تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 32

نام تاپيک: مشکل با لپتاپ ایسوس n552vx

اگه نباشه جاش خالی می مونه behnambb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض مشکل با لپتاپ ایسوس n552vx

با سلام من این لپتاپ n552 را تازه خریداری کردم و اینکه من کول پد دارم همونی که میزارن زیر لپتاپ و فن داره و خنکش میکنه و اینکه من وقتی لپتاپ را خاموش میکنم باید قانونا اون کول پد هم خاموش بشه ولی اصلا خاموش نمیشه دلیلش چیه ؟ لپتاپ خاموشه ولی کول پد داره کار میکنه چرا ؟؟

پروفشنال shitan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

با سلام من این لپتاپ n552 را تازه خریداری کردم و اینکه من کول پد دارم همونی که میزارن زیر لپتاپ و فن داره و خنکش میکنه و اینکه من وقتی لپتاپ را خاموش میکنم باید قانونا اون کول پد هم خاموش بشه ولی اصلا خاموش نمیشه دلیلش چیه ؟ لپتاپ خاموشه ولی کول پد داره کار میکنه چرا ؟؟
    برق usb هاش وصله ببین داخل بایوس میشه غیر فعالش کرد یا نه این امکان معمولا برای اینه که از لپتاپ برای شارژ گوشی استفاده بشه پورتی که میزنی را هم عوض کن شاید اون Fast charge داشته باشه. لپتاپ هم احتیاجی به روشن بودن فن زییرش نداره فقط وقت بازی یا اگه کار سنگینی باهاش می کنی کول پد را روشن کن.

3. این کاربر از shitan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

از طریق بایوس چه جوری غیرفعالش کنم باید برم کدام گزینش ؟؟؟

و اینکه دوستان عزیز من این لپتاپ را نو خریدم و اینکه وقتی بازش کردم قسمت بالای لپتاپ سمت راست و چپ اندازه 5سانت خط بود که با زحمت پاکش کردم یعنی کثیف شده بود دلیلش چیه دست دوم نیست ؟؟؟ تو عکس که گذاشتم با فلاش مشخص کردم که کجاش کثیف بود

و اینکه ایا نرم افزاری هست که راحت بفهمم دست دو بود یا نو ؟؟؟ اگر هست لطفا معرفی کنین ممنون میشم بعاوه اموزشش

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه ●●●FDR●●●'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

از طریق بایوس چه جوری غیرفعالش کنم باید برم کدام گزینش ؟؟؟

و اینکه دوستان عزیز من این لپتاپ را نو خریدم و اینکه وقتی بازش کردم قسمت بالای لپتاپ سمت راست و چپ اندازه 5سانت خط بود که با زحمت پاکش کردم یعنی کثیف شده بود دلیلش چیه دست دوم نیست ؟؟؟ تو عکس که گذاشتم با فلاش مشخص کردم که کجاش کثیف بود

و اینکه ایا نرم افزاری هست که راحت بفهمم دست دو بود یا نو ؟؟؟ اگر هست لطفا معرفی کنین ممنون میشم بعاوه اموزشش

گارانتی نداره ؟

6. این کاربر از ●●●FDR●●● بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال نرم‎افزار و سیستم‎عامل Pr0m3en's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

درود.
    دوست عزیز شاید موقع بستن یه چیزی ریخته روش اگه بسته بندی پلمپ بوده امکان دسته دوم بودنش خیلی پایینه.
    توی بایوست دنبال گزینه usb charge یا fast chrage یا هر عبارتی که توش اینا باشه بگرد و غیر فعالش کن.
    این قابلیت برای شارژ کردن گوشی ها استفاده میشه.

8. این کاربر از Pr0m3en بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

بله دو ساله ویستا هست و گارانتیشم از جدود 15 تا 20 روز پیش شروع شده و منم اینو دو روز پیش خریدم

کاربر فعال نرم‎افزار و سیستم‎عامل Pr0m3en's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

درود
    از توی بایوستون گزینه USB و Charge رو پیدا کنید (با هم نوشته میشن ممکنه اضافات هم داشته باشن) و اونو غیر فعال بفرمائید.

11. این کاربر از Pr0m3en بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ●●●FDR●●●'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

خوب شرکتهایی که گارانتی میکنن خودشون قبلا دستگاه رو تست میکنن. امکان داره توی همین پروسه کثیف شده باشه. فکر نمیکنم راه مطمئنی برای اینکه تشخیص داده بشه که آیا این دستگاه قبلا در حال کار بوده یا نه وجود داشته باشه. تنها راهی که به ذهنم میرسه اینه که شما hd tune رو نصب کنی و ببینی هارد دیسکش چند ساعت کار کرده. تا چند ساعت کار کرد طبیعیه چون همونطور که گفتم خود شرکت گارانتی کننده تست میکنه.

البته اگر کسی قصد داشته باشه که دست دوم رو بعنوان آکبند بفروشه بازم میتونه این روش تشخیص رو دور بزنه. به اینصورت که داده های هارد رو ریست کنه یا اصلا هاردش رو عوض کنه که اینم مستلزم اینه که خود لپ تاپ رو باز کنه . در نتیجه شما باید این رو هم چک کنی که آیا لپ تاپ باز شده هست یا نه.

شرکتهای گارانتی کننده معمولا با برچسب های خاصی مکانهایی رو که میشه لپ تاپ رو از اونجا باز کرد پلمپ میکنن . و اگر کسی این بر چسب رو مخدوش کنه کاملا مشخص میشه و راحت میشه فهمید که لپ تاپ قبلا باز شده یا نه
    Last edited by ●●●FDR●●●; 19-02-2016 at 13:36.

13. این کاربر از ●●●FDR●●● بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

شما از مغازه خریدی یا از سایت ها؟

موقع خرید جعبه اش پلمپ بود یا نه؟
    ویندوز و درایورها را خودت نصب کردی یا کسی نصب کرده؟

برنامه های تست هارد مثل HDD Tune Pro و ... میزان زمان روشن و استفاده شدن از هارد را نمایش میدهد که یکی از بهترین راهکارها برای مشخص کردن میزان روشن بودن لپ تاپ است که تست کنی آیا قبل از اینکه شما بخری هم روشن بوده یا نه؟

15. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

خوب شرکتهایی که گارانتی میکنن خودشون قبلا دستگاه رو تست میکنن. امکان داره توی همین پروسه کثیف شده باشه. فکر نمیکنم راه مطمئنی برای اینکه تشخیص داده بشه که آیا این دستگاه قبلا در حال کار بوده یا نه وجود داشته باشه. تنها راهی که به ذهنم میرسه اینه که شما hd tune رو نصب کنی و ببینی هارد دیسکش چند ساعت کار کرده. تا چند ساعت کار کرد طبیعیه چون همونطور که گفتم خود شرکت گارانتی کننده تست میکنه.

البته اگر کسی قصد داشته باشه که دست دوم رو بعنوان آکبند بفروشه بازم میتونه این روش تشخیص رو دور بزنه. به اینصورت که داده های هارد رو ریست کنه یا اصلا هاردش رو عوض کنه
    نه دوست عزیز.
    اینطور نیست که شرکت های گارانتی کننده لپ تاپ را تست کنند.

17. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •