تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 10 اولاول ... 2345678910 آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 94

نام تاپيک: تاپیک جامع مودم های TP-LINK

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

این مربوط به مودم شما نمیشه وقتی UPnP فعال باشه مودم شما پورت رو باز میکنه ؛ اگه در میان راه isp تمام پاکت های ارسالی برای یک پورت خاص را دراپ کند ؛ ارتباطی شکل نمیگیرد . و یا ممکنه خود سرور اون پورت رو بسته باشه که در بازی مثل Pes این چنین کاری قابل تصور نیست ، سرور بازی در حال اجرا ، پورت هاش بازه تا ارتباط برای بازی کردن برقرار بشه.

اینترنت رو به وضعیت خیلی بدی انداختند
    اختلال عمدی بوجود میارند .
    آدرس های هاست که شما برای دریافت ip به سرور DNS ارسال میکنید در میان راه به روش هک به سرور های خودشون هدایت میکنن و در اون سرور یک آدرس ip تقلبی برای هاست درخواست شده شما ، برای شما ارسال میشه که منجر به هدایت شما به یک سایت ناخواسته و یا متوقف شدن عملیات ارتباطی میشه.
    وضعیت فیلترینگ رو به حدی رسوندن که تمامی ارتباط های VPN رو در روزهای تعطیل و عصر ها که ادارات دولتی بسته هستند قطع میکنند .
    همین الان اگه یک شرکت سراسری در روز تعطیل قصد ارتباط بین شرکت های خودش در شهرهای مختلف ایران رو داشته باشه (که این نوع ارتباط ها از روی بستر اینترنت با VPN زده میشه) نمیتونه ارتباط برقرار کنه و بطور کلی سیستم اداریش از کار افتاده .
    شما تصورش رو بکن چه هزینه و چه زمانی برای فیلترینگ از بیت المال خرج میشه ، بعد این فیلترینگ چه ضرر های هنگفت اقتصادی ای به این مملکت میزنه .
    و در موضوع پیش پا افتاده ترش ؛ میلیون ها نفر وقت و زمان خودشون رو برای عبور از فیلترینگ میگذارند و یا این زمان را در ارتباطات خراب و کند اینترنتی از دست میدن .
    این زمان و وقت ویا پول هایی که ملت بخاطر این کار بیخود هدر میدهند میتونست صرف پیشرفت اقتصادی و اجتماعی مردم بشه و یا حداقل یکی از عوامل نابودکردن سلامت روانی جامعه نمیشد.

2. 2 کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال SPIRIT PALST III's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

این مربوط به مودم شما نمیشه وقتی UPnP فعال باشه مودم شما پورت رو باز میکنه ؛ اگه در میان راه isp تمام پاکت های ارسالی برای یک پورت خاص را دراپ کند ؛ ارتباطی شکل نمیگیرد . و یا ممکنه خود سرور اون پورت رو بسته باشه که در بازی مثل Pes این چنین کاری قابل تصور نیست ، سرور بازی در حال اجرا ، پورت هاش بازه تا ارتباط برای بازی کردن برقرار بشه.

اینترنت رو به وضعیت خیلی بدی انداختند
    اختلال عمدی بوجود میارند .
    آدرس های هاست که شما برای دریافت ip به سرور DNS ارسال میکنید در میان راه به روش هک به سرور های خودشون هدایت میکنن و در اون سرور یک آدرس ip تقلبی برای هاست درخواست شده شما ، برای شما ارسال میشه که منجر به هدایت شما به یک سایت ناخواسته و یا متوقف شدن عملیات ارتباطی میشه.
    وضعیت فیلترینگ رو به حدی رسوندن که تمامی ارتباط های VPN رو در روزهای تعطیل و عصر ها که ادارات دولتی بسته هستند قطع میکنند .
    همین الان اگه یک شرکت سراسری در روز تعطیل قصد ارتباط بین شرکت های خودش در شهرهای مختلف ایران رو داشته باشه (که این نوع ارتباط ها از روی بستر اینترنت با VPN زده میشه) نمیتونه ارتباط برقرار کنه و بطور کلی سیستم اداریش از کار افتاده .
    شما تصورش رو بکن چه هزینه و چه زمانی برای فیلترینگ از بیت المال خرج میشه ، بعد این فیلترینگ چه ضرر های هنگفت اقتصادی ای به این مملکت میزنه .
    و در موضوع پیش پا افتاده ترش ؛ میلیون ها نفر وقت و زمان خودشون رو برای عبور از فیلترینگ میگذارند و یا این زمان را در ارتباطات خراب و کند اینترنتی از دست میدن .
    این زمان و وقت ویا پول هایی که ملت بخاطر این کار بیخود هدر میدهند میتونست صرف پیشرفت اقتصادی و اجتماعی مردم بشه و یا حداقل یکی از عوامل نابودکردن سلامت روانی جامعه نمیشد.
    بله توضیحاتتون کاملا درست بود...مشکل از فیلترینگ بازی بود...توی تاپیک ای دی اس ال مخابرات تهران...هم یکی از دوستان همین رو گفت....فعلا که باز هست پورت پی اس...چند روز بسته بود...امیدوارم همچین تصمیم احمقانه ای نگیرن...که بازی ها رو فیلتر کنن...همین رو کم داشتیم... مرسی...ممنون.... .

4. این کاربر از SPIRIT PALST III بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ghasem13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوستان به لحاظ سرعت و سازگاری با خطوط تلفن و شرکت های ارایه دهنده اینترنت(اسیاتک) مودم های تی پی لینک رو پیشنهاد میدین یا دی لینک ؟
    tp-link TD-W8901N چهار پورت تک انتن کیفیتش چطوره ؟چون بعضی میگن سریع داغ میکنه و نمیشه همیشه روشن بمونه!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام

مودم تی پی لینک مدل TD-W8968 یه پورت USB داره. میشه بهش مودم 3372 رو وصل کرد
    و از طریق پورت لن یا وای فای برای چند تا دستگاه اینترنت گرفت؟
    یعنی مثل روتر تی پی لینک TL-MR3420 میشه استفاده کرد؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

سلام خسته نباشین
    من یکی از مودم های TP link {مدل TD-w8961N}رو حدود یه سال پیش خریدم و تا 2 هفته پیش بدون مشکل کار می کرد
    اما از 2 هفته پیش مودم حدود 20 دیقه با سرعت 14 مگابیت آپ میشه بعد 20 دیقه سرعت میشه 300 کیلو بیت
    اولش فکر کردم مشکل از شاتله وقتی تماس گرفتم گفتن مشکل از مودمتونه باور نکردم اما وقتی مودم قدیمی رو امتحان کردم تا همین الان هم با سرعت بالا کار میکنه
    مودم رو هم حتی چند بار ریست فاکتوری کردم و دوباره تنظیم کردم اما درست نشده بنظورتون مشکلش از چیه؟ باید ببرمش گارانتی؟
    ببخشید که طولانی شد

اگه نباشه جاش خالی می مونه nobody2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    جلو مونیتور

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز
    میخواستم ببینم کسی تجربه کار با مودم TL-W9970 را داره ؟
    این مودم از adsl و Vdsl هم پشتیبانی میکنه و چیپش هم برادکام هست
    اگر کسی استفاده کرده بگه تجربش چطور بوده ؟
    رابطه اش با خطوط نویز دار چطوره ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز
    میخواستم ببینم کسی تجربه کار با مودم TL-W9970 را داره ؟
    این مودم از adsl و Vdsl هم پشتیبانی میکنه و چیپش هم برادکام هست
    اگر کسی استفاده کرده بگه تجربش چطور بوده ؟
    رابطه اش با خطوط نویز دار چطوره ؟

مودم قبلیم w8901g
    بود که حدود 10 سال 24 ساعته کار کرد تو چند سال اخیر هم هر 4 تا پورتش فعال بود . اما چند روز پیش دیگه فقط وایرلس کار میکرد پورت های لن روشن نمیشدن ادمینم نمی اومد. اینترنت 8 مگ گرفته بودیم به خاطر نویز قطعی زیاد داشت مجبور شدم خط رو مستقیم کنم.

امروز W9970 v2 خریدم؛
    چیستش برودکام و چون تا 100 مگ وی دی اس ال حواب میده سرعتش دوبرابر دیلینکه و 600 مگاهرتزه.
    نویز آپلود 6 تا کمتر شده و تلفنم وصل کردم به خط، فعلا قطعی اصلا نداشته، کانکتشم خیلی سریعتره.

از کسانی که این مودم یا مدلای قبلیش رو دارن خواهش می کنم بگن آیا چراغای لن برای شما هم ثابته و چشمک نمیزنه یا این مشکه فقط برای منه!؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام و وقت بخیر
    یه مودم 7350 دارم از دیشب مدام ریست میشه و وقتی بالاا میاد رو آرم tp link میمونه و دوباره ریست میشه ممنون میشم راهنمایی کنید . ضمنا من ساکن کرج هستم

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام و وقت بخیر
    یه مودم 7350 دارم از دیشب مدام ریست میشه و وقتی بالاا میاد رو آرم tp link میمونه و دوباره ریست میشه ممنون میشم راهنمایی کنید . ضمنا من ساکن کرج هستم
    سلام.احتمالا خازنهاش باد کردن.تونستید بازش کنید و ببینید خازنهاش باد کردند یا نه.

پروفشنال هشت بهشت's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

سلام .
    کلید پاور مودم خراب شده . امکان باز کردن مودم هست ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •