تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: 5 دلیل برای وجود و رفت و آمد فرازمینی ها به زمین

پروفشنال jahangir1400's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض 5 دلیل برای وجود و رفت و آمد فرازمینی ها به زمین

یکی از محبوب ترین سوالات این روزها این است: "آیا ما در جهان تنها هستیم؟"

باور کنید یا نه، شما در اقلیت هستید اگر فکر میکنید هیچ حیات هوشمندی خارج از سیاره زمین وجود ندارد. در ایالات متحده به تنهایی، حداقل نیمی از آمریکایی های میگویید که ما در جهان تنها نیستیم، 50% از آمریکایی ها معتقدند که شکلی از حیات در سیارات دیگر وجود دارد، در حالی که تنها 17% میگویند حیات در غیر از زمین وجود ندارد. یک چهارم آمریکایی ها نیز باور دارند موجودات هوشمند فرازمینی تاکنون به زمین هم آمده اند. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    این سخن یکی از آن یک چهارم است:
    "بله، سفینه هایی سقوط کرده اند، و جسد هایی از این سقوط به دست آمده است. ما در جهان تنها نیستیم، آنها برای مدت خیلی زیادی است که به زمین می آیند."
    -ادگار میچل، فضارنورد آپولو 14، ششمین انسان سفر کرده به ماه، کاپیتان نیروی هوایی، و بنیانگذار موسسه Noetic Sciences

دلایل متعددی وجود دارد که چرا سوالات مربوط به فرازمینی ها رو به گسترش است. انسانها با بکارگیری تفکر نقادانه و مهارت تحقیق به دنبال دانستن درباره دنیای اطراف خود هستند. بعد از نگاهی جامع به این موضوع، رسیدن به این نتیجه به نظر اجتناب ناپذیر است: "ما تنها نیستیم، و آنها به زمین آمده و می آیند."

1. اندازه جهان

چقدر پیش آمده که به آسمان نگاه کنید و فکر کنید چه تعداد ستاره، سیاره، کهکشان و... در آنجا وجود دارد؟ آسمان همیشه ما را شگفت زده کرده، و میخواهیم بدانیم آنجا چه خبر است. فکر کردن به میزان بزرگی جهان میتواند چشم انداز مناسبی به ما دهد.
    شمردن ستاره های موجود در جهان مانند شمردن تعداد شن های موجود در تمام سواحل است (غیرممکن)، هرچند تخمین ها در میان متخصصان متفاوت است، اجماع عمومی بر این است که حداقل بین 100 تا 200 میلیارد کهکشان در جهان وجود دارد. برای یک لحظه به این عدد فکر کنید، حالا تصور کنید در هرکدام از این کهشکان ها میلیاردها ستاره وجود دارد! [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اما همه میدانیم این اعداد ممکن است به راحتی تریلیون ها باشد.
    برای مثال کهکشان راه شیری خودمان را در نظر بگیرید، که حدود 120هزار سال نوری عرض آن است. (120 هزار سال طول میکشد نور با سرعت 300،000 کیلومتر در ثانیه عرض کهشکان را طی کند) و حدود 400 میلیارد ستاره دارد.
    دانشمندان تخمین میزنند حداقل 10 میلیارد سیاره قابل سکونت به اندازه زمین در کهکشان راه شیری به تنهایی وجود دارد. اما مهم است ما ذهن خود را برای احتمالات دیگر نیز باز بگذاریم، درباره شرایط و محیط هایی که فرازمینی ها میتوانند در آن رشد کنند. همه آنها لزوما نباید شبیه زمین باشند، شرایطی که ما تصور میکنیم برای وجود حیات لازم است ممکن است آن چیزی نباشد که در سیاره زمین یا شبیه به زمین وجود دارد.

با توجه به تخمین ما از وسعت جهان، یا حتی شاید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، عجیب است اگر ما تنها باشیم.

2.افشاگران

چندین سال گذشته با موجی از افشاگران روبرو بوده ایم که بیرون آمده اند و مطالب قابل توجهی گفته اند. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بیشترین توجه ها را جلب کرده اند، اما واقعیت این است که صدها افشاگر با اعتبار و سابقه معتبر وجود دارد. حیرت مردم تنها به دلیل افشای جاسوسی همگانی و عملیات های امنیتی دولت ها نیست، خیلی از این افشاگران بیان کرده اند که ما در جهان تنها نیستیم. اگر سوابق این افراد در زمینه های مهم کاری آنها نبود به راحتی میشد آنها را نادیده گرفت.

یکی از این افراد پال هلیر، وزیر دفاع سابق کانادا است. کسی که نیروی هوایی، دریایی و زمینی کانادا را به نیرویی متحد که اکنون به "نیروی کانادایی" شناخته میشوند تبدیل کرد. اینکه شخصی با این سابقه ادعاهایی این چنینی مطرح میکند مسلما توجه خیلی ها را جلب میکند:
    "دهه ها پیش، ملاقات کنندگانی از سیارات دیگر درباره آینده به ما هشدار دادند و به ما پیشنهاد کمک کردند. اما در عوض، ما، یا حداقل بعضی از ما ملاقات آنها را به عنوان تهدید تلقی کردیم و تصمیم گرفتیم ابتدا شلیک کنیم و سپس سوال بپرسیم... مخفی کاری باید تمام شود و اکنون باید این اتفاق بیوفتد، قبل از اینکه دیر شود، تریلیون ها و هزاران میلیارد دلار صرف پروژه هایی شده که کنگره و رئیس جمهور از آن بی خبر اند" (پروژه های سیاه) [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اطلاعات بیشتر درباره پروژه های سیاه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در یک مصاحبه تلویزیونی پال هلیر به موارد زیادی اشاره میکند، بخش هایی از این مصاحبه:

محتوای مخفی: متن مصاحبه 
    -چرا شما میگویید یوفوها مانند هواپیماهای بالای سر ما واقعی اند؟
    چون میدانم که واقعی اند، بر اساس واقعیت ها، آنها برای هزاران سال است که به سیاره ما سر میزنند، در یکی از این موارد در زمان جنگ سرد، در سال 1961، حدود 50 یوفو به شکلی آرایش یافته از جنوب روسیه تا به اروپا پرواز کردند. فرمانده عالی نیروهای ائتلاف به شدت نگران شد و آماده میشد که دکمه اخطار را فشار دهد، اما برگشت و به قطب شمال رفت. تصمیم گرفتند تحقیقاتی در این زمینه انجام دهند و بعد از 3 سال تحقیقات به قطعیت به این نتیجه رسیدند که حداقل 4 گونه مختلف فرازمینی برای هزاران سال به زمین رفت و آمد داشته اند. در دو دهه اخیر فعالیت های خیلی بیشتری در جریان بوده، مخصوصا از زمانی که بمب اتمی بوجود آمد، چرا که آنها نگران این قضیه هستند، و نگران اینکه دوباره از بمب هسته ای استفاده کنیم، چون کیهان متحد است و انفجار هسته ای نه تنها روی ما بلکه روی بقیه موجودات کیهان نیز تاثیر میگذارد، آنها خیلی میترسند که مبادا ما آنقدر احمق باشیم که دوباره شروع به استفاده از سلاح های هسته ای بکنیم، اینکار هم برای ما هم برای آنها بسیار بد خواهد بود.

- دانشمندان به شکل عمومی شواهد برخورد با فرازمینی ها را تایید نمیکنند، اگر آنها واقعا وجود دارند، چرا دانشمندان این واقعیت را تایید نمیکنند؟
    آنها باید خیلی تلاش کنند و به خودشون فشار بیارن که متوجه نشوند، اگر آنها حتی 10% تحقیقاتی که من کرده ام انجام میدادند آنها هم به اندازه من متقاعد میشدند. کتابهای فوق العاده خوبی وجود دارند که مطالب صحیحی در آن وجود دارد که توسط هم شاهدان مختلف و هم اطلاعات راداری تایید میشود، و آنها در مکانهای مختلفی از دنیا فرود آمده اند، از جمله در روسیه. مورد معروفی در آنجا وجود دارد، اسم مکان یادم نیست اما در زمان خودش به شکل گسترده ای اخبارش منتشر شد، شخصی کتابی در این باره نوشت، اما بعد فرانسه حق مالکیت کتاب را خرید تا دست به دست نچرخد... شواهد بسیار زیادی وجود دارد، اگر هرکسی مقدار کمی وقت بگذارد و در این مورد تحقیق کند. بعضی ها که به این موضوع علاقه دارند اینکار را انجام میدهند، اما بقیه فقط میگویند "اینها همش توهم و مطالب فانتزی است.

- این موجوداتی که توصیف میکنید، آیا همه آنها از نظر خوب و بد بودن یکسانند؟ آیا آنها با مردم زمین خوب هستند یا میخواهند به آنها آسیب بزنند؟
    این سوال سختی است، چون هرکدام از آنها برنامه خود را دارند، شاید کسی بگوید همه زمینیها یک برنامه دارند اما میبینیم که اینگونه نیست و میبینید که روسیه، چین و آمریکا هر کدام برنامه خود را دارند. میتوانم بگویم تقریبا همه آنها خیراندیش و خوش نیت هستند و میخواهند به ما کمک کنند، شاید یک یا دو گونه وجود دارد که اینگونه نیستند، این یکی از مسائلی است که هم اکنون در حال تحقیق روی آن هستم، تا ببینم آنها که هستند، در حال چه کاری هستند و برنامه آنها واقعا چیست.

- این موجودات فرازمینی از کجا و چگونه به زمین آمده اند؟
    از جاهای مختلف، برای مدتها میدانستم یک نوع از آنها از مکان های مختلفی مثل خوشه پروین، زتا-تور وچند منظومه دیگر می آیند، اما در ماه های اخیر کسانی را ملاقات کردم که در این مورد من را آگاه کردند که فرازمینی هایی در منظومه شمسی ما نیز وجود دارند، فرازمینی هایی وجود دارند که از یکی از اقمار زحل هستند می آیند و بعضی دیگر از مریخ و بعضی دیگر از زهره می آید و احتمالا با هم در ارتباط اند. به نظرم به این دلیل که که آنها چیزی که آنرا "فدراسیون" می نامند بین خود دارند که قوانینی دارد. برای مثال، یکی از آن قوانین این است که آنها در کارهای ما نمیتوانند دخالت کنند مگر اینکه از آنها دعوت شود، و این احتمالا یکی از دلایلی است که تا همین اواخر زیاد آنها را نمیدیدم.

- منظور شما چیست، خیلی از مردم هستند که میخواهند با آنها ارتباط برقرار کنند، خیلی هستند که میخواهند آنها را ببینند و اینکه آنها که هستند. آیا آنها دعوت خاصی نیاز دارند؟ یعنی چه که آنها نمیخواهند در کارهای ما دخالت کنند؟
    آنها نمیخواهند به ما بگویند چگونه امور خود را اداره کنیم، آنها این را پذیرفته اند که اینجا سیاره ماست، و این حق ماست که آن را اداره کنیم، اما آنها بسیار بسیار نگران اند: آنها فکرمیکنند ما مدیران خوبی برای سیاره مان نیستیم، ما جنگل های خود را نابود میکنیم، رودخانه ها و دریاچه های خود را آلوده میکنیم و فاضلاب خود را در اقیانوس ها تخلیه میکنیم، و انواع کارهایی که نشان میدهد مدیران خوبی نیستیم. آنها این را دوست ندارند و این را به وضوح اعلام کرده اند. در واقع آنها به ما هشدار داده اند.

-چگونه؟
    با مردم صحبت کرده اند. یکی از افرادی که حدود یک ماه پیش با او صحبت کردم در سال 1974 با آنها ارتباط داشته، او و برادرش، در پرو. آنها را به سیاره خود بردند، تلپورت کردند. به آنها گفته شده بود که مردم آنجا درباره ما چه فکری میکنند، اینکه ما واقعا داریم سیاره خود را نابود میکنیم و در واقع اتفاقی به غایت وحشتناک اتفاق خواهد افتاد اگر ما به هوش نیاییم و مسیر خود را تغییر ندهیم. ما بسیار زمان خود را صرف جنگیدن با یکدیگر کرده ایم، ما بسیار پول صرف توسعه دادن ارتش ها کرده ایم، و به اندازه کافی به فقرا و بی خانمانان و مریض ها نرسیده ایم، و اینکه ما آب و هوای خود را آلوده کرده ایم، و اسلحه های عجیب مثل اسلحه هسته ای و اتمی تولید کرده ایم، که تاثیر بسیار مخربی روی زمین و دیگر نقاط کیهان داشته است. آنها از این مسائل ناراحت اند و دلیل اینکه میخواهند با ما کار کنند این است که به ما راه های بهتری بیاموزند، اما تنها با رضایت ما. آنها با اشخاص مستقل این مسائل را در میان میگذارند، کسانی که از آنها نترسند.

- من با خودم فکر میکنم که شما در حال اعلام حضور علنی آنها هستید، و این چیزی نیست که آنها میخواهند چون آنها پنهان میشوند، چرا شما از پیامد اینکار نمیترسید، و میگویید این موجودات وجود دارند؟
    آنها در میان ما هستند و من نمیترسم، چون در اکثرا موارد، تا آنجایی که به تکنولوژی مربوط میشود، آنها سالهای بسیار زیادی از ما پیشرفته تر هستند، و ما چیزهای زیادی از آنها یاد گرفته ایم. خیلی از چیزهایی که ما امروزه از آن استفاده میکنیم از آنها گرفته ایم، میدانید، چراغهای ال ای دی LED، میکروچیپ ها و جلیقه ضد گلوله و همه چیزهایی که از تکنولوژی آنها به دست آورده ایم و میتوانیم خیلی بیشتر نیز به دست بیاوریم، مخصوصا در زمینه دارو و کشاورزی، اگر به طور صلح آمیز اقدام کنیم. اما بعضی از ما هستند که بیشتر به دنبال بدست آوردن راه تولید تکنولوژی های جدید نظامی از آنها هستند، و فکر میکنم اینکار اشتباه هست و به نتیجه نخواهد رسید، و این یکی از مسائلی است که باید آن را عوض کنیم، همه ما باید با هم کار کنیم، همه ما در هرجای کره زمین.

- شما به تکنولوژی نظامی اشاره کردید، میخواهم به عنوان وزیر دفاع سابق کانادا از شما بپرسم، آیا جنگ بین ستاره ای امکان پذیر است؟ آیا ما باید برای دفاع از خود در برابر هجوم احتمالی نیرویی شبیه جنگ ستارگان بسازیم؟
    فکر میکنم این یک احتمال است، مخصوصا اگر ما به هر یوفو ای که میبینیم شلیک کنیم بدون اینکه بپرسیم آنها که هستند و چه میخواهند. از همان ابتدا ما شروع کردیم به فرستادن جنگنده به دنبال آنها تا به آنها شلیک کنند، اما تکنولوژی آنها به اندازه ای برتر است که ما نتوانستیم کاری کنیم. مشخصا برای مدت زیادی. در همان دوره که ما مشغول این کارها بودیم آنها میتوانستند به راحتی بر ما غلبه کنند و ما را شکست دهند، اگر میخواستند. بنابراین من فکر میکنم بجای اینکه نیروی جنگ ستارگانی برای دفاع از خود در برابر آنها ایجاد کنیم، ما باید با نوع خیراندیش آنها که اکثریت آنها هستند کار کنیم، و عمدتا به آنها تکیه کنیم و البته با آنها همکاری کنیم. بنابراین فکر نمیکنم ایجاد نیرویی بزرگ که خود صاحب آن باشیم و در نهایت باعث شرارت شود فایده ای داشته باشد، و این چیزی است که آنها نگران آن هستند.

- با خودم فکر میکنم اگر آنها برای مدت زیادی اینجا هستند و میخواهند به ما کمک کنند، اینطور که شما میگویید، چرا دنیای ما دچار هرج و مرج است، اگه شما میخواهید به کسی کمک کنید کمک کنید، شما منتظر دعوت کسی نمی مانید، نه؟
    والدین هم گاهی به فرزندانشون میگویند این کاری است که باید انجام بدهید، اما این به این معنی نیست که فرزندان حتما آن کار را انجام میدهند، نه؟ کیهان بر اساس انتخاب آزاد پایه گذاری شده است. به ما گزینه اشتباه کردن هم داده شده، انتخاب های اشتباه، و به نظرم چیزی که خیلی از ما را می آزارد، این است که ما اشتباه های بسیار زیادی کرده ایم، و تصمیمات خوب زیادی نداشته ایم. بنابراین ما باید اولویت های خود را عوض کنیم و به صرف وقت و هزینه برای تولید سلاح برای کشتن یکدیگر یا برای تسلط بر دیگران پایان دهیم، و به جای آن تلاش و زمان خود را در این راه صرف کنیم که چگونه به یکدیگر کمک کنیم، برای داشتن زندگی بهتر و چیزی بیشتر از تنها یک جامعه، و زندگی که سالم تر باشد. وقتی که خدمات درمانی بهتر شود و وقتی توزیع غذا بهتر شود و وقتی هوا و آب تمیز تر شود و همه چیزهایی که منتظر انجامش هستیم. اگر دور هم جمع شویم و همانطور که گفتم به سمت درست حرکت کنیم، در یک جهت، امکان انجام دارد، اما این مسیری طولانی است که تاکنون انجام نداده ایم. حرف آخر من این است که ما باید اینکار را انجام دهید، و باید انجام این کار را سریعا آغاز کنیم.
    منبع: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پال هلیر تنها کسی نیست که [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فوق العاده ای داشته است، حداقل بیش از 10 نفر فضانورد ناسا همین کار را کرده اند. همانند گفته های ادگار میچل؛ فضانورادن دیگر نیز مطالب قابل توجهی گفته اند. اجازه دهید به چند نمونه نگاهی کنیم:

"شواهد فراوانی وجود دارد برای اینکه با ما ارتباط بر قرار شده، اینکه تمدن هایی برای مدت خیلی طولانی ما را زیر نظر داشته اند، اینکه وجود آنها با تفکر سنتی متریالیستی غربی بسیار نامانوس است، اینکه این ملاقات کنندگان از تکنولوژی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (consciousness) استفاده میکنند، آنها از toroid استفاده میکنند، آنها از دیسک مغناطیسی دَوّار به عنوان سیستم پیشرانه استفاده میکنند، که به نظر مخرج مشترک پدیده یوفوها باشند." [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    - برایان اولری، فضانورد سابق ناسا و پروفسور فیزیک دانشگاه پرینستون

"به نظرم آنها میترسند اگر جامعه بداند موجوداتی هستند که وسایل نقلیه ای دارند که کارایی آن تا این حد فوق العاده است دچار وحشت شود، بنابراین شروع به دروغ پراکنی درباره آن کردند. و بعد مجبور میشوند دروغ اولی را با دروغی دیگر بپوشانند، میدانید، دروغ پشت دروغ، اما اکنون نمیدانند چگونه از شر اینهمه دروغ خلاص شوند. حالا خیلی شرم آور است که اعتراف کنند همه این دولت ها و مقامات این مقدار مطالب غیرحقیقی گفته اند... اینکه وسیله نقیله های فرازمینی وجود دارد و در اطراف ما در حال پرواز اند." [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    - گوردون کوپر، فضانورد سابق ناسا، مکانیک پرواز، و خلبان تست، یکی از هفت فضانورد اصلی در پروژه مرکوری، اولین پروژه فضایی دارای سرنشین ناسا در آمریکا.

لیست همچنان و همچنان ادامه دارد، فضانورد و فرمانده ایستگاه فضایی بین المللی در سال 2005، لروی چیائو، میگوید:
    "من نورهایی دیدم که به نظر در یک خط بودند که تقریبا شبیه علامت چک برعکس بودند، و دیدم که پرواز میکردند و برایم بسیار عجیب بود، تنها یکی نبود، بلکه خطی از آنها بود که در امتداد سواحل آمریکای جنوبی بودند" منبع [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

"فکر میکنم زمان آن است که پرونده را باز کنیم، درباره سوالاتی که در تاریکی مانده اند، سوالاتی درباره تحقیقات دولتی درباره یوفوها، وقت آن است که ببینیم حقیقت واقعا چیست، باید اینکار را بکنیم چون این کار درست است، باید اینکار را بکنیم چون صراحا بگویم که مردم آمریکا تحمل شنیدن واقعیت را دارند، و باید اینکار را بکنیم چون قانون است." [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    - جان پودستا، رئیس ستاد و مشاور بیل کلینتون و باراک اوباما، پشتیبان گردش آزاد اطلاعات و افشای رسمی موضوع یوفو

بعضی از این اظهارنظرهای خارق العاده درباره یوفو و فرازمینی ها از افرادی است که که بالاترین مقام ممکن را داشته اند، کسانی که در جایگاهی بوده اند که درباره برخورد های احتمالی اطلاع داشته اند.
    "پشت پرده، افسرهای رده بالای نیروی هوایی صراحتا درباره یوفوها اظهار نگرانی کرده اند. اما به دلیل پنهان کاری و استهزاهای این موضوع توسط منابع رسمی و دولتی، بسیاری از شهروندان به این باور رسیده اند که موضوع یوفو مسخره و مضخرف است." [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    - روسکو هیلنکوتر، رئیس سابق سی آی ای ، 1960

"اشیائی در اتمسفر زمین وجود دارند که از نظر تکنیکی بسیار پیشرفته تر از آن هستند که وسایل ما بتوانند از آن سر در بیاورند، و مابه هیچ وجه نمیتوانیم جلوی آنها را از آمدن به زمین بگیریم... و اینکه احتمال جدی وجود دارد که ما در حال ملاقات با کسانی از آنسوی فضا و تمدن های دیگر برای هزاران سال بوده و اکنون نیز هستیم، برای آماده بودن در شرایطی احتمالی در آینده و اگر رفتار بعضی از آنها خصومت آمیز باشد؛ مسئولیت ماست که بفهمیم آنها کیستند، از کجا آمده اند و چه میخواهند. این مساله باید موضوع سخت ترین تحقیقات علمی باشد، نه موضوع استهزا و تخریب توسط روزنامه های نیم قطع و فکاهی." [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    - دریادار لرد هیل نورتون، فرمانده سابق ستاد ارتش بریتانیا، دریادار 5 ستاره نیروی دریایی سلطنتی، رئیس کمیته نظامی ناتو

"همه چیز در پروسه تحقیق قرار دارد، هم در آمریکا هم در اسپانیا، و همینطور در سراسر دنیا. دنیا در حال حاضر مشغول تحقیق روی پدیده یوفو است. یک تبادل اطلاعات بین المللی در این زمینه در جریان است. زمانی که اطلاعات دقیق و قطعی تری به دست آید احتمال دارد که اخبار آن به سراسر دنیا رسما اعلام شود."
    - ژنرال کارلوس کاسترو کاورو (1979)، از کتاب "یوفوها و امنیت ملی، بخش 2" نوشته شده توسط ریچارد دولان.

خیلی از افرادی که در زمینه یوفو مطلع اند نمیدانند که یوفوها برای دهه هاست که به سایت های هسته ای سر میزنند و با آن سرو کار دارند. این موضوع واقعیتی مستند است که به دسامبر سال 1948 بر میگردد.

"شبی در 24 مارس، تلفنی دریافت کردم از یکی از گاردها، گزارش داد که در حال مشاهده نورهای عجیبی در آسمان است که مانورهای عجیبی میدهند، من به نظرم گزارش عجیبی آمد، اما آن را جدی گرفتم، باید بدانید ما از اسلحه های هسته ای محافظت میکردیم و گزارش هایی که میگرفتیم بسیار حرفه ای بودند. بعد از پایان تماس، 5 دقیقه بعد دوباره تماس گرفت، این بار او داد میزد و میگفت شیءای را میبینند که نورانی و قرمز است که بالای دروازه جلویی در هوا معلق است."
    - باب ساساس، کاپیتان سابق نیروی هوایی

"درست بالای سر ما، یک چیز سفید بزرگ بود نور چشمک زن داشت، و باید تماس میگرفتم که مطمئن شوم چه میبینم، او گفت شکل آن شبیه یک سیگار چاق است فکر کنم گفت سیگار باردار، با نور سفید چشمک میزد و دربین هر چشمک نور قرمز و آبی میدید، بی صدا بود، من گفتم شاید نوعی هلیکوپتر است، او گفت نه کاملا بی صداست، چند دقیقه با او صحبت کردم و بعد او گفت یوفو در حال رفتن است."
    - بروس فنسترماکر، کاپیتان بازنشته نیروی هوایی

"اسناد از محرمانه خارج شده دولت آمریکا و شهادت شاهدان از افراد نظامی سابق یا بازنشته نیروی هوایی، بدون هیچ تردیدی دخالت دائمی یوفوها در سایت های اتمی را تایید میکند، وقتی میگویم یوفو، شاهدان این سفینه ها را به اشکال دیسک، استوانه و کروی شکل توصیف کرده اند، این اشیاء دارای قابلیت هم معلق ماندن و هم پرواز با شتاب بسیار زیاد هستند که معمولا کاملا بی صداست. در طول 37 سال گذشته، من شخصا بیش از 120 فرد سابق یا بازنشته نظامی را شناسایی و با آنها مصاحبه کرده ام که همه آنها واقعه یوفو را گزارش داده اند، در این مکان ها: سایت های موشک های اتمی، محل ذخیره سازی اسلحه های اتمی، و سایت های آزمایش اسلحه های اتمی در نوادا واقیانوس آرام، در دوران آزمایش های اتمی."
    "من و این آقایان باور داریم که این سیاره در حال ملاقات توسط موجوداتی از دنیایی دیگر است، که به هر دلیلی، به مسابقه تسلیحاتی که در پایان جنگ جهانی دوم شروع شد علاقه دارند. با توجه به حوادث از کار اندازی موشک های هسته ای، نظر من و این آقایون این است که کسانیکه سرنشین این سفینه ها هستند دارند پیامی میفرستند هم به واشنگتن هم به موسکو و هم به دیگران، که ما داریم با آتش بازی میکنیم، که داشتن و استفاده از سلاح های هسته ای، هم بالقوه نسل انسان را به خطر می اندازد، و هم تمامیت محیط فضایی را." [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    - رابرت هستلینگ، محقق یوفو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، کنفرانس باشگاه خبرنگاران ملی سال 2010

برای دیدن افشاگران نظامی (با سوابق تاییده تایید شده) به ویدئو کامل کنفرانس باشگاه خبرنگاران ملی ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) با موضوع "یوفوها اسلحه های اتمی را غیرفعال میکنند" که در بالا بخشی از آن را خواندید، نگاهی بیاندازید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    همچنین میتوانید به پروژه افشاسازی (Disclosure Project) که توسط "دکتر استیون گریر" راه اندازی شده و اداره میشود نگاهی بیاندازید که دارای مجموعه ای از شهادت شاهدان نظامی و مقامات رسمی و مطالب دیگر است. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    لیست زیاد نقل قول ها از افرادی که در زمینه های مختلف فعالیت میکنند خیره کننده است. میشود در این مطلب صفحه به صفحه به این نقل قول ها اضافه کرد، اما به همین اندازه اکتفا میکنیم، فکر میکنم تا همینجا تصویر کلی ارائه شده است، شما میتوانید خود به منابع معرفی شده مراجعه کنید و صحبت های دیگر مقامات و نظامیان را ببینید.

میپردازیم به این موضوع که چرا تقریبا همه میدانند ما در جهان تنها نیستیم.
    "زمین حدودا 4.5 میلیارد سال عمر دارد، یعنی 4،500،000،000 سال، اگر سیاره ای دقیقا شبیه زمین وجود داشته باشد با عمر 4،501،000،000 سال، یعنی تنها 1 میلیون سال بیشتر از ما، این یعنی 1 میلیون سال از ما جلوتر هستند. این سیاره در مقیاس کهکشانی تقریبا برادر دو قلوی زمین است، اما تصور کنید ما در زمین 1 میلیون سال دیگر به کجا رسیده ایم؟ احتمالا تمام این مشکلات موجود را حل کرده ایم، و حتما راهی هست، حالا از طریق کرمچاله یا حرکت مافوق نور، باید راهی باشد برای تولید انرژی ای که بتوان آن را از خلاء استخراج کرد. و این واقعیت که آنها به اینجا می آیند به ما نشان میدهد که آن را یافته اند." [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    -جک کشر، پروفسور بازنشسته فیزیک دانشگاه نبراسکا
    (آنچه در این کلیپ گفته میشود به نظر میرسد اشاره به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] است)

"این موضوع بسیار محرمانه و طبقه بندی شده است، غیر ممکن است که اطلاعاتی از این موضوع بتوانید به دست آورید. نمیدانم چه مقام یا سازمانی تعیین میکند چه افرادی میتوانند اجازه دسترسی به این اطلاعات داشته باشند. چون صراحتا بگویم که به من با تاکید شدید گفته شد که این موضوع هیچ ربطی به تو ندارد و به همین دلیل من از آن زمان هیچوقت سعی نکردم رسیدگی به این موضوع را تحت اختیارات خود قرار دهم. من برای مدت طولانی است که به این موضوع علاقه مندم و این را میدانم که هرچه نیروی هوایی درباره این موضوع در اختیار دارد محرمانه و طبقه بندی شده باقی خواهند ماند." [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سناتور باری گلدواتر، رئیس کمیته اطلاعاتی سنای آمریکا

3. مدارک یوفوها (UFOs)

در طول چندین سال گذشته، دولت های زیادی پذیرفته اند که منابعی را برای تحقیق روی موضوع یوفوها در اختیار عموم قرار دهند. به عنوان مثال، در کانادا، پلیس سواره نظام سلطنتی، اداره حمل و نقل و وزارت دفاع اخیرا پذیرفته اند که روی موضوع یوفوها تحقیق و جستجو انجام دهند. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای سال هاست که اینکار را انجام داده اند و هزاران سند مربوط به یوفوها جمع آوری شده است. خیلی از این اسناد به طور رسمی منتشر شده اند.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آخرین اسناد منتشر شده توسط بریتانیا را میتوانید ببینید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نیز اسنادی است که سی آی ای اخیرا درباره یوفوها منتشر کرده است.
    اسنادی که توسط [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (NSA) منتشر شده نشان میدهد هنگامی که یک یوفو در رادار دیده شده است چه چیزی ضبط شده است. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یک نمونه است.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در سایت سازمان امنیت ملی (NSA) درباره تعقیب و گریز جالب یک جنگنده F-4 نیروی هوایی ایران با یوفوها و وقایع پس از آن است که با جزئیات بسیار دقیق توضیح داده شده که در تهران و در 19 سپتامبر 1976 رخ داده است. (ترجمه این سند در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به شکل کامل و با جزئیات موجود است)
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گفتگو با خلبان ایرانی این جنگنده در شبکه History (با زیرنویس فارسی)

اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات ردیابی یوفوها توسط رادارها: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سندی در ویکی لیکس است که تشریح میکند چگونه بعضی از سیاستمداران هم اکنون نیز میدانند که ما در جهان تنها نیستیم.

میتوان باز هم ادامه داد. هزاران و هزاران سند مربوط به یوفو در دسترس عموم قرار گرفته است. برای جمع بندی و خلاصه ای از اسنادی که از حالت محرمانه خارج شده و در دسترس عموم قرار گرفته [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کوتاه را ملاحظه کنید.

4. توجه گسترده رسانه های رسمی (Mainstream Media)

خروجی رسانه ها از هر نوع در حال پوشش این موضوع هستند، اکثرا فیلم هایی که این روزها بیرون می آیند ارتباطی به موضوع فضا یا نوعی هوش فرازمینی دارد. ما مدت ها شاهد این بوده ایم که مردم به وسیله این موضوع بمباران رسانه ای شده اند، بنابراین روشن است که چرا افراد بسیاری درباره این موضوع فکر میکنند.
    مورد اخیری در مورد فرازمینی ها که سرو صدا به پا کرد زمانی بود که دانشمندان با کمیته علم، فضا و تکنولوژی در کنگره آمریکا صحبت کردند، دن ورسایمر از مرکز تحقیقاتی SETI ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) در دانشگاه کالیفرنیا، برکلی، اخیرا درخواست داده که بودجه بیشتری برای جستجو برای حیات فرازمینی اختصاص داده شود، به این دلیل که او تقریبا 100% مطمئن شده که ما تنها نیستیم. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    در اواسط سال 2013، همین کمیته جلسه استماعی برای بررسی اکتشافات فرازمینی ترتیب داد، اما شاید یکی از بزرگترین جلسه های استماع درباره یوفو/فرازمینی ها در باشگاه خبرنگاران ملی بود که در همین زمان یعنی میانه سال 2013 رخ داد. در این رویداد، صدها محقق، فعال، و شاهد از بخشهای مختلف نظامی، سیاسی و سازمانی که از 10 کشور جمع شده بودند؛ برای 6 عضو سابق کنگره درباره اتفاقات و شواهدی که نشان دهنده حضور فرازمینی ها و ارتباطشان با انسان است شهادت دادند.

کاندیدای سابق ریاست جمهوری سناتور مایک گراول میگوید:
    "نیرویی فرازمینی در حال تحقیق روی سیاره ماست. چیزی زمین را مانیتور میکند و زیرنظر دارد، و با احتیاط و دقت هم اینکار را انجام میدهد"
    اطلاعات بیشتر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    جدای از این رویدادها، یوفوها موضوع مورد علاقه دائمی در رسانه هاست.

کلیپی درباره همین موضوع از شبکه CBC [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5. تجربه های شخصی و تصاویر ویدئویی

میلیونها انسان وجود دارد که ادعا میکنند با موجودات فرازمینی ارتباط برقرار کرده اند. این مساله در گسترش علاقه به موضوع فرازمینی ها در سراسر دنیا تاثیر زیادی داشته است. ناشناخته ها همه ما انسان ها را طبیعتا به وجد می آورد، مخصوصا اگر از فضا باشد. به نظر این طبیعت انسان است.

علم اعصاب میتواند توضیح دهد وقتی ما مدیتیشن میکنیم چه اتفاقی درون بدن می افتد، اما قبل از اینکه علم به ما بگوید همه ما میدانستیم مدیتیشن برای ما مفید است. آیا موضوع حیات فرازمینی شباهتی با این مساله ندارد؟ آیا این مساله نشات گرفته از اعماق وجود ما نیست؟ چیزی که ما نیاز به اثبات برای آن نداریم؟ (اگرچه اثباتش هم وجود دارد)

در کنار هزاران ویدئو موجود در یوتیوب، اما تصاویر مستند و رسمی از یوفوها وجود دارد که شگفت انگیزند.در رصدخانه ای در نروژ که به نام رصدخانه تعاملی هسدالن شناخته میشود؛ دانشمندان دانشگاه آستفورد تصاویر مستند شده ای از اتفاقات عجیبی ثبت کرده اند که به نظر میرسد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . این رصدخانه تنها رصدخانه 24 ساعتی یوفوها در دنیاست. رادارها و دوربین ها پدیده های غیرقابل توصیف متعددی را ردیابی کرده و فیلم گرفته اند. سریعترین این اشیاء سرعتی برابر با 30،000 کیلومتر بر ساعت داشته است. (سریعتر از هر نوع وسیله نقلیه هوایی امروزی) رخدادی که در ویدئو زیر نمونه ای از این پدیده ها را میبینید که به "پدیده هسدالن" شناخته می شود. در سپتامبر 2007، تحقیق بزرگی توسط دانش آموزان و دانشمندان با ابزارهای مشاهده شروع شد. در شب چهارم، رخداد مورد انتظار به وقوع پیوست. تصاویر زیر برگرفته از مستندی است با نام "روز قبل از افشا شدن" (The Day Before Disclosure) که ساخته فیلم ساز نروژی Terje Toftenes است که شامل مطالب مختلفی از جمله گفتگو و شهادت مقامات مختلف سازمانی و نظامی و همچنین تصاویر ثبت شده رسمی از سفینه های فضایی و یوفوها است.
    در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از دقیقه 48:36 تا 51:37 تصاویر خام از این رویداد را میبینید.

وقتی صحبت از تصاویر واقعی و تایید شده باشد، فیلم ماموریت فضاپیمای دیسکاوری در سال 1991 یکی از بهترین هاست. این تصاویر موضوع سخت ترین تحقیقات علمی توسط چندین محقق و موسسه بوده است. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    این ویدئو نشان میدهد چندین و چند شیء به شکل غیر عادی حرکت میکنند. به غیر از این، شگفت انگیزترین قسمت جایی است که یک شیء نزدیک به افق، همزمان که نوری فلش مانند دیده میشود؛ به همراه شیء دیگری با شتاب خارق العاده ای به سمت فضا شلیک میشوند. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نیز زمانی که بیرون آمد سر خط اخبار شد. این تصاویر مستقیما از نیروی هوایی مکزیک است.

جستجویی مختصر برای یوفوها در یوتیوب انجام دهید. اگرچه که بسیاری از آنها تقلبی است، اما ویدئوهای واقعی زیادی نیز پیدا خواهید کرد.

سخن پایانی

چندین سال قبل سوال این بود: "آیا یوفوها وجود دارند؟"، امروز این سوال پاسخ داده شده است، حضور یوفوهایی که مانورهایی انجام میدهند که قوانین فیزیک را به چالش میکشند به خوبی مستند شده اند. بنابراین سوال به این تغییر کرده است: "آیا آنها وسیله نقلیه فرازمینی ها هستند؟"

چیزی برای ترس وجود ندارد، از نظر من آنها همیشه اینجا بوده اند. آنها از وجود ما آگاه بوده اند قبل از اینکه ما از وجود آنها آگاه شویم. با توجه به تاریخ تمدن های باستانی گذشته زمین، شاید آنها روزی دوباره با انسان علنی ارتباط برقرار کنند، زمان به این سوال پاسخ خواهد داد.

شاید بعضی از آنها نگران سیاره ما هستند، و آنها اینجا هستند تا این ایده را در ما تقویت کنند که راه زندگی خود را باید تغییر دهیم. شاید در آینده ای نه چندان دورحقیقت روشن شود.

نظر شما چیست؟

یوفو: UFO، Unidentified Flying Object، اشیاء پرنده ناشناخته
    فرازمینی: ET، Extraterrestrial

منبع:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ترجمه توسط jahangir1400
    Last edited by jahangir1400; 01-03-2016 at 12:52.

2. 12 کاربر از jahangir1400 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

من فکر میکنم با توجه به ابعاد و سن جهان موجودات زنده دیگه ای به اشکال مختلف وجود دارن.
    امیدوارم فقط ارتباط برقرار کردن با انواع هوشمندشون به سن ما قد بده.

4. 2 کاربر از J@viD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال AMHSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2015
    محل سكونت
    Khozestan

پيش فرض

جالبه که گزارش هایی از برخورد با موجودات فرازمینی در اساطیر، افسانه و سنگ نوشته های دوران باستان هم وجود داره ...!

" پژوهشگران Ufologist مانند فون دانکن معتقدند اساطیری که در طول تاریخ ثبت شده اند حاوی شواهدی است از برخورد و تماس انساتها با این موجودات. انسانهای عصر باستان احتمالا این مسافرین فضایی را به عنوان خدایان شناخته اند و ورود آنها ،آزمایشات انجام شده توسط آنان و خروج آنها را در کتیبه ها، هیروگلیف ها و … به عنوان برخوردها و تماسهایی بین انسانها و خدایان ثبت کرده اند ...

… وقتی که مجددا این سفینه های فضایی زمین را ترک گفته در غبار کهکشانی ناپدید می شدند انسانها درباره این معجزه سخن می گفتند که “خدایان اینجا بودند” آنها انچه اتفاق افتاده بود را به عنوان پدیده ای باورنکردنی،فوق العاده عجیب ،معجزه آمیز و جادویی ثبت می کردند.آنگاه در این رابطه متونی نگاشته و تصاویری می کشیدند.خدایان در لباسهای طلایی سوار بر قایقهای پرنده آنجا بوده اند و با صدای بلندی فرود آمدند.آنها درباره ارابه هایی سخن می گویند که خدایان سوار بر آنها بر فراز زمین و دریا پرواز می کردند و از سلاحهایی سخن می گویند که همچون آذرخش بود.و تعریف می کردند که این خدایان قول دادند که دیگر بار بازگردند.آنها آنچه را دیده بودند بر سنگ نبشته هایی به تصویر می کشیدند.غولهایی بی ریخت با کلاه خودهای بزرگ بر سر که از آنها اشعه های نورانی ساتع می شود و در این حال جعبه هایی را در مقابل سینه خود حمل می کنند و سوار بر توپهایی شده و به هوا می روند…..”

.
    .
    .

... بیشترین توجهات بروی الواح و کتیبه های خط میخی که از سومریان بجا مانده است ،شده است که در آنها شواهدی از تماس انسانها با موجودات و بیگانه های فرازمینی وجود دارد.در افسانه های باستانی چین نیز از ارابه های پرنده ای سخن رفته است که از سرزمین های دور به ملاقات زمینیان می آمدند.در متون سانسکریت Dorna Parva از نبرد و جنگ خدایان سوار بر ماشینهای پرنده صحبت شده است ...

.
    .
    .

در سرتاسر جهان نقش ها ، مجسمه ها و ابزار آلات عجیبی وجود دارد که که با عث شگفتی بشر امروزند. حال تعدادی از مجسمه ها و تصاویری که میتواندن نشان از وجود موجودات فرازمینی در گذشته ی تاریخ باشند را معرفی میکنیم:

مجسمه های پیدا شده در عراق / محققان از این مجسمه ها به نام آنوناکی ها هم یاد کرده اند.4500 تا 5000 قبل از میلاد.
    یکی ار خدایان سومریان
    مجسمه ی یکی از خدایان سومر
    مجسمه های یافت شده در عراق /میتوانند نژاد آنوناکی ها باشند.
    7000سال پیش از میلاد مسیح / دیسک یافت شده در نپال
    تصویری بر روی قاری در Val Camonica ایتالیا / به سیم های اطراف سر نقش ها دقت کنید.
    مجسمه متغلق به 4000 سال پیش از میلاد در کیف اوکراین
    پتروگلیف (petroglyph) کشف شده در مکزیک متعلق به 7000 سال پیش از میلاد مسیح
    مجسمه های کشف شده در اکوادور
    پتروگلیف کشف شده در جنوب غربی آمریکا
    Sego Canyon ، یوتا مربوط به 5500 یال پیش از میلاد
    آفریقای شمالی ، تاسیلی ، صحرا، 6000 سال پیش از میلاد
    نقش های 29000 ساله ی تانزانیا
    پتروگلیف هایی از کیمبرلی استرالیا
    نقش قدیمی از یک کتاب چینی
    یک نقش ژاپنی
    چرخهای سوزان در قرن دهم بر فراز ژاپن
    یکی از نقش هایی که در موزه ی ملی Bayerisches نگه داری میشود ، به وضوح میتوانید چند دیسک در آسمان ببینید.
    گزارش رویت گوی های طلایی در آسمان توسط کشتی های آلمانی در دریای شمال
    سکه ای مربوط به سال 1680 that در فرانسه
    وسیله های حمل و نقل /ویماناها/ در مصر باستان "البته من جایی هم خوندم که این فقط مربوط میشه به خط مصری!!"
    نقاشی مربوط به قرن پانزده
    نقاشی مربوط به کتاب تاریخی Julio Obsequens. رمی
    نقش مربوط به رویت یوفو ها در هامبورگ آلمان

Last edited by AMHSIN; 02-03-2016 at 00:27.

6. 8 کاربر از AMHSIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

من فکر میکنم با توجه به ابعاد و سن جهان موجودات زنده دیگه ای به اشکال مختلف وجود دارن.
    امیدوارم فقط ارتباط برقرار کردن با انواع هوشمندشون به سن ما قد بده
    ممنون از نظرت

به نظرم میتونیم امیدوار باشیم که این اتفاق بیوفته، چون نشونه هاش رو میشه دید، ارتباط به اشکال مختلف در حال برقراریه. از جمله دکتر استیون گریر که در پست اول معرفی کوتاهی ازش شد ابتکاری به خرج داده و گروهی رو تشکیل داده که هر چند وقت یه بار میرن به بیرون از شهر و از طریق مدیتیشن و تکنیک های خودآگاهی از فرازمینی ها دعوت میکنن (CE-5). در مواردی که اونها میان اکثرا به شکل نورهایی ظاهر میشن برای گروه، به اشکال مختلف، و توسط تجهیزات و دوربین های معمولی و دوربین دید در شب این وقایع رو ثبت میکنن، یکی از ویدئو های خیلی زیبا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که به شکل دو نور زیبا در افق ظاهر میشن:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم یه مورد دیگه است که در آسمان ظاهر میشه و به نور لیزری که گروه به اونا علامت میده جواب میدن و چشمک میزنه:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و موارد دیگه هم موجوده. در واقع اونان که منتظر ما هستند، کم کاری از زمینی هاست.

8. 7 کاربر از jahangir1400 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام
    شکی نیست که احتمال داره در جای دیگری از جهان هستی هم جاندار باشه گرچه یک ویروس ساده یا یک تک سلولی ساده باشه
    اما احتمالِ اینکه بشقاب پرنده ها وسیله ی نقیله ی موجودات فضائی باشه صفر هست
    دلیلش:
    اونهائی که صدها میلیارد دلار خرج کردند برای پیدا کردنِ حتی یک امینه اسید در ماه و مریخ و سایر سیارات منظومه شمسی و حتی خارج از منظومه ی شمسی (کاوشگر پایونیر) , حاضر نشدند 10 دلار هم برای تحقیق روی بشقاب پرنده ها خرج کنند چون خودشون خوب میدونند بشقاب پرنده ها هر چیزی باشه وسیله ی نقیله ی موجودات فضائی نیست و از فضا نیومده .

10. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام
    شکی نیست که احتمال داره در جای دیگری از جهان هستی هم جاندار باشه گرچه یک ویروس ساده یا یک تک سلولی ساده باشه
    اما احتمالِ اینکه بشقاب پرنده ها وسیله ی نقیله ی موجودات فضائی باشه صفر هست
    دلیلش:
    اونهائی که صدها میلیارد دلار خرج کردند برای پیدا کردنِ حتی یک امینه اسید در ماه و مریخ و سایر سیارات منظومه شمسی و حتی خارج از منظومه ی شمسی (کاوشگر پایونیر) , حاضر نشدند 10 دلار هم برای تحقیق روی بشقاب پرنده ها خرج کنند چون خودشون خوب میدونند بشقاب پرنده ها هر چیزی باشه وسیله ی نقیله ی موجودات فضائی نیست و از فضا نیومده .
    سلام

دوست عزیز من در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم دلایل زیادی بر رد این مدعای شما آوردم، اما شما همه رو نادیده گرفتی و به اصطلاح ignore میکنید و صحبت خود رو تکرار، پروژه های زیادی داشته اند و هم اکنون هم دارند، لینک ویکیپدیا رو دادم و شما با مغلطه خواستید اون رو رد کنید.

سلام
    ویکیپدیا رو مردم مینویسند
    مغلطه رد کامل مرجع به دلیل وجود اشتباه مغلطه ای است که در آن شخص تلاش می کند به دلیل وجود یک نقص جزئی یا اطلاعات اشتباه، کل اطلاعات موجود در یک مرجع را بدون بررسی مردود اعلام کند.

حالت کلی:

شخص A مدعی می شود یافته جدیدی پیدا شده است.
    شخص B از وی مدرک می خواهد.
    شخص A مدرکی را از یک مرجع مطرح می کند.
    شخص B بدون بررسی آن مدرک، صرفا به دلیل اینکه در گذشته اطلاعات اشتباه در آن مرجع بوده کل ادعا را مردود می کند و مدارک ارائه شده را بدون بررسی کردن فاقد ارزش می داند.

علت مغلطه بودن:

ممکن است در گذشته به هر دلیلی در یک مرجع اطلاعات اشتباه وجود داشته باشد، اما این دلیل بر آن نیست که تمام اطلاعات موجود در آن مرجع غلط است و حتی لایق بررسی نیز نیست.

شخص A: آیا می دانی متوسط دمای شهر لندن در تابستان 22 درجه است؟
    شخص B: از کجا فهمیدی؟
    شخص A: در ویکیپدیا دیدم.
    شخص B: مگر نمی دانی ویکیپدیا دانشنامه آزاد است و هر کس می تواند آن را ویرایش کند؟ این حرف فاقد ارزش است.
    در اونجا پاسخ ندادم چون فکر کردم صحیح نبودن صحبت شما بیش از حد واضحه، اما ظاهرا شما عدم پاسخ من رو اینجوری برداشت کردید که ادعاتون صحیح هست.

ویکیپدیا رو دادم چون به طور خلاصه و همه پروژه ها رو در کنار هم آورده، در خود همون ویکیپدیا هم منابع زیادی در پایین صفحه داره به سایتهای دولتی در مورد این پروژه ها، و منابع بیشتری هم وجود داره، اصولا این پروژه ها ثابت شده هست و کسی در مورد وجود داشتن یا نداشتنون صحبت نمیکنه. اما شما ظاهرا تصمیم خودتون رو از قبل گرفتید که این داستان رو رد کنید و بعدش دنبال دلیل براش میگردید، و حتی حاضر نیستید یه تحقیق و جستجوی ساده بکنید تا حداقل این ادعای ضعیف رو مطرح نکنید و برعکس اون رو تکرار هم میکنید، و تکرار یک ادعا هم اون ادعا رو ثابت نمیکنه.

گذشته از همه اینها دلیل با مدعا باید همخوانی داشته باشه، کلا حتی اگه این موضوع که کسی 10 دلار هم خرج نمیکنه! هم ثابت بشه، ربطی به ادعای بزرگ شما نداره، شما میگی یوفوها وسیله نقلیه فضایی نیستند چون کسی تحقیق و خرج نمیکنه! مثل اینکه در زمان های قدیم کسی میگفت زمین گرد نیست یا جاذبه وجود نداره چون کسی در این باره تحقیق نمیکنه! حالا به فرض هم که ثابت شد که کسی خرج و تحقیق نمیکنه (که میکنه)، چی رو ثابت میکنه؟ هیچی، تنها ثابت میکنه به دلایلی اونها خرج و تحقیق نمیکنند. همین، نه اینکه اصولا اون موضوع وجود نداره یا صحیح نیست. اینکه من نرم درس بخونم معنیش این نیست که درس و مدرسه و دانشگاهی وجود نداره، تنها نشون میده من نمیرم بخونم.

12. 6 کاربر از jahangir1400 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ramin vao's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

یک روز همه این رو میفهمید که تا چه اندازه دولتهای دنیا در مخفی نگه داشتن اطلاعات موجودات فضایی نقش داشتن. و چقدر خرج کردن که مردن در نادانی بمونند
    در ضمن اونایی که به این شکل مغلطه میکنند سعی در گمراه کردن مردم دارن. جدا فکر میکنید هر کی اینجا نظر میده نظر شخصیش هست
    یا اهداف خاصی برای گروه های خاصی دنبال میکنن کافیه نوشته های بعضیها رو دنبال کنید میفهمید.
    اگه میخواهید واقعیت این دنیا رو بفهمید روی این کلمه تحقیق کنید illuminati
    در ضمن هر کسی میتونه باور کنه یا نه میل با خودشه

14. 3 کاربر از ramin vao بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

16. 3 کاربر از jahangir1400 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت hesam227's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان عزیز واقعا مطالب جالبی بود و یک افشاگری بزرگ

18. 2 کاربر از hesam227 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

من هم فکر می کنم موجودات فرا زمینی صد درصد وجود دارند( در همین کهکشان راه شیری با خوشبینانه ترین حالت ۱۰ میلون و بدبینانه ترین حالت ۴۰۰۰ تمدن هوشمند وجود دارد ) ولی هیچکدام از آنها به زمین سفر نکرده اند و با هیچکس دیدار نکرده اند دانشمندان این موارد را به هیچ عنوان قبول ندارند و دلیل ان هم ابعاد بسیار وحشتناک فضا و غیر ممکن بودن سفرهای بین ستاره ای است .
    بنابر این وجود داشتن فرا زمینی ها یک چیز است و سفر فرا زمینی ها به زمین چیز دیگری است و اولی صد درصد درست ( هر چند مدارکی بدست نیامده است ) و دومی صد درصد غلط است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •