تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 13 از 13

نام تاپيک: مشکل off شدن صفجه لپ تاپ

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

با تشکر از کلیه دوستان در ضمینه این مشکل با ایسوس از طریق ایمیل مکاتبه کردم پاسخی که دادند این بود که دستگاه شما با ویندوز 7 سازگاره و علت این مشکل ناسازگاری با ویندوز 10 هست در حالی که من بیشتر از 2 سال از ویندوز 8.1 استفاده کردم و در اواخر این مشکل ایجاد شد دوست عزیزی که پیشنهاد تغییر تلظیمات در مرروگر های کروم و فایر فاکس را دادند نظرشان کاملا مفید بود و بعد از اعمال این تنظیمات این مشکل با این 2 مرروگر حل شده ولی کاها با نرم افزارهای دیگر نظیر مرروگر اج این مشکل رو می ده که تو آنها محل تنظیم نظیر مرروگر کروم را پیدا نکردم غیر فعال کنم

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

یه مشکل مشکل فریز شدن با بعضی نرم افزارهای سنگین هست که البته کم رخ می ده که اینم شاید به خاطر ناسازگاری باشه قبلا مشکل صفحه آبی داشتم که یه جوری با مالور یاب و غیره اونو حل کردم ولی گهگاهی ویندوز فریز می شه که تنها راه ریستارت کردنه اگه دوستان راهکار این مشگلو می دانند ممنون می شم راهنمایی کنند.

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام
    مشکل پریدن مانیتور لپ تاپ حسابی اذیت می کنه الان مدتی ویندوز 10 نصب کردم این مشکل شدیدتر شده طوری که وقتی با کابل HDMI به تلوزیون وصل می کنم هیچ مشکلی نداره ولی تو مانیتور خود لپ تاپ مدت کمی بعد از وارد شدن به محیط ویندوز صفحه شروع به لرزش و سیاه وسفید و رنگهای مختلفو نمایش می ده تا اینکه به طور کلی خاموش می شه و بعضی وقتها با اتصال به تلوزیون دوباره برمی گرده و گاهی حتی با این روش هم برنمی گرده. در ضمن وقتی شروع به ناپایدار شدن می کنه با ضربه کوچک انگشت یا دست به کناره های تاچ پد صفحه نمایش روشن می شه و مدتی پایدار می مونه تا دوباره اذیت می کنه(در حالتی که کامل خاموش شده حتی با ضربه هم تصویر بر نمی گرده). برای حل این مشکل تو فرومهای خارجی گشتم یه راه حل در آوردن باطری و جدا کردن کابل برق و فشردن دکمه پاور به مدت 20 ثانیه بود تا انرژی مادربورد خالی بشه تا در صورت ایراد بایوس از این طریق حل شه که حل نشد در ضمن بایوس را هم آپدیت کردم. راه حل دوم تمیز کردن رمها یا ایراد دادن رم لپ تاپ بود که نتونستم اسلات رم را باز کنم و احتمالا باید بیرون بدم این کارو بکنند.
    با توجه به این موارد اگه دوستان وارد به کار اگر راهنمایی کنند که مشکل از چیه ممنون می شم . در ضمن تمامی موارد آپدیت گرافیک اینتل و نرم افزاری را امتحان کردم حتی چند هفته پیش ویندوز 7 خودش را نصب کردم این مورد خیلی کمتر تو ویندوز 7 اتفاق می افتاد در ضمن در پستهای قبلی هم اشاره کردم که برای این مشکل ایسوس مشکل نا همخوانی سیستم عامل را ذکر کرده بود ولی تو ویندوز 7 هم هر چند کم این مورد اتفاق می افتاد.
    در نهایت اینکه ویندوز 10 را با سریال ویندوز 7 که در پشت لپ تاپ حک شده بطور قانونی فعال کرده ام. و هارد 750 گیگی سیگیت خود لپ تاپ را به علت بد سکتور شدید با هارد بلک وسترن دیجیتال تعویض کرده ام.
    مشخصات لپ تاپ در پست اول آورده شده است
    Last edited by ali_n2011; 22-10-2016 at 15:39.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •