تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: مشکل با موس a4tech

اگه نباشه جاش خالی می مونه nima_kiyaniyan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض مشکل با موس a4tech

سلام

من موس a4tech مدل G10-810FL رو خریدم ..... مشکلی که دارم اینه که وقتی باهاش کار میکنم در بعضی مواقع پرش های ناگهانی داره و باعث میشه موقع کلیلک کردن گزینه کناری کلیلک بشن .. موقع بازی و نشونه گیری هم که فاجعه میشه.. عکس هم گداشتم .. همینوطوز که میبینید در حین حرکت از چپ به راست دچار پرش و شکستگی شده ... جالبه که این موس از جمله رده بالاهای این برند هست درصورتی که یک موس معمولی چینی بیخوردی رو روی میزم امتحان کردم که ببینم مشکل از میزم نباشه و دیدم مثل ادم کار میکنه.... کسی نظری داره ؟

مشکل تداخل بیسیم هم نیست چون دانگل در 20 سانتری متری موس هست و عدد نویز که باید زیر 120 باشه 10 هست .... واقعا اعصابم خورد شده کلی پول دادم ولی اینجوری شده

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه MXRX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

این مدل معمولیه و رده بالا نیست .و از نوع لیزری است این نوع از Mouse ها روی پد Mouse بخوبی کار میکند ولی روی شیشه و میز و... معمولا" درست کار نمیکنه . من Mouse 3200dpiء M705 Logitech دارم روی پد بسیار دقیق و عالیه ولی روی هر سطحی خوب و دقیق کار نمیکند مخصوصا" روی شیشه و.. برخلاف Mouse نوری
    شما یکبار روی پد Mouse تست کن باتری نو و جنس خوب استفاده کن درایور آن را آپدیت کن . اگه باز هم مشکل داشت Mouse شما معیوب است .
    Last edited by MXRX; 21-02-2016 at 00:26.

داره خودمونی میشه ssass's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    بهترین جا

پيش فرض

سلام

من موس a4tech مدل G10-810FL رو خریدم ..... مشکلی که دارم اینه که وقتی باهاش کار میکنم در بعضی مواقع پرش های ناگهانی داره و باعث میشه موقع کلیلک کردن گزینه کناری کلیلک بشن .. موقع بازی و نشونه گیری هم که فاجعه میشه.. عکس هم گداشتم .. همینوطوز که میبینید در حین حرکت از چپ به راست دچار پرش و شکستگی شده ... جالبه که این موس از جمله رده بالاهای این برند هست درصورتی که یک موس معمولی چینی بیخوردی رو روی میزم امتحان کردم که ببینم مشکل از میزم نباشه و دیدم مثل ادم کار میکنه.... کسی نظری داره ؟

مشکل تداخل بیسیم هم نیست چون دانگل در 20 سانتری متری موس هست و عدد نویز که باید زیر 120 باشه 10 هست .... واقعا اعصابم خورد شده کلی پول دادم ولی اینجوری شده

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برنامش رو از سایتش بگیر و تنظیمات برد سیگنال، فرکانس و ... رو تغییر بده حتما درست میشه.
    دلیل اصلی مشکلت تداخل سیگناله. مثلا بین دانگل و موس یه وسیله دیگه مثل هدست، موبایل، اسپیکر یا ... وجود داره و باعث پرش موس میشه. که البته گفتی فاصلت کمه و این مورد نمیتونه باشه.
    حتما از باطری با کیفیت استفاده کن.

به نظرم با توجه به قیمت یکی از بهترین موس های موجوده. البته دلیل اصلیش برنامشه که باعث میشه کلیدهاش رو به بهترین شکل شخصی سازی کرد.

داره خودمونی میشه paradis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    .:: آبادان ::.

پيش فرض

منم یدونه موس دارم که روی پد خیلی خوب جواب میده،اما روی میز اصلا نمیشه کنترلش کرد
    پدش هم حتما باید روکش پارچه ای داشته باشه

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

موستون اپتیک هست یا لیزری ؟

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

اگه نباشه جاش خالی می مونه nima_kiyaniyan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام
    لیزی هست..پد نمیخوام داشته باشم چون روی میز کار دست و پاگیره.... درایور رو اپدیت می کنم ببینم چی میشه ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •