تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: کل برنامه ها در 8.1

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض کل برنامه ها در 8.1

با درود
    دوستان در ویندوز و قبل قسمت All Programs کل برنامه ها نشان میداد. یعنی برنامه ها الان هم در 8.1 نشان میده اما برنامه های خود ویندوزی مثل disk clean up - disk defragment اینها رو چطور میشه به صورت لیستی دید ؟؟؟ نه اینکه خودمون سرچ کنم

کاربر فعال نرم‎افزار و سیستم‎عامل Pr0m3en's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

درود
    Start>All Apps

3. 2 کاربر از Pr0m3en بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

درود
    والا من هر چی میگردم مثلا paint - disk clean up یا آثاری از اون سری برنامه ها نمیبینم . جز برنامه هایی که خودم نصب کردم و این چیزها

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم افزار و ویندوز
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    شـهــرکــرد

پيش فرض

با درود
    دوستان در ویندوز و قبل قسمت All Programs کل برنامه ها نشان میداد. یعنی برنامه ها الان هم در 8.1 نشان میده اما برنامه های خود ویندوزی مثل disk clean up - disk defragment اینها رو چطور میشه به صورت لیستی دید ؟؟؟ نه اینکه خودمون سرچ کنم

سلام

پس از کلیک بر Start و مشاهده منوی استارت ویندوز 8.1 یک فلش کوچک در پایین صفحه وجود دارد که با کلیک بر آن سایر برنامه های نصب شده و برنامه های پیش فرض ویندوز نشان داده خواهد شد.البته باید با چرخاندن اسکرول موس همه آنها را مشاهده کنید. برنامه های نصب شده و برنامه های پیشفرض ویندوز مانند Notepad و Paint و ... قابل مشاهده هستند.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بر Taskbar راست کلیک و Properties را بزنید. در پنجره باز شده و در تب Navigation در قسمت Start Screen می توانید با انتخاب گزینه Show the apps view automatically when i go to start مشخص کنید که با اجرای منوی استارت مستقیما Appها نمایش داده شوند.

برای اضافه شدن برنامه های سیستمی به منوی استارت هنگامی که در محیط Start Screen هستید ؛ کلید ویندوز در کیبورد + کلید I را بزنید و سپس بر گزینه Tiles کلیک کنید. یا کلید ویندوز + کلید C را بزنید و سپس بر Settings کلیک کنید و سپس بر Tiles کلیک کنید.
    نحوه نمایش Administrative Tools را به Yes تغییر دهید. تا برنامه هایی مانند Disk Clean up و Disk Defragmenter و ... در منوی استارت نمایش داده شوند.
    گزینه اول یعنی Show more apps in apps view را هم می توانید فعال کنید.

اگر در محیط دسکتاپ یا هنگام اجرای اپ های ویندوز وارد تنظیمات شوید(کلید ویندوز + I ) ؛ به جای تنظیمات مورد نظر ؛ تنظیمات آن App یا تنظیمات مربوط به تغییر personalization دسکتاپ نمایش داده می شود در نتیجه هنگامی که محیط Start Screen هستید کلید ویندوز + کلید I را بزنید.

روش دوم : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by vissoto; 20-02-2016 at 23:28.

6. این کاربر از vissoto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •