تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: مشکلات گوشی سامسونگ

در آغاز فعالیت ccil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض مشکلات گوشی سامسونگ

سلام بر دوستان گرامی..

من یه گوشیه سامسونگ s 7262 دارم .. ولی خب gps که نداره.. بعد به وای فای هم دسترسی ندارم. اونوقت اومدم گزینه های mobile network فعال کردم .. به اینترنت وصل شد اما
    یهو گوشی قاطی کردو کلا هنگ کردن صفحاتش.. خلاصه با یه وضعیتی.. که نمیشه کاریش کرد.. و حتما باید اون قسمتو mobile network غیر فعال کنم تا گوشي اتصالش به اینترنت قطع شه و بعد هنگ نکنه..

حالا مشکلو لطفا توضیح بدید .. راه حلی چیزی..

با تشکر

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

جسارتا گوشی شما گوشی واقعا ضعیفی هستش از لحاظ سخت افزاری مث رم خیلی پایین 512 و پردازنده ضعیف و...پس نباید توق زیادی ازش داشت...
    اما نباید ب این شدت مشکل داشته باشه...
    چند تا چیز ب ذهنم میرسه
    اولا اینک نصب نرم افزاری زیاد روی همچین گوشی ب شدت پرهیز کنین مخصوصا نرم افزاری ایرانی چون زیاد دیدم مشکل ایجاد کردن...مثلا بنده با اینک گوشیم از لحاظ سخت افزاری خوب هس اما کلا 7تا برنامه نصب کردم روش (اینستاگرام - تلگرام - مدیریت فایل - تقویم بادصبا - شیر ایت - فیل.ترشکن - ام ایکس پلیر )
    دوما اینک یه بار کل اطلاعات رمتون رو خالی کنید توی کامپیوتر (عکس و...)و رم رو فرمت کنید و مجددا توی گوشی قرار بدین...
    سوما اینک ب نظرم بهتره گوشی رو یه بار کلا فکتوری ریست (بازگشت ب تنظیمات کارخانه) کنید بعد کارای بالا رو انجام بدین...ک ب احتمال خیلی زیاد مشکل قطعا حل میشه اینجوری (البته همممه چی پاک میشه و باید از فایل ها و دفتر تلفن و...بکاپ بگیرین)
    امیدوارم مشکلتون حل شه...

در آغاز فعالیت ccil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

ممنون از پاسخت mhda جان.. والا من چیز زیادی هم روش نصب نکردم.. بجز چند تا از این نرم افزارای اجتماعی.. ولی خب درسته کلا گوشی خوبی نیست..

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •