپ پرسرعتر بود و بعد از 4 سال استفاده کندترم شده دیشب از طریق پارتیشان مجیک خواستم هارد را فرمت و دوباره پارتیشان بندی کنم که خطای 106 داد این خطای 106 چیه؟ در حالی که در دیگر برنامه ها چنین خطای نمی ده و در ضمن با استفاده از چندین نرم افزار هاردم بدسکتور نداره و سالمه.

نکته آحر فن لپ تاپ به خوبی کار می کنه و دمای قطعات هم در محدوده طبیعی قرار داره
    این ارور از طرف گرافیک هست با ورژن های مختلف درایور تست کنید اگر درست نشد درایور گرافیک مجتمع رو پاک کنید و دوباره تست کنید اگر مشکل برطرف شد مشکل از طرف اون هست ویندوز رو عوض کنید درایور و بایوس رو اپدیت کرده و قارلیت های uac و areo peek رو غیرفعال کنید اگر درست نشد یک بار به روش have disk درایور رو بشناسونید

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

7. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

درود
    نوتبوکتون رو وصل کنید به یه مایتور خارجی با استفاده از پورت تصویر.
    یه بنده خدائی بود هر هفت دقیقه 20 ثانیه خاموش میشد که مشکل از مانیتور بود.
    اگه نشه مشکل حرارتیه و بدین خمیرتون رو تعویض کنن(البته قبلش بگین من چند تا برنامه تست استرس بهتون بدم از دما مطمئن 1
    درصدی بشیم.
    ممنون از پاسختون ولی اگه از خمیر باشه چرا وقتی یه گیم را به مدت 2 ساعت بازی کردم این اتفاق نیافتاد چون تو این حالت سی پی یو تو حداکثر توان و تو فرکانس 2.85 گیگا هرتر کار می کرد و هوای داغ از خروجی لپ تاپ بیرون می زد
    این مشکل فقط با مرروگرها و یا اسکن سیستم با آنتی ویروس و نرم افزار دیپ فریتز (شطرنج) اتفاق می افته.
    اگه لینک برنامه ای که دقیق حرارت را نشان بده بزارید ممنون می شم. ولی به نظر دمای قطعات در محدوده طبیعی است چون قبلا با یه نرم افزار چن کرده ام

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

این ارور از طرف گرافیک هست با ورژن های مختلف درایور تست کنید اگر درست نشد درایور گرافیک مجتمع رو پاک کنید و دوباره تست کنید اگر مشکل برطرف شد مشکل از طرف اون هست ویندوز رو عوض کنید درایور و بایوس رو اپدیت کرده و قارلیت های uac و areo peek رو غیرفعال کنید اگر درست نشد یک بار به روش have disk درایور رو بشناسونید

ممنون
    من قبلا تو ویندوز 8.1 یه بار برای گرافیک اینتل آپدیت گرفتم و اونو نصب می کنم و یه بار درایور بروزتر گرافیک را دانلود کردم ولی متاسفانه نصب نشد. تو فکر آپدیت بایوس هستم ولی چون اینکارو تا حالا نکردم می ترسم به لپ تاپ صدمه بزنم از توصیه هاتون ممنونم حتما امتحان می کنم ولی در مورد غیر فعال کردن دو قابلیتی که بعد از آپدیت بایوس فرمودید منظورتون داخل ویندوزه یا تو بایوس؟
    در آخر علت اینکه دیسک های ایمیج اورجینال لپ تاپ روی هارد لپ تاپ نصب نمی شند چیه؟ چون خیلی وقت پیش حتی بعد از پاک کردن درایو مخصوص ویندوز 7 به راحتی از روی دیک ها ایمیج ویندوز 7 نصب می شد اما بعد 3 سال بعد لود شدن ویندوز 7 می گه مسیر ایمیج تو هارد نمی تونه پیدا کنه.

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سوال:
    لپ تاپ رو حالت high performance قرار داره؟؟
    تو حالت اینترتینمنت معمولا استفاده می کنم ولی وقتی رو حالت باطری می زارم این اتفاق نمی افته که تو اون حالت سیستم کند می شه چون سرعت سی پی یو می آد پایین

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

وقتی بازی میکنید سیستم به صورت خودکار سویچ میکنه رو کارت گرافیک انویدیا واسه همین کرش نمیکنه چون علت کرش گرافیک اینتل هستش نه انویدیا
    فعلا به عنوان اولین قدم درایور گرافیک اینتل رو کامل پاک کنید بعد آخرین نسخه درایور اینتل مربوط به cpuتون رو نصب کنید ببینید چی میشه

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

ممنون
    من قبلا تو ویندوز 8.1 یه بار برای گرافیک اینتل آپدیت گرفتم و اونو نصب می کنم و یه بار درایور بروزتر گرافیک را دانلود کردم ولی متاسفانه نصب نشد. تو فکر آپدیت بایوس هستم ولی چون اینکارو تا حالا نکردم می ترسم به لپ تاپ صدمه بزنم از توصیه هاتون ممنونم حتما امتحان می کنم ولی در مورد غیر فعال کردن دو قابلیتی که بعد از آپدیت بایوس فرمودید منظورتون داخل ویندوزه یا تو بایوس؟
    در آخر علت اینکه دیسک های ایمیج اورجینال لپ تاپ روی هارد لپ تاپ نصب نمی شند چیه؟ چون خیلی وقت پیش حتی بعد از پاک کردن درایو مخصوص ویندوز 7 به راحتی از روی دیک ها ایمیج ویندوز 7 نصب می شد اما بعد 3 سال بعد لود شدن ویندوز 7 می گه مسیر ایمیج تو هارد نمی تونه پیدا کنه.
    منظورم تنظیمات داخل ویندوز بود

کاربر فعال نرم‎افزار و سیستم‎عامل Pr0m3en's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

ممنون از پاسختون ولی اگه از خمیر باشه چرا وقتی یه گیم را به مدت 2 ساعت بازی کردم این اتفاق نیافتاد چون تو این حالت سی پی یو تو حداکثر توان و تو فرکانس 2.85 گیگا هرتر کار می کرد و هوای داغ از خروجی لپ تاپ بیرون می زد
    این مشکل فقط با مرروگرها و یا اسکن سیستم با آنتی ویروس و نرم افزار دیپ فریتز (شطرنج) اتفاق می افته.
    اگه لینک برنامه ای که دقیق حرارت را نشان بده بزارید ممنون می شم. ولی به نظر دمای قطعات در محدوده طبیعی است چون قبلا با یه نرم افزار چن کرده ام
    خوب مسلما مشکل حرارت نیست با توجه به توضیحاتتون.
    حالا یا مشکل از مانیتوره یا درایور که بیشتر به درایور میخوره.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •