تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: توقف پخش ویدئو یا موزیک بعد چند دقیقه ( auto pause)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض توقف پخش ویدئو یا موزیک بعد چند دقیقه ( auto pause)

سلام دوستان تازگیا گوشی s5 ام موقع پخش موزیک با برنامه خود گوشی یا پخش فیلم مثلا با mx player بعد چند دقیقه خودبخود پخشش متوقف میشه . منظورم فقط pause هستش و خود برنامه متوقف نمیشه. بعد پخش مجدد دوباره پس از معمولا ده دقیقه وایمیسته. تنظیماتش رو نگاه کردم ولی راه حل خاصی پیدا نکردم. توقف چشمی رو هم فعال نکرده ام. ممنون میشم راه نمایی کنیم.

کاربر فعال نرم‎افزار و سیستم‎عامل Pr0m3en's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

سلام دوستان تازگیا گوشی s5 ام موقع پخش موزیک با برنامه خود گوشی یا پخش فیلم مثلا با mx player بعد چند دقیقه خودبخود پخشش متوقف میشه . منظورم فقط pause هستش و خود برنامه متوقف نمیشه. بعد پخش مجدد دوباره پس از معمولا ده دقیقه وایمیسته. تنظیماتش رو نگاه کردم ولی راه حل خاصی پیدا نکردم. توقف چشمی رو هم فعال نکرده ام. ممنون میشم راه نمایی کنیم.
    درود
    یه برنامه دیگه یا نسخه های دیگه از همین برنامه رو تست کنید باید مشکلتون حل بشه.

3. این کاربر از Pr0m3en بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال shadmehrshadow1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    منم تازگیا به این مشکل برخوردم.اول احساس کردم شاید حافظه گوشی پر شده,حتی ریست فکتوری هم کردم, اما فایده نداشت. ممنون میشم راهنمایی کنیی.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

درود
    یه برنامه دیگه یا نسخه های دیگه از همین برنامه رو تست کنید باید مشکلتون حل بشه.
    نه آخه تنها mx player نیس که. موقع پخش موزیک با برنامه موزیک پلیر خود سامسونگ هم بعد چند دیقه پاوس میشه. بعد دوباره که پلی میکنی یه کم میگذره دوباره پاوس میشه. این حالت چه موقع اسفاده از هندزفری چه بدون اون اتفاق میافته.چند هفته هس که اینجوری شده قبلا اینطوری نبود. نمیدونم شاید از آپدیتیه که واسه اندرویدش اومده بود سامسونگ اندازه 400 مگ آپدیت داده بود. ولی یادم نیس از اونموقع اینطوری شد یا یه مدت بعدش

کاربر فعال انجمن لپ تاپ NOR-1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

گوشی به اندروید 6 آپگرید شده؟

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

کاربر فعال نرم‎افزار و سیستم‎عامل Pr0m3en's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

نه آخه تنها mx player نیس که. موقع پخش موزیک با برنامه موزیک پلیر خود سامسونگ هم بعد چند دیقه پاوس میشه. بعد دوباره که پلی میکنی یه کم میگذره دوباره پاوس میشه. این حالت چه موقع اسفاده از هندزفری چه بدون اون اتفاق میافته.چند هفته هس که اینجوری شده قبلا اینطوری نبود. نمیدونم شاید از آپدیتیه که واسه اندرویدش اومده بود سامسونگ اندازه 400 مگ آپدیت داده بود. ولی یادم نیس از اونموقع اینطوری شد یا یه مدت بعدش
    نسخه اندرویدتون چنده الان؟

پروفشنال shadmehrshadow1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

منم گوشیم هوآوی جی ۶۳۰ هست. همین مشکل رو دارم. با برنامه های دیگه هم همینجوره. البته دقت که کردم میبینم وقتی یه برنامه دیگه رو اجرا میکنم این اتفاق میفته بیشتر. ولی اونجوری هم میشه یهو متوقف میشه پخش موزیک. پاک گیجم کرده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •