تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: پردازنده پنتیوم4 641

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض پردازنده پنتیوم4 641

سلام.کسی میدونه پردازنده پنتیوم4 641 با سوکت LGA775 با3.20گیگا هرتزاز چند گیگ رم پشتیبانی و رم باچه فرکانسی پشتیبانی میکنه.آیا از رمهای ddr3هم پشتیبانی میکنه؟و دیگه اینکه این چهار هسته ای هست یا دو هسته ای؟وآیا ویندوز 8.1 یا ویندوز10 روش نصب میشه .ممنون میشم یکی جواب بده.
    Last edited by saed20; 14-02-2016 at 11:49.

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام.کسی میدونه پردازنده پنتیوم4 641 با سوکت LGA775 با3.20گیگا هرتزاز چند گیگ رم پشتیبانی و رم باچه فرکانسی پشتیبانی میکنه.آیا از رمهای ddr3هم پشتیبانی میکنه؟و دیگه اینکه این چهار هسته ای هست یا دو هسته ای؟وآیا ویندوز 8.1 یا ویندوز10 روش نصب میشه .ممنون میشم یکی جواب بده.
    سلام

شما بهتره اسم مادربرتونو هم تو اینترنت سرچ کنید تا اینطوری بهتر ببینید فرکانس رم و حافظه ای که پشتیبانی میکنه چند

این هم اطلاعات پردازنده شما

تک هسته ای

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

سلام

شما بهتره اسم مادربرتونو هم تو اینترنت سرچ کنید تا اینطوری بهتر ببینید فرکانس رم و حافظه ای که پشتیبانی میکنه چند

این هم اطلاعات پردازنده شما

تک هسته ای

ممنون از اینکه جواب دادی .ولی تو این سایتی که ادرسشو دادی چیزی راجب پشتیبانی از رم ننوشته.که چند گیگ و با چه فرکانسی پشتیبانی میکنه.من مینبوردم 945plm گیگا هست.مینبوردم حداکثر از دو گیگ رم ddr2 با فرکانس 677 مگاهرتز پشتیبانی میکنه.الانم دو تا یک گیگ با فرکانس800 مگاهرتز روش نصبه ولی چون مینبورد از فرکانس 800 پشتیبانی نمیکنه .اتومات فرکانسه رمو میاره پایین.برای همین میخوام مینبوردو عوض کنم.برای همین سوال کردم اگه این پردازنده از رم ddr3پشتیبانی میکنه.یه مین بورد ddr3 بگیرم.اگه از رم ddr3پشتیبانی نمیکنه یه مین بورده ddr2 بگیرم که بیشتر از دو گیگ پشتیبانی کنه.وسوال دومو جواب ندادی رو این پردازنده میشه ویندوز 8.1 یا 10 نصب کرد.ویه گله بکنم از این تعمیرکارای کامپیوتر من نمیدونم این تعمیرکارا کجا آموزش دیدن مثلا همین پردازنده خودم موقعی که خریدم طرف میگفت پردازنده چهار هسته ای گذاشتم رو سیستمت ولی الان متوجه شدم که تک هسته ای هستش.یاپردازنده پنتیوم چهار هسته ای 8200 رو میگن 6 مگ کش داره در حالیکه تو سایته اینتل زده 4مگ کش داره.چرا اینجوریه واقعا کسی نظارت میکنه به کارشون.

4. این کاربر از saed20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

ممنون از اینکه جواب دادی .ولی تو این سایتی که ادرسشو دادی چیزی راجب پشتیبانی از رم ننوشته.که چند گیگ و با چه فرکانسی پشتیبانی میکنه.من مینبوردم 945plm گیگا هست.مینبوردم حداکثر از دو گیگ رم ddr2 با فرکانس 677 مگاهرتز پشتیبانی میکنه.الانم دو تا یک گیگ با فرکانس800 مگاهرتز روش نصبه ولی چون مینبورد از فرکانس 800 پشتیبانی نمیکنه .اتومات فرکانسه رمو میاره پایین.برای همین میخوام مینبوردو عوض کنم.برای همین سوال کردم اگه این پردازنده از رم ddr3پشتیبانی میکنه.یه مین بورد ddr3 بگیرم.اگه از رم ddr3پشتیبانی نمیکنه یه مین بورده ddr2 بگیرم که بیشتر از دو گیگ پشتیبانی کنه.وسوال دومو جواب ندادی رو این پردازنده میشه ویندوز 8.1 یا 10 نصب کرد.ویه گله بکنم از این تعمیرکارای کامپیوتر من نمیدونم این تعمیرکارا کجا آموزش دیدن مثلا همین پردازنده خودم موقعی که خریدم طرف میگفت پردازنده چهار هسته ای گذاشتم رو سیستمت ولی الان متوجه شدم که تک هسته ای هستش.یاپردازنده پنتیوم چهار هسته ای 8200 رو میگن 6 مگ کش داره در حالیکه تو سایته اینتل زده 4مگ کش داره.چرا اینجوریه واقعا کسی نظارت میکنه به کارشون.
    برای اینکه ببینید ویندوز 10 روش نصب میشه باید ببینید سیستم مورد نیازش چیه

فکر کنم سیستم لازم برای ویندوز 10 با سیستم لازم با ویندوز 7 یکیه

اگر بودجتونو میتونید زیاد کنید به نظرم مین و سی پی یو رو ارتقا بدید هر دو باهم

بعدا ممکنه کم بیاره سیستمتون برای اجرای برنامه ها

آره تو این لینکی که دادم نگفته رم چند پشیبانی میکنه ولی فکر کنم به نوع رم بستگی نداره یا داره؟
    منظورم برای سی پی یو فقط فرکانس و حافظه رم مهمه تا باش مچ بشه و گرنه فکر نکنم براش فرقی کنه ddr باشه یا ddr2 یا ddr3
    منم برام عجیبه چرا سایت خود اینتل رم های قابل ساپورت رو نزده بود

جاهای دیگه هم سرچ کنید شاید پیدا بشه من خیلی نگشتم و چیزی هم پیدا نکردم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

[QUOTE=محمد7966;8789173]برای اینکه ببینید ویندوز 10 روش نصب میشه باید ببینید سیستم مورد نیازش چیه

آره تو این لینکی که دادم نگفته رم چند پشیبانی میکنه ولی فکر کنم به نوع رم بستگی نداره یا داره؟
    منظورم برای سی پی یو فقط فرکانس و حافظه رم مهمه تا باش مچ بشه و گرنه فکر نکنم براش فرقی کنه ddr باشه یا ddr2 یا ddr3

جاهای دیگه هم سرچ کنید شاید پیدا بشه من خیلی نگشتم و چیزی هم پیدا نکردم[/QUO
    تشکر که جواب دادین اگه فرقی نیمیکنه پس یه مینه دست دوم ddr3 میگیرم.رمای دی دی ار تو که از رمای دی دی ار 3 گرونتره.

7. این کاربر از saed20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

[QUOTE=saed20;8789186]

تشکر که جواب دادین اگه فرقی نیمیکنه پس یه مینه دست دوم ddr3 میگیرم.رمای دی دی ار تو که از رمای دی دی ار 3 گرونتره.

من جواب قطعی رو نمیدونم شما بهتره کمی سرچ کنید به انگلیسی چون تو خود سایت اینتل چیزی ننوشته بود

بهتره کمی جستجو کنید اینطوری مطمئن تره یا یه تایپیک درست کنید با عنوان آیا نوع رم باید توسط cpu ساپورت شود؟

اینکه رمهای ddr2 گرونتره دلیلش به خاطر کمیاب بودنشه

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

[QUOTE=saed20;8789186]

این صفحه رو بخونید best answer رو ببینید چی گفته

گفته مهم اینه که مادربرد ساپورت کنه نوع رمو

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

تشکر که کمک کردین

11. این کاربر از saed20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •