تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 56 از 80 اولاول ... 64652535455565758596066 ... آخرآخر
نمايش نتايج 551 به 560 از 793

نام تاپيک: 4G Hiweb / شرکت های وب

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2020

پيش فرض

سلام ، سایت کاریزنو هم تا چند روز دیگه راه اندازی میشه.با توجه به فاصله شما تا سایت وضعیت پوششتون کامل میشه
    سلام من تو روستای خرم اباد 5 کیلومتری نصراباد حد فاصل نصراباد و تربت جام زندگی میکنم اگر این سایتی ک میگید راه بیفته انتن دهیش رو روستای ما هم تاثیر میذاره؟ چون اخرین بار 8 ماه پیش بود که سیمکارتو گذاشتم رو گوشی فقط 2 خانه انتن داشت ناپایدار با این سایت جدید چقدر تاثیر میذاره؟ برد امواج دکل هاش چقدر هستش؟ مودم فضای باز تهیه کنم اوکی میشه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام ، سایت کاریزنو هم تا چند روز دیگه راه اندازی میشه.با توجه به فاصله شما تا سایت وضعیت پوششتون کامل میشه
    علی جان

یک مشکلی داشتم تو های وب
    احتمال میدم شاید بتونی بهم جوابی بدی .
    اوایلی که سرویس 4G های وب اومده بود یک سیم کارت گرفتم برای اینترنت که به دلیل عدم پوشش و ... کنار گذاشته بودمش .
    الان همون سیم کارت داخل پنل های وب بسته خریداری می کنم به صورت رومینگ از شبکه ایرانسل استفاده میکنه . ولی 3 تا سیم کارت فقط با شبکه خود های وب رجیستر میشه و رومینگ نمیشه .

البته با پشتیبانی اش هم صحبت کردم فقط میگه رو شبکه خودمون قابل استفاده است و چیزی از رومینگ نمیدونه .

ممنون میشم راهنمایی کنی .

آخر فروم باز masooumi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    اینترنت

پيش فرض

سلام من تو روستای خرم اباد 5 کیلومتری نصراباد حد فاصل نصراباد و تربت جام زندگی میکنم اگر این سایتی ک میگید راه بیفته انتن دهیش رو روستای ما هم تاثیر میذاره؟ چون اخرین بار 8 ماه پیش بود که سیمکارتو گذاشتم رو گوشی فقط 2 خانه انتن داشت ناپایدار با این سایت جدید چقدر تاثیر میذاره؟ برد امواج دکل هاش چقدر هستش؟ مودم فضای باز تهیه کنم اوکی میشه؟
    سلام ، فاصله شما از سایت کاریز نو سایر سایت های منطقه حدود 25 کیلومتر است که دریافت سیگنال با گوشی با این فاصله کیفیت مطلوبی نداره. با مودم می تونید استفاده کنید. پوشش روستای شما با راه اندازی سایت محموداباد سفلی تکمیل میشه و باید منتظر راه اندازی این سایت باشید که فکر نمی کنم که خیلی طول بکشه راه اندازی بشه.

4. این کاربر از masooumi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    اینترنت

پيش فرض

علی جان

یک مشکلی داشتم تو های وب
    احتمال میدم شاید بتونی بهم جوابی بدی .
    اوایلی که سرویس 4G های وب اومده بود یک سیم کارت گرفتم برای اینترنت که به دلیل عدم پوشش و ... کنار گذاشته بودمش .
    الان همون سیم کارت داخل پنل های وب بسته خریداری می کنم به صورت رومینگ از شبکه ایرانسل استفاده میکنه . ولی 3 تا سیم کارت فقط با شبکه خود های وب رجیستر میشه و رومینگ نمیشه .

البته با پشتیبانی اش هم صحبت کردم فقط میگه رو شبکه خودمون قابل استفاده است و چیزی از رومینگ نمیدونه .

ممنون میشم راهنمایی کنی .
    سلام ، رومینگ های وب بر روی ایرانسل روی بعضی سیم کارت ها فعال است و فعلا امکان پیگیری در خصوص فعال کردن رومینگ وجود ندارد و تصمیمی هم برای فعال کردن رومینگ همه سیم کارت ها در شرکت وجود ندارد

6. این کاربر از masooumi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

مودم ایرانسل تو مناطق روستایی ، رومینگ های وب میشه؟

تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    اینترنت

پيش فرض

مودم ایرانسل تو مناطق روستایی ، رومینگ های وب میشه؟
    منظور مودم TD-LTE هست؟

خیر

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

منظور مودم TD-LTE هست؟

خیر
    بله
    البته tfi60 هست که آنلاک کردم و مطمئنا سیم عادی مشکلی نداره
    اما ترجیحم این بود که از سیمکارت TD استفاده کنم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2017

پيش فرض

منظور مودم TD-LTE هست؟

خیر
    سلام
    td-lte های وب کی راه اندازی میشه ؟

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

دوستانی که های وب استفاده میکنن برا شما هم موقع خرید بسته اسمی از سرعت برده نشده و بعد خرید در پیشخوان با این صحنه روبه رو میشد و با هر ترفندی و نصب آنتن فضای بیرونی یا مودم فضای بیرونی و خلاصه هر کاری و هر مودمی نمیتونید این محدودیت سرعت رو رد کنید ؟ لااقل پول اضافه میگرفتن و حق انتخاب سرعت هم میدادن و تنوعی هم میشد یا پایه سرعت رو کمی بالا میگرفتن آخه برا فور جی 16 مگابیت هم شد سرعت ! آبروی شبکه lte میره با این سرعت که های وب داره ارائه میده . پهنای باند هم که رو 5 مگاهرتز گذاشتن و MIMO_RANK هم که رو 1 هست ! واقعا دنیا کجا میره و ما داریم کجا برمیگردیم ؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بغل دکل هم رفتیم وضعیت همین بود !

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام ، رومینگ های وب بر روی ایرانسل روی بعضی سیم کارت ها فعال است و فعلا امکان پیگیری در خصوص فعال کردن رومینگ وجود ندارد و تصمیمی هم برای فعال کردن رومینگ همه سیم کارت ها در شرکت وجود ندارد
    پس بگید لپ لپ میخریم و ممکنه از توش رومینگ هم دربیاد چون برا بعضی ها رومینگ فعاله و برا بعضی ها بسته و برا بعضی ها با یک تماس رومینگ رو میبندن یا باز میکنن و برا بعضی اصلا چنین امکانی وجود نداره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •