تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 32

نام تاپيک: مشکل با لپتاپ ایسوس n552vx

اگه نباشه جاش خالی می مونه ●●●FDR●●●'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

نه دوست عزیز.
    اینطور نیست که شرکت های گارانتی کننده لپ تاپ را تست کنند.
    دیگه از سازگار ارقام که بالاتر نداریم. برداشتن لپ تاپی که خریده بودم رو تست کرده بودن . روش یاهو مسنجر و چند تا نرم افزار دیگه هم نصب کرده بودن

ببخشید اشتباه کردم . سازگار ارقام نبود.

زیگورات بود
    Last edited by ●●●FDR●●●; 19-02-2016 at 13:42.

2. این کاربر از ●●●FDR●●● بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

البته منم شنیدم هم شرکتا گارانتی تست میکنن
    تا ببینند جاییش خراب نباشه
    آخه بعضی از لبتابا رو ظاهرا از کشورهای عربی میارن
    ولی خب شنیدن کی بود مانند دیدن

4. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

دیگه از سازگار ارقام که بالاتر نداریم. برداشتن لپ تاپی که خریده بودم رو تست کرده بودن . روش یاهو مسنجر و چند تا نرم افزار دیگه هم نصب کرده بودن

ببخشید اشتباه کردم . سازگار ارقام نبود.

زیگورات بود
    نه دوست عزیز.

شما حتما در سفارش اجازه دادی که روی سیستم شما ویندوز و نرم افزار نصب کنید وگرنه ما که هرچی لپ تاپ برای خودم و فامیل و دوستان خریدیم، با گارانتی های معتبر، همه کاملا آکبند هستند.

دقت کن که خیلی از لپ تاپ ها، بصورت آکبند، روی درشان چسب های خاصی میخورد با لوگوی سازنده که هنگام تحویل لپ تاپ نباید آن لوگو پاره شده باشد.

6. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه behnambb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

شما از مغازه خریدی یا از سایت ها؟

موقع خرید جعبه اش پلمپ بود یا نه؟
    ویندوز و درایورها را خودت نصب کردی یا کسی نصب کرده؟

برنامه های تست هارد مثل HDD Tune Pro و ... میزان زمان روشن و استفاده شدن از هارد را نمایش میدهد که یکی از بهترین راهکارها برای مشخص کردن میزان روشن بودن لپ تاپ است که تست کنی آیا قبل از اینکه شما بخری هم روشن بوده یا نه؟
    با تشکر بله از مغازه خریدمو همونجا پلمپشو باز کرد و بعد تست کرد و هیچی هم نصب نکردم تا خونه ویندوز خواستم نصب کنم که این کثیفی را دیدم تا تونستم پاکش کنم

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

درود.
    دوست عزیز شاید موقع بستن یه چیزی ریخته روش اگه بسته بندی پلمپ بوده امکان دسته دوم بودنش خیلی پایینه.
    توی بایوست دنبال گزینه usb charge یا fast chrage یا هر عبارتی که توش اینا باشه بگرد و غیر فعالش کن.
    این قابلیت برای شارژ کردن گوشی ها استفاده میشه.
    درود
    از توی بایوستون گزینه USB و Charge رو پیدا کنید (با هم نوشته میشن ممکنه اضافات هم داشته باشن) و اونو غیر فعال بفرمائید.

متاسفانه درست نشد طبق دستور شما انجم دادم نشد و بازم کول پد روشنه و اینم اسکرین ببینید .من لپتاپ را خاموش میکنم و میبینم کول پد صداش میاد و داره کار میکنه !!!و باید حتما کابل یو اس بیشو در بیارم تا خانوش بشه !!! من میگم نکنه لپتاپ روشنه اخه چراغ پاورش خاموش میشه نمیدونم واقعا چه مرگشه و میگم نکنه لپتاپ ابراد داره اخه این کول پد همینی هست که قبلا روی ایسوس n56jkوصل بود و عالی کار میکرد و واقعا اون لپتاپ از این بهتر بود

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Last edited by behnambb; 20-02-2016 at 01:52.

کاربر فعال نرم‎افزار و سیستم‎عامل Pr0m3en's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

متاسفانه درست نشد طبق دستور شما انجم دادم نشد و بازم کول پد روشنه و اینم اسکرین ببینید .من لپتاپ را خاموش میکنم و میبینم کول پد صداش میاد و داره کار میکنه !!!و باید حتما کابل یو اس بیشو در بیارم تا خانوش بشه !!! من میگم نکنه لپتاپ روشنه اخه چراغ پاورش خاموش میشه نمیدونم واقعا چه مرگشه و میگم نکنه لپتاپ ابراد داره اخه این کول پد همینی هست که قبلا روی ایسوس n56jkوصل بود و عالی کار میکرد و واقعا اون لپتاپ از این بهتر بود

درود
    متاسفانه روی نوتبوک ها خیلی از قسمت های بایوس رو حذف میکنن.
    برید توی لینک زیر و ASUS USB Charger Plus رو دانلود بفرمائید باید بتونید از داخل این برنامه غیر فعال کنید اینجا هم نشه دیگه راهی وجود نداره متاسفانه.

10. این کاربر از Pr0m3en بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال shitan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

اونایی که غیرفعا کردید ما این کار نیست. بازم بگردید. و اگه گرینهای با عنوان روشن شدن توسط usb دارید اونم غیر فعال کنید. این دو گزینه ای که غیر فعال کردید را هم دوباره فعال کنید. برای مادربورد یه امر معموله که برق usb را قطع نکنه این بسته به شرکت سازنده داره .و اینکه کامپیوتر را خاموش می کنید یا اسلیپ؟ . کار کرد لپتاچپ را هم با کارکرد هاردش میشه فهمید. از Hard Disk Sentinel استفاده کنید.

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

بنظر شما لپتاپ ایرادی نداره ؟؟؟ اخه اصلا اینو ک از اول اک خریدم این موردا را داشت و شاید ایراد باشه !!! اگر موردی داره بفرمایید تا برم پسش بدن نزدیک ۳۹۰۰ پول دادم اونم خراب بشه و باطریشم خیلی ضعیفه

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

نه دوست عزیز. این که USB حتی بعد از خاموش کردن برق داره، ایراد نیست. لپ تاپ Toshiba داشتم که همینطور بود. الان lenovo دارم که اینطور نیست.
    قاعدتا باید در همان بایوس دنبال گزینه ای مثل EuP Ready و یا Energy Saver باشید و تغییرش دهید.

14. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال shitan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

بنظر شما لپتاپ ایرادی نداره ؟؟؟ اخه اصلا اینو ک از اول اک خریدم این موردا را داشت و شاید ایراد باشه !!! اگر موردی داره بفرمایید تا برم پسش بدن نزدیک ۳۹۰۰ پول دادم اونم خراب بشه و باطریشم خیلی ضعیفه
    من الان این مدل دستم نیست که چک کنم ببینم تنظیماتش کجاست. شما داخل بایوس را کامل بگرد دنبال EuP Ready یا usb charge و این موارد بگردید. اینکه usb بعد از خاموش شدن برق داشته باشه غیر عادی نیست. این لپتاپ یه برنامه دراه به نام ASUS USB Charger Plus شما داخل این برنامه را هم نگاه کن ببین برای این کار. اپشنی داره یا نه. یه مقدار گرون بهتون داده. قیمت خرید این لپتاپ 3700 تومنه.

16. این کاربر از shitan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •