تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 10 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 94

نام تاپيک: تاپیک جامع مودم های TP-LINK

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

سلام کسی تجربه با مودم تی پی لینک w8151n داره برد وای فای برام مهمه و قابلیت غیر فعال کردن wps

آخر فروم باز leon scott kendy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    می دونی تهران کجاست

پيش فرض

سلام دوستان یه مشکل عجیب برام پیش موده مودمم tp-link w8901n هستش مودم روشن بود و کار می کردش یکدفعه نمی دونم چی شده
    دیدم وای فایش خاموشه رفتم بالای سرش دیدم فقط سه چراغ پاور و اینترنتا روشنه
    اصلا ریست نمی شه با لن بهش وصل می شه چراغ های لن 4 تاش هر 10 ثانسه روشن و خاموش می شه
    هرچیم تو سایتای خارجی سرچ کردم نتونستم بفهمم چه بلایی سرش اومده کسی از دوستان تجربه داره ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید که آداپتور مودم همراه TP-LINK m7350 چیه؟ من از دیجی کالا خریدم و آداپتور جزء اقلام همراهش نیست.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید که آداپتور مودم همراه TP-LINK m7350 چیه؟ من از دیجی کالا خریدم و آداپتور جزء اقلام همراهش نیست.
    مبارک باشه
    آداپتور که خیر اما حتما باید کابل میکرو usb همراه مودم باشد

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

طبق تجربه خودم مودمهای tp-liink بسیار خوب با مودمهای LTE هواوی جفت میشوند
    مخصوصا در حالتهای بریدج LAN (تبدیل آی پی لن به داینامیک آی پی) و همچنین بریدج WAN( وایرلس) بین دو مودم

پروفشنال SPIRIT PALST III's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام...
    راستش من خودم تنظیم مودم رو بلد نیستم...از طرف مخابرات اومدن مودم رو تنظیم کردن...ولی الان برای بازی pes مشکل دارم که ظاهرا باید پورت مودم رو باز کنم...چون که به بخش آنلاین بازی وصل نمیشه در صورتی که با مودم دیگه تست کردم وصل می شد...ماشالا خود مخابرات که اومده تنظیم کرده بود می گفت اصلا همچین چیزی نشنیده باز کردن پورت رو...خودم یه سرچی کردم این تنظیمات رو روی nat انجام دادم ولی هنوز پورت بسته هست...مودمم: TP-Link TD-W8961N
    این هم تصویر تنظیم nat :
    ممنون میشم راهنمایی کنید...

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام...
    راستش من خودم تنظیم مودم رو بلد نیستم...از طرف مخابرات اومدن مودم رو تنظیم کردن...ولی الان برای بازی pes مشکل دارم که ظاهرا باید پورت مودم رو باز کنم...چون که به بخش آنلاین بازی وصل نمیشه در صورتی که با مودم دیگه تست کردم وصل می شد...ماشالا خود مخابرات که اومده تنظیم کرده بود می گفت اصلا همچین چیزی نشنیده باز کردن پورت رو...خودم یه سرچی کردم این تنظیمات رو روی nat انجام دادم ولی هنوز پورت بسته هست...
    اگه گزینه UPnP رو در مودم خودتون فعال کنید بصورت خودکار این پورت ها باز میشن و نیازی نیست که بصورت دستی از پورت فرواردینگ استفاده کنید.

محتوای مخفی: UPnP 

اما اگه برای امنیت بیشتر این قسمت در دستگاه شما غیرفعال هست میتونید بطور دستی این تنظیمات رو برای بازی خاصی انجام بدید.
    به عنوان مثال من UPnP را غیر فعال کردم و برای یکی از بازی های برادرم پورت های مورد نیازش رو باز کردم و الان با استفاده از تنظیمات دستی بازی اون به خوبی کار میکنه.

محتوای مخفی: Port Forwarding 

اگه مشکل از بسته بودن پورت باشه معمولا خود بازی یک خطا در این زمینه به شما میده.

8. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

این تنظیمات رو روی nat انجام دادم ولی هنوز پورت بسته هست...

10. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

upnp با اینکه فعاله ولی پورت بسته هست! خود بازی pes یه پورت چکر داره که توی عکس پائین نشون میده بسته هست یه عکس هم از یه سایت گذاشتم که اونهم بستس...! مشکلم فقط با این مودم هست با مودم فورجی میره توی آنلاین ولی با مودم ای دی اس لی تی پی لینک نمیره...

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

من منزل تغییر کرده با یه شماره تلفن دیگه ای دی اس ال مخابرات گرفتم جدید این مشکل پیش اومد تا چند هقته پیش با اون شماره قبلی مشکلی نبود...صبح تا ظهر وارد آنلاین میشه ولی ساعت 5 به بعد وارد نمیشه...امروز عصر هم تست کنم دیگه مطمعن میشم که همینطوره یا نه...توی سایت پی اس کونامی یه port cheker داره می شه تست کرد که پورت آنلاین پی اس باز هست یا نه من دیشب هر چی تست کردم بسته بود ولی صبح تست کردم الان باز بود!!! و وارد آنلاین میشد... .!!!!!!!حالا نمی دونم مشکل از مخابرات هست یا مودم... .

تصویر پائین نشون میده صبح با نرم افزار پورت چکر پی اس پورت باز هست ولی نمی دونم چرا این سایت های چک کردن پورت نشون میده بسته هست...؟؟؟!!!!!!

Last edited by SPIRIT PALST III; 05-01-2018 at 10:35.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •