تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 28

نام تاپيک: هوآوی P8

آخر فروم باز ali_mohandes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    IN System

پيش فرض هوآوی P8

سلام
    درمورد هواوی p8سوال دارم...این که ارزش خریدنش رو داره یانه؟؟؟سخت افزارش رو دیدم عالیه....ولی یه سوال...اینکه میگن برند هواوی ضعیفه مثلا یکی از بچه ها می گفت نزدیک کولر باهاش کار کنی دیگه روشن نمیشه و...اینا این مدل اینجوری هست؟؟؟یا نه این مدل با اون مدل های قدیمی و ضعیفش فرق داره...؟؟؟؟ممنون میشم پاسخم رو بدید

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammadv2's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    قزوين

پيش فرض

سلام
    درمورد هواوی p8سوال دارم...این که ارزش خریدنش رو داره یانه؟؟؟سخت افزارش رو دیدم عالیه....ولی یه سوال...اینکه میگن برند هواوی ضعیفه مثلا یکی از بچه ها می گفت نزدیک کولر باهاش کار کنی دیگه روشن نمیشه و...اینا این مدل اینجوری هست؟؟؟یا نه این مدل با اون مدل های قدیمی و ضعیفش فرق داره...؟؟؟؟ممنون میشم پاسخم رو بدید
    هواوی خصوصا مدلی مثل P8 از لحاظ کارکرد مشکلی نداره. این گوشی به نظر من یکی از زیباترین گوشی های موجود بازاره.

اگه روی کیفیت فیلمبرداری خیلی خیلی حساس نیستین این مدل رو با خیال راحت بخرین وگرنه من NEXUS 5X و Samsung A5 2016 رو هم به شما پیشنهاد میکنم که تقریبا هم قیمت این گوشی هستند و مشخصات بروز تری دارن و ساپورت نرم افزاری قویتر

تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    IN System

پيش فرض

هواوی خصوصا مدلی مثل P8 از لحاظ کارکرد مشکلی نداره. این گوشی به نظر من یکی از زیباترین گوشی های موجود بازاره.

اگه روی کیفیت فیلمبرداری خیلی خیلی حساس نیستین این مدل رو با خیال راحت بخرین وگرنه من NEXUS 5X و Samsung A5 2016 رو هم به شما پیشنهاد میکنم که تقریبا هم قیمت این گوشی هستند و مشخصات بروز تری دارن و ساپورت نرم افزاری قویتر
    سلام
    مرسی از پاسختون...
    حساس که خیلی حساسم ...ولی دوستان می گفتن دوربینش خوبه....
    اون دومدلی هم که گفتین سامسونگه خوبه ولی تعداد سنسوراش کمه رمش هم 2هستش....
    از ال جی هم خوشم نمیاد....
    بازم ممنون که راهنمایی کردی...این کارکرد خیلی واسم مهمه

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    قزوين

پيش فرض

سلام
    مرسی از پاسختون...
    حساس که خیلی حساسم ...ولی دوستان می گفتن دوربینش خوبه....
    اون دومدلی هم که گفتین سامسونگه خوبه ولی تعداد سنسوراش کمه رمش هم 2هستش....
    از ال جی هم خوشم نمیاد....
    بازم ممنون که راهنمایی کردی...این کارکرد خیلی واسم مهمه
    خواهش میکنم
    دوربین p8 توی عکاسی میشه گفت خوبه غیر از مشکل داینامیک رنج که اومده با افزایش بریتنس حلش کنه زده بدتر کرده.
    توی دوربین هواوی فقط nexus 6p
    توی فیلمبرداری غیر مشکلات بالا، سرعت فوکوس پایین رو هم به اون اضافه کنین. در کل مشکلاتی شبیه دوربین htc داره.

به نظ من یه گوشی پونصد تومنی سامسونگ کیفیت فیلمبرداری بهتری داره تا p8. ولی عکساش خوبه قابل قبوله.
    به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فیلم نگاه کنید اگه به درختا نگاه کنید میبیند که سیاه هستن این به خاطر مشکل دانیامیک رنج هست.
    به لحظه فوکوس دوربین روی دوربین عکاسی دقت کنید گوشی چند بار سعی کرد تا بالاخره روی سوژه فوکوس کرد.
    این چیزا از نظر خیلی ها اصلا دیده نمیشه.
    به نظر من nexus 5x از همه لحاظ از این دوتای دیگه قویتره. سخت افزار قوی. دوربین عالی و پشتیبانی عالی گوگل

تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    IN System

پيش فرض

خواهش میکنم
    دوربین p8 توی عکاسی میشه گفت خوبه غیر از مشکل داینامیک رنج که اومده با افزایش بریتنس حلش کنه زده بدتر کرده.
    توی دوربین هواوی فقط nexus 6p
    توی فیلمبرداری غیر مشکلات بالا، سرعت فوکوس پایین رو هم به اون اضافه کنین. در کل مشکلاتی شبیه دوربین htc داره.

به نظ من یه گوشی پونصد تومنی سامسونگ کیفیت فیلمبرداری بهتری داره تا p8. ولی عکساش خوبه قابل قبوله.
    به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فیلم نگاه کنید اگه به درختا نگاه کنید میبیند که سیاه هستن این به خاطر مشکل دانیامیک رنج هست.
    به لحظه فوکوس دوربین روی دوربین عکاسی دقت کنید گوشی چند بار سعی کرد تا بالاخره روی سوژه فوکوس کرد.
    این چیزا از نظر خیلی ها اصلا دیده نمیشه.
    به نظر من nexus 5x از همه لحاظ از این دوتای دیگه قویتره. سخت افزار قوی. دوربین عالی و پشتیبانی عالی گوگل
    بله درست می فرمایید....سامسونگ که اصلا با هواوی قابل مقایسه نیست....سامسونگ به نظر من بهترین شرکت تولید کننده گوشی و تبلت هستش....ولی قیمت هاش بالاست...الان یه تب فور دارم ازش به اندروید 5.0.2لالی پاپ ارتقادادم عالیه..ازش راضیم...فقط دوربینش پایینه...که ای کاش حداقل13می بود....
    من کاملا توی قضیه ی دوربین گیج شدم....دوستا نمیگن گوشی هنور3cداریم با سامسونگ j7دوربینش از زمین تا اسمون فرق داره میگن هونور دوربینش بهتره(من ندیدم ها..دوستان میگن شاید اگه من هم ببینم نظر ما رو داشته باشم شایدم نظر اونا...درکل کیج شدم همین)
    خلاصه فک کنم هواوی p8اون کاری که من میخوام بکنه...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2016
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    چند نفر از دوستام که همین مدل رو دارن همشون راضی هستن ولی خب برندهای دیگه پول معروف بودنشون رو می خورن وگرنه p8 می تونه گزینه خوبی باشه برای خرید البته بستگی به قدرت خریدم داره

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    قزوين

پيش فرض

خلاصه فک کنم هواوی p8اون کاری که من میخوام بکنه...
    با خیال آسوده خرید کنید. گوشی خیلی خوب و زیبایی هست. اون مشکلاتی که عرض کردم توی گوشیهای دیگه هم کم و بیش دیده میشه.

تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    IN System

پيش فرض

با خیال آسوده خرید کنید. گوشی خیلی خوب و زیبایی هست. اون مشکلاتی که عرض کردم توی گوشیهای دیگه هم کم و بیش دیده میشه.
    ممنون از تموم راهنمایی ها....

- - - Updated - - -

سلام
    چند نفر از دوستام که همین مدل رو دارن همشون راضی هستن ولی خب برندهای دیگه پول معروف بودنشون رو می خورن وگرنه p8 می تونه گزینه خوبی باشه برای خرید البته بستگی به قدرت خریدم داره
    بله پول برند هم هست.....هواوی دلیل موفقیتش همینه...که ارزون میده

در آغاز فعالیت kampam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

امیدوارم گارانتی خوبی داشته باشه معمولا کالاهای چینی گارانتی های خوبی ندارن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

هواوی نخر پشیمون میشی

تمام گوشی ها و تبلت هاش یه مدت خوبه ولی بعد مدتی خیلی خیلی خیلی بد میشن.
    من سه تا گوشی هواوی داشتم بعد 3-4 ماه همشو گذاشتم کنار

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •