تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 43

نام تاپيک: برنامه دورهمی / شبکه نسیم

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

چرا امشب پخش نشد ؟

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

فردا وفات هست.

4 اردیبهشت وفات حضرت زینب سلام الله علیها [ 15 رجب ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

می تونه برنامه خوبی باشه به شرطی که مردم در اون ساعت گزینه سرگرم کننده دیگری به جز تلویزیون نداشته باشن
    یعنی ماهواره و اینترنت و موبایل و شبکه های اجتماعی و فیلم و سریال های روز خارجی و دی وی دی و غیره نباشه تا مردم بشینن دورهمی نگاه کنن
    در واقع یک برنامه تلویزیونی برای اینکه گل کنه باید بتونه با همه اینا رقابت کنه و از همشون سر باشه تا مردم رو بنشونه پای تلویزیون ولی دورهمی این خصوصیت رو نداره

ولی مثلا برنامه نود رو مردم هر هفته می بینن چون جذابیتش بر همه اون موارد می چربه
    من بعضی قسمتاش رو دیدم نسبت به جنگ 77 و ببخشید شما که 15 - 16 سال از مهران مدیری پخش میشد هم عقب تره
    Last edited by L.utus; 23-04-2016 at 01:26.

4. 3 کاربر از L.utus بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

اصلا این ایده بحث کردن سر موضوعی خیلی عقب مانده و کهنه است .. این دیگه ته عدم خلاقیته .. چیزی بود که خود مهران مدیری در برنامه های شاید 15 سال پیشش انجام میداد. و بخش نمایشی خیلی لوسه و حرف دوستمون کاملا درسته l.utus

6. این کاربر از ghassam2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن هنر هفتم nar nia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

در حالی که تهیه کنندگان دورهمی در گفت و گویی که از برنامه «شماوسیما» در تلویزیون پخش شد به قراردادشان با تلویزیون برای تولید بیش از 150 قسمت اشاره کردند، مشخص شد که این برنامه از قسمت 10 به بعد بدون کارگردان در حال تولید است یا در بهترین حالت مهران مدیری موقتا آن را سرپرستی می کند.

عصرایران - برنامه «دورهمی» که از ابتدای سال جدید دو شب در هفته از طریق شبکه نسیم مهمان خانه های مردم شده است از همان ابتدا با حواشی متعددی مواجه شد.

به گزارش عصرایران، اوج حواشی از جایی نشات گرفت که مهران مدیری روی آنتن موهای سر مهمانش و بعدها سبیل جاودانه ی سروش صحت را تراشید تا واکنش ها به این اقدام او اوج بگیرد. در ادامه بحث تقلید این برنامه از یک برنامه تلویزیونی هندی مطرح شد که باعث شد واکنش های تندی علیه آن شکل بگیرد و اتهام کپی متوجه عوامل و سازندگان این برنامه باشد. دورهمی که با شکل و فرم جدیدی در تلویزیون ایران اجرا می شد با تذکر مدیران صداوسیما به سازندگان آن بابت رفتارهای به گفته ی آنها تحقیرآمیز مهران مدیری با مهمانان و مردم حاضر در برنامه بود ادامه یافت.

اما در حالی که تهیه کنندگان دورهمی در گفت و گویی که از برنامه «شماوسیما» در تلویزیون پخش شد به قراردادشان با تلویزیون برای تولید بیش از 150 قسمت برنامه اشاره کردند، مشخص شد که این برنامه از قسمت 10 به بعد بدون کارگردان در حال تولید است یا در بهترین حالت مهران مدیری موقتا آن را سرپرستی می کند. برنامه ای که از همان ابتدا عدم درج اسم کارگردانش در تیتراژ آن باعث بروز حواشی متعددی شده بود و عده ای کارگردان دورهمی را مهران مدیری می دانستند. اما کارگردان واقعی برنامه دورهمی کسی نبود جز مهراب قاسم خانی؛ شخصی که گمان می رفت فقط به عنوان سرپرست نویسندگان و یا در نهایت یکی از طراحان اصلی با این برنامه همکاری می کند اما گفت و گوی او با روزنامه سینما نکات متعددی را مشخص کرد.

مهراب قاسم خانی که این روزها در تلویزیون ممنوع الکار است می گوید: «شروع ماجرای دورهمی اینگونه بود که طرحی براساس یک برنامه هندی در سازمان صداوسیما مصوب شده بود و از طرف تهیه‌کنندگان برنامه از بنده برای نویسندگی و کارگردانی آن دعوت شد. قسمتی از آن برنامه را دیدم و از سروشکل فرمی آن خوشم آمد اما احساس کردم فرم نمایشی‌ آن قابل اجرا در ایران نیست. به شرط رسیدن به سروشکلی متفاوت برای این بخش‌ها کار را قبول کردم و از همان زمان هم تیم نویسندگان برای طراحی مشغول شدند. در همین بازه هم به عنوان کارگردان شروع به انتخاب کست بازیگران کردم.»

او در ادامه درباره ممنوع الکاری اش می گوید:«باور کنید هنوز هم نمی‌دانم! این ممنوعیت یکی دو ساله در تلویزیون دلیلی دارد که خودم از آن بی‌اطلاعم. البته نه مدیران سابق علاقه‌ای به همکاری با بنده داشتند و نه مدیران فعلی! ابتدا متوجه شدم در برخی برنامه‌ها حتی به عنوان مهمان هم امکان حضور ندارم. هم من و هم پیمان با چنین شرایطی مواجه بودیم. بعد گفتند نامت هم نباید باشد. اینگونه «دورهمی» بدون نام من روی آنتن رفت. همه تیم تولید و حتی شخص مهران مدیری بعد از تصمیم من در موقعیت بدی قرار داشتند. بالاخره خودم اصرار کرده بودم که تک تک آن‌ها به کار بپیوندند. اما خودم بعد از خداحافظی از مهران خواستم که کارگردانی را برعهده بگیرد. به نظرم از اینجا به بعد باید اسم مهران مدیری به‌عنوان کارگردان در تیتراژ درج شود. امیدوارم شاهد خداحافظی شخصی از این گروه نباشیم. آنها حتی به من گفتند حق نداری در لوکیشن برنامه هم حاضر شوی.»

باید صبر کرد و دید سرنوشت برنامه دورهمی که به گفته تهیه کنندگانش در 150 قسمت باید تولید شود در حالی که از قسمت 10 به بعد مشخص نیست کارگردان واقعی اش چه کسی است به کجا خواهد رسید؟ این برنامه این روزها از شبکه نسیم پخش می شود و با استقبال نسبی مخاطبان تلویزیون مواجه شده است. برنامه ای که همه آن را متعلق به زوج مهران مدیری و مهراب قاسم خانی می دانستند و اکنون باید دید آیا مدیری زیر بار مسئولیت سنگین کارگردانی اثری که از ابتدا قرار بود فقط در آن ایفای نقش کند می رود یا خیر؟

آخر فروم باز smahdis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اصلا این ایده بحث کردن سر موضوعی خیلی عقب مانده و کهنه است .. این دیگه ته عدم خلاقیته .. چیزی بود که خود مهران مدیری در برنامه های شاید 15 سال پیشش انجام میداد. و بخش نمایشی خیلی لوسه و حرف دوستمون کاملا درسته l.utus
    دقیقا موافقم!

مثلا میان میگن بیاین موضوع امشب رو فرهنگ آپارتمان نشینی انتخاب کنیم بعدش هر موضوع دیگه ای رو بهش میچسبونن تا مثلا خنده دار بشه در حالیکه اصلا نیست.

من راحت خندم میاد ولی الان که این برنامه رو دیدم یه لبخند کوچیک هم روی لبم نیومد.

از همه بدتر اینه که تمام برنامه روی دیالوگهای اون یارو لاغره قد بلنده که در استند آپ کمدین خندوانه هم شرکت میکرد، داره میگرده. یه سبک تکراری و خسته کننده و گاهی منزجر کننده برای خنده. وقتی مهران داره حرف میزنه، من مهران رو نمی بینم، بلکه اون یارو جلوی چشمم میاد فقط.

بابا یکم خلاقیت، حداقل از چندین نویسنده دیگه استفاده کنید یا نویسنده هایی که دارید رو از هم جدا کنید. تو هر برنامه فقط به یه موضوع چرت نپردازید، ایستا نباشید، پویا باشید.

9. این کاربر از smahdis بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال p30g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

اینم حذفش کن این انجمن لیاقت پستهای مفید منو نداره
    Last edited by p30g; 13-06-2016 at 12:30.

حـــــرفـه ای m.beh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

مهران مدیری رسما کارگردان «دورهمی» شد/ تغییر در بخش نمایشی

هاشم رضایت تهیه‌کننده برنامه «دورهمی» اعلام کرد به خواست مردم و پس از بررسی نظرها و پیشنهادهای آنها، تغییراتی در بخش نمایشی برنامه ایجاد شده است.هاشم رضایت یکی از تهیه‌کنندگان مجموعه شبانه «دورهمی» در گفتگو با [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با اشاره به تغییرات جدید این برنامه که از شبکه نسیم پخش می شود، توضیح داد: قرار است تغییراتی در بخش نمایشی برنامه و بازیگران داشته باشیم اما هنوز به ساختار کامل و مشخصی نرسیده ایم.
    شقایق دهقان یک هفته است که در تیم «دورهمی» حضور ندارد
    وی درباره تغییرات در بازیگران و شایعاتی که پیرامون شقایق دهقان و چند تن از عوامل این مجموعه شنیده شده است، اضافه کرد: حدود یک هفته است که شقایق دهقان در تیم برنامه ما حضور ندارد ولی هیچ اختلافی هم در میان نبوده است. او دلایلی را مطرح کرد و قرار است دیگر در این پروژه حضور نداشته باشد. امیرمهدی ژوله نویسنده مجموعه همچنان با ما کار می کند و هنوز قرارهای کاری با هم داریم.
    این تهیه کننده با اشاره به اینکه تغییرات برنامه در راستای خواست مردم است، عنوان کرد: عده ای نسبت به بخش نمایشی کار انتقاد داشتند و ما هم با توجه به بازخوردها در نظر داریم که تغییراتی را در کار اعمال کنیم. ما بازیگران جدیدی را به کار اضافه می کنیم و این رفت و آمدها بسیار طبیعی است. نمی توان گفت با رفتن یک بازیگر کار دچار فروپاشی شده است چراکه در این تیم اختلافی وجود ندارد.
    رضایت ادامه داد: به نظرم «دورهمی» برنامه ای است که مخاطبان زیادی دارد و به خوبی دیده می شود و به همین دلیل برایش حاشیه های زیادی هم ساخته می شود اما امیدوارم رسانه ها از تیترها و خبرهای صحیح برای جذب خوانندگان خود استفاده کنند.

بقیه خبر را در منبع بخوانید:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در آغاز فعالیت boobeger's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

از بین بازیگرها فقط دهقان جدا شده یعنی؟

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

اینطور که گفتن مهران مدیری قصد خداحافظی و با تلویزیون رو داره

و فقط تا پایان قسمت های دورهمی قرار داد داره و دیگه قراره فقط در شبکه نمایش خانگی و سینما کار کنه . اینو خودش در برنامه هفت گفت .

به نظرتون چه کسی میتونه جایگزین مهران مدیری به عنوان مجری دورهمی باشه ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •