تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 14

نام تاپيک: مشکل در ارتباط با روشن شدن کامپیوتر

پروفشنال Silent TR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض مشکل در ارتباط با روشن شدن کامپیوتر

چند وقتیه بعضی موقع ها که کامپیوتر رو روشن میکنم روشن میشه ولی هیچ اتفاقی نمیوفته ، انگار برق کم میرسه به قطعات
    بعد یهو صدای ( دیید ) که معمولا موقع روشن شدن سیستم میاد ، میادش و سیستم طبق معمول روشن میشه

امروزم که اومدم کامپیوتر رو روشن کنم خیلی طول کشید و روشن بود ولی هیچ اتفاقی نمیوفتاد ، کیس رو کشیدم بیرون یذره با دست به پاور ضربه زدم انگار یهو فن ها جون گرفتن و همون صدا دیید اومد و کامل کامپیوتر روشن شد و بالا اومد

تازگی یکی دوبار هم شده که موقع گیم و یا کار های سنگین یهو یجور هنگ میکنه که دیگه فقط باید ریستارتش کرد ( جالبه بعضی اوقات ریستارت رو میزنم کامپیوتر به جای ریست خاموش میشه ! )

خلاصه اینکه یذره حس میکردم مشکل از پاور باشه ، انگار هوا که یذره گرمتر شده این وضعیت شدید تر هم شده

به نظر شما مشکل چیه ؟ و باید چیکار کرد ؟

آخر فروم باز amirpcp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام
    با نرم افزار hwmonitor ولتاژ +12 رو در حالت لود چک کنید چک کنید

3. این کاربر از amirpcp30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

چند وقتیه بعضی موقع ها که کامپیوتر رو روشن میکنم روشن میشه ولی هیچ اتفاقی نمیوفته ، انگار برق کم میرسه به قطعات
    بعد یهو صدای ( دیید ) که معمولا موقع روشن شدن سیستم میاد ، میادش و سیستم طبق معمول روشن میشه

امروزم که اومدم کامپیوتر رو روشن کنم خیلی طول کشید و روشن بود ولی هیچ اتفاقی نمیوفتاد ، کیس رو کشیدم بیرون یذره با دست به پاور ضربه زدم انگار یهو فن ها جون گرفتن و همون صدا دیید اومد و کامل کامپیوتر روشن شد و بالا اومد

تازگی یکی دوبار هم شده که موقع گیم و یا کار های سنگین یهو یجور هنگ میکنه که دیگه فقط باید ریستارتش کرد ( جالبه بعضی اوقات ریستارت رو میزنم کامپیوتر به جای ریست خاموش میشه ! )

خلاصه اینکه یذره حس میکردم مشکل از پاور باشه ، انگار هوا که یذره گرمتر شده این وضعیت شدید تر هم شده

به نظر شما مشکل چیه ؟ و باید چیکار کرد ؟
    قبل از هر چیز بایوس رو دیفالت کنید و با یک پاور دیگه سیستم رو چک کنید
    اگر بازم سیستم رو روشن کردید و تصویر نداشتید باید مین و بایوس مین بررسی بشه ولی مشکل شما بیشتر میتونه از طرف پاور باشه
    اگر دیباگر داشته باشید از روی کد میتونید مشکل رو بفهمید
    تصویر ندادن میتونه از رم و گرافیک و ضعیف بودن باتری هم باشه ولی برای شما احتمالش کم هست

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام
    با نرم افزار hwmonitor ولتاژ +12 رو در حالت لود چک کنید چک کنید
    میشه واضح تر بگید که چه کاری انجام بدم ؟؟ تغییر ولتاژ خطری نداره برای سیستم ؟
    الان برنامه رو ریختم فقط نمیدونم چیکار کنم

مسئله هم اینجاست که فقط بعضی موقع ها این حالت پیش میاد

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

خوب پاورم کار خودشو کرد .. وسط گیم یهو کیس خامو ششد ... دیدم پاور دکمه صفرویکش رفته رو 0 و رو 1 هم نمیاد!!! نمیدونم حالا خود پاور باعث شده اینجوری شه یا اینکه قطعه دیگه ایی باعث شده اتصالی کنه فیوزش بسوزه اگه بخوان برای این سیستم پاور بگیرم چه مشخصاتی باید داشته باشه؟؟رم 2 گیگ دی دی ار2 سی پی یو 2 هسته ایی amd که فک کنم 6750 بود. دقیق یادم نیستگرافیک 4670 1 گیگ دی دی ار3

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

همین الان که یه چند ساعتی گذشت روشن شد !!! احتمالش هست از سی پی یو باشه ؟ فنش نتونسته باشه خوب خنکش کنه

چون قبلا هم فن سی پی یو یه مشکلاتی داشت ولی رفع شد ، وسط گیم هم اینطوری شد

اگه نباشه جاش خالی می مونه senator2011's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

همین الان که یه چند ساعتی گذشت روشن شد !!! احتمالش هست از سی پی یو باشه ؟ فنش نتونسته باشه خوب خنکش کنه

چون قبلا هم فن سی پی یو یه مشکلاتی داشت ولی رفع شد ، وسط گیم هم اینطوری شد
    اره کیسو باز کن تمیز کن فن هارو بردار روغن کاری کن با روغن چرخ خیاطی خیلی تاثییر داره

9. این کاربر از senator2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز amirpcp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

میشه واضح تر بگید که چه کاری انجام بدم ؟؟ تغییر ولتاژ خطری نداره برای سیستم ؟
    الان برنامه رو ریختم فقط نمیدونم چیکار کنم

مسئله هم اینجاست که فقط بعضی موقع ها این حالت پیش میاد
    سلام مجدد
    میتونه از حرارت سی پی یو باشه ولی در این حالت اول پاور مشکل داره
    شما نرم افزار رو باز کنید یک شات ازش بگیرید و اینجا قرار بدید
    اگر پاور شما فنش درست کار نکنه و گرم شه و خصوصا زمانی که پاور کم قدرتی دارید باعث میشه تا افت ولتاژ بیشتر باشه و این مشکلاتی که گفتید پیش بیاد

11. این کاربر از amirpcp30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

واقعااااااا حیف که نمیدونم مشکل 100درصد از کجاست. و اینقد سرم این چند وقت شلوغه که ننونستم کیس رو ببرم جایی تست کنم و مشکل یابی کنم
    دو روز پیش سیم پاور رو وصل کردم اولش اصلا روشن نمیشد بعد 2. 3 دقیقه روشن شد سیستم ولی دیگه اصلا تصویر نیومد .... اگه میدونستم مشکل چیه امروز تو تخفیف 40 تومنیه دیجی کالاا هرچی میخواست میخریدم ... مشکل اینجاست اگه پاورم بخواد نمیدونم چه پاوری بگیرم

آخر فروم باز ali_mohandes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    IN System

پيش فرض

واقعااااااا حیف که نمیدونم مشکل 100درصد از کجاست. و اینقد سرم این چند وقت شلوغه که ننونستم کیس رو ببرم جایی تست کنم و مشکل یابی کنم
    دو روز پیش سیم پاور رو وصل کردم اولش اصلا روشن نمیشد بعد 2. 3 دقیقه روشن شد سیستم ولی دیگه اصلا تصویر نیومد .... اگه میدونستم مشکل چیه امروز تو تخفیف 40 تومنیه دیجی کالاا هرچی میخواست میخریدم ... مشکل اینجاست اگه پاورم بخواد نمیدونم چه پاوری بگیرم
    روی پاوری که داری نوشته باید چند وات بگیری یا مدلش رو تو نت سرچ کنی می فهمی...
    موفق باشی

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •