تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 10 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 94

نام تاپيک: تاپیک جامع مودم های TP-LINK

آخر فروم باز hellbrain666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تـهـــران

پيش فرض

سلام
    یک سوال دیگه
    استفاده از یک آداپتور با ولتاژ و آمپر بالاتر تا چه حد میتونه مفید و یا خطرناک باشه؟

کاربر فعال انجمن ورزش mohammad_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

مودم tplink mr200 دارم.داخل نظیمات مودم که چیزی پیدا نکردم.

با برنامه های رسمی و غیر رسمی:
    چجوری میشه اطلاعات snr,signal,... را بدست آورد؟(با گوشی میشه اما چون قدرت دریافت مودم بیشتر هست مسلما خیلی متفاوت خواهند بود)
    و چجوری میشه برای fdd-lte از فرکانس فعلی مطلع بشیم و اون رو تغییر بدیم؟

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت Le0nard0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

حذف بشه -------------------
    Last edited by Le0nard0; 24-02-2017 at 15:44.

4. این کاربر از Le0nard0 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mishkaa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام

ببخشید بین مودم های TP LINK 8968 و Asus DSL N12E کدام یکی بهتره ؟

ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام
    در رابطه با کیفیت اتصال DSL مودم های ADSL نیاز به راهنمایی داشتم، لطفا کمکم کنید
    من خونه اینترنت 16 مگ دارم که روی 18 مگ وصل می شه
    کیفیت خط و سیم کشیم خیلی عالیه و مرکز مخابرات هم سر کوچمون هست
    من چند تا مودم رو وصل کردم و هر کدوم Max Rate (Bandwidth) و Current Rate(Bandwidth) تشون فرق می کرد.
    مثلا TP 8968 v1 با MR=15Mb/s و CR=13Mb/s
    یا TP 8980 v1 با MR=24Mb/s و CR=18Mb/s
    یا Huawei MT882a با MR=23Mb/s و CR=18Mb/s
    یا TP 8968 v3 با MR=16Mb/s و CR=13.5Mb/s
    وصل می شدند،
    یک جای دیگه هست، که خط خیلی نویز داره و مشکل هم به دلیل فاصله از مرکز هست، اون جا هم تست کردم، مودمی هست اصلا وصل نمی شه ، مودمی هست که به راحتی 4 مگ جواب می ده
    که این نشون می ده چیپ مودم خیلی مهم هست و هر ورژن از مودمی هم ممکنه چیپ متفاوتی داشته باشه

حالا می خوام برای یک جای دیگه هم مودم بخرم، نمی دونم چه مودمی بگیرم و این که چه ورژنیش خوبه و چه ورژنی بد هست، من خودم 8980 تی پی لینک امتحان کردم معمولا عالی بود، اما خب هیچ وقت ورژن 3 و4 اش رو امتحان نکردم،
    لطفا من رو راهنمایی کنید توی انتخاب مودم که چه مودمی هست که چیپ قوی ای داشته باشه که من بخرم
    اگه کسی مودمی داره که در شرایط نویز و سرعت بالا تست کرده و جواب گرفته لطفا بگه، اگه کسی ورژن های 3 یا 4 مودم 8968 رو داره لطفا کارکردش رو بگه

ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه alyy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام مودم تی پی لینک دارم و وقتی یه نفر به وای فای وصله مشکلی نداره ولی نفر دوم ک وصل بشه یا نمیتونه وصل بشه یا اگرم وصل بشه ارتباط وای فای نفر اولی قطع میشه.ایا کسی میدونه مشکل از کجاست؟ممنون میشم راهنمایی کنید.در ضمن با ریست مودم هم مشکل حل نشد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام

مدل و ورژن مودمت رو چیه؟

کلا این جور مواقع اولین کاری که می کنی ببین اگه فرایمور ورژن جدید اومده،‌اول آپدیت کن و بعد هم یه دور فکتوری دیفالت کن و از اول کانفیگ کن!‌ باید مشکلت حل بشه مگر این که سخت افزاری باشه و عمر مودم تموم شده باشه !

اگه نباشه جاش خالی می مونه veyron's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    کرج - عظیمیه

پيش فرض

سلام و بنده میخوام یکی از این دو مودم رو بخرم

D-Link DSL-2740U Wireless N300 ADSL2+ Modem Router

TP-LINK TD-W8961N 300Mbps Wireless N ADSL2+ Modem Router

اولی D Link هست دومی TP link بین این دو موندم پینگ خوب میخوام و ثبات ، خط یه کمی نویز داره احتمالا با مخابرات یا شاتل استفاده کنم
    Last edited by veyron; 25-01-2017 at 00:49.

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام و بنده میخوام یکی از این دو مودم رو بخرم

D-Link DSL-2740U Wireless N300 ADSL2+ Modem Router

TP-LINK TD-W8961N 300Mbps Wireless N ADSL2+ Modem Router

اولی D Link هست دومی TP link بین این دو موندم پینگ خوب میخوام و ثبات ، خط یه کمی نویز داره احتمالا با مخابرات یا شاتل استفاده کنم
    در شرایط نصب و محیطی مساوی هر دو مودم به یک نسبت می توانند به شما در رابطه با پینگ خوب و ثبات جواب بدهند ( چون مشکل شما با مودم حل نمی شه، باید یا از سمت سیم کشی مسئله را حل کنید یا از شرکت ها بخواهید با یکم سرعت کمتر برای شما ببندن که نویز تاثیر روی ثبات نزاره، پینگ هم کاملا متغیر وابسته به ISP است اگر فقط تنها استفاده کنید.)

دو مودم از لحاظ سطح تنظیمات و کاربری، دسترسی خیلی وسیعی از تنظیمات را ارائه می دن. درمدل tp-link حجم و راحتی کاربری باهاش سختر ( باید راهنمای مودم رو بخونی قبلش ) و در d-link ظاهرا تمام موارد لازم باید دستی فعال کنید ( بر اساس نسل های قبل تر این مودم بخشی از موارد غیر فعال است)

وایرلس هر دو مودم پهنای باند زیادی را فراهم می کند که مناسب تعداد زیاد کاربر - بالای 10 یوزر کاربری - یا برای پخش استریم ویدیو در HTPC به صورت وایرلس مناسب است. اگر فقط برای گوشی و یا اینترنت دیدن استفاده می کنید پول هدر دادن است که هیچ کلی ترافیک الکی روی کانال ها ایجاد می کند اگر درست تنظیم نکنید ( تداخل سیگنال با همسایه و .... )

فیلتر تنظیمات mac و تعربف دسترسی والدین قابل قبول دارن هر دو ولی حداقل دانش تنظیمات شبکه کردن و IP دادن را لازم دارید.

پ ن:
    دقت به ورژن سخت افزاری در زمان خرید و فریم ور بعد از خرید و نصب استفاده می کنید داشته باشید که در صورتی که مسئله ای خوردید بتوانید راحت عیب یابی کنید.
    Last edited by zed2; 27-01-2017 at 20:10.

11. این کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

سلام.هر چند روز یه بار نمیتونم وارد تنظیمات مودمم بشم.ریستش که میکنم هم فقط یکی دو روز خوبه.باز نمیتونم.چرا اینطوریه؟ لطفا راهنماییم کنید.مرسی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •