تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 44 از 80 اولاول ... 3440414243444546474854 ... آخرآخر
نمايش نتايج 431 به 440 از 793

نام تاپيک: 4G Hiweb / شرکت های وب

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

امروز رفتم تو سطح شهر(بیرجند) تو مکان های مختلف تست سرعت گرفتم در بهترین حالت با آنتن دهی 75dbm- به سرعت 21 مگابیت دانلود و 14 مگابیت آپلود رسیدم متوسط سرعت(دانلود) تو فضای باز 14 - 12 مگابیت بود. در صورت نیاز میتونم عکس های تست سرعتم رو آپلود کنم
    باند 20(فرکانس 800 مگاهرتز) برای مسافت های بسیار طولانی آنتن دهی خوبی داره ولی قدرت نفوذ پایینی داره یعنی تو ساختمون و محیط بسته چندان تعریفی نداره برای مکان های دور از شهر و کوه و مسافرت فوق العاده هست در اطراف شهر و جاهایی که ایرانسل و همراه اول به زور 2G آنتن داشتن های وب آنتن میداد.
    سوالی بود در خدمتم.

2. 2 کاربر از 73521 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه SINASONY's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

امروز رفتم تو سطح شهر(بیرجند) تو مکان های مختلف تست سرعت گرفتم در بهترین حالت با آنتن دهی 75dbm- به سرعت 21 مگابیت دانلود و 14 مگابیت آپلود رسیدم متوسط سرعت(دانلود) تو فضای باز 14 - 12 مگابیت بود. در صورت نیاز میتونم عکس های تست سرعتم رو آپلود کنم
    باند 20(فرکانس 800 مگاهرتز) برای مسافت های بسیار طولانی آنتن دهی خوبی داره ولی قدرت نفوذ پایینی داره یعنی تو ساختمون و محیط بسته چندان تعریفی نداره برای مکان های دور از شهر و کوه و مسافرت فوق العاده هست در اطراف شهر و جاهایی که ایرانسل و همراه اول به زور 2G آنتن داشتن های وب آنتن میداد.
    سوالی بود در خدمتم.

- - - Updated - - -

سوالی بود در خدمتم.
    دوست گرامی من وقتی سرج میزنم های وب رو برام میاره .کدپستی روستایه تحت پوشش رو از کجا گیر بیارم؟اگر ممکنه راهنمایی بفرمایید چطور سیم کارتشو خریداری کنم؟

داره خودمونی میشه SINASONY's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

دوستان کلا ارزش داره سیم کارت های وب بگیرم؟از لحاظ بصرفه بودنه بسته های اینترنتش میگم.چون رایتل ایرانسل و همراه اول دارم.

پروفشنال behnamy01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

دوسنانی که 4G های وب دارن، ایا اینترنت شما وصل شده؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

جناب معصومی سلام.
    چرا سیمکارت جدید ک داخل تلفن v10 هستش روی موبایل با قابلیتvolte تماس برقرار نمیکنه. تنظیمات خاصی میخواد؟ موبایل من با volte همراه اول براحتی کار میکنه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

دوستان سلام یه سوال داشتم :
    من سیم‌کارت های‌وب گرفتم و میخوام ببینم چه مودمی میتونه فرکانسش رو ساپورت کنه؟
    فکر کنم قبلا خود های‌وب ، تی‌پی‌لینک mr200 رو میفروخت که تا جایی که شنیدم مودم خیلی خوبی هست و قدرت گیرندگی بالایی داره
    حالا به نظرتون همون رو از بیرون بگیرم؟ چون های‌وب دیگه خودش مودم داخلی نمیفروشه
    یا اینکه همون مودم خارجیشو بگیرم؟

8. این کاربر از Mohammad Aghaee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

دوستان سلام یه سوال داشتم :
    من سیم‌کارت های‌وب گرفتم و میخوام ببینم چه مودمی میتونه فرکانسش رو ساپورت کنه؟
    فکر کنم قبلا خود های‌وب ، تی‌پی‌لینک mr200 رو میفروخت که تا جایی که شنیدم مودم خیلی خوبی هست و قدرت گیرندگی بالایی داره
    حالا به نظرتون همون رو از بیرون بگیرم؟ چون های‌وب دیگه خودش مودم داخلی نمیفروشه
    یا اینکه همون مودم خارجیشو بگیرم؟
    اکثر گوشی ها و مودم ها فرکانس 800 های وب رو ساپورتش میکنن ، در مورد مودم اول ببین وضعیت آنتن دهی منطقه تون چطوره سیم کارت رو بذار داخل گوشی اگه دو الی سه انتن داشت مودم رومیزی بگیر چون تو هزینه صرفه جویی میکنی و اگه دیدی بین یک انتن تا دو انتن در نوسانی ریسک نکن مودم خارجی رو بگیر

10. 3 کاربر از taghifathizade بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

دوستانی که با مودم i60 از های وب استفاده میکنن میتونن به قسمت سیستم اینفورمیشن مودم خودشون نگاه کنن و بگن پهنای باند دانلود و اپلودشون چقدر هست ؟ من با یک مودم i60 تست زدم نوشته 5 مگاهرتز در حالی که برا ایرانسل و همراه اول رو باندهای خودشون یعنی 3 و 7 نوشته 20 مگاهرتز !

12. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Nima-ZF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

دوستانی که با مودم i60 از های وب استفاده میکنن میتونن به قسمت سیستم اینفورمیشن مودم خودشون نگاه کنن و بگن پهنای باند دانلود و اپلودشون چقدر هست ؟ من با یک مودم i60 تست زدم نوشته 5 مگاهرتز در حالی که برا ایرانسل و همراه اول رو باندهای خودشون یعنی 3 و 7 نوشته 20 مگاهرتز !

درود صابر جان
    در یکی از روستا های اطراف ما هم سیگنال و پهناش همینه البته 3 ماه پیش تست کردم
    والبته تنها دلیلی که اونجا میتونیم بهش وصل بشیم این هست که هیچی اونجا آنتن نمیده نه همراه اول نه ایرانسل و فقط به صورت 2جی هستند برای همین اجازه ریجستر میده

14. 2 کاربر از Nima-ZF بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

سلام صابر من الان از های وب استفاده میکنم برای منم روی باند ۲۰ پهنای باند 5 مگاهرتز رو نشون میده سرعت متوسط هم 30 مگابیت هست البته توی منطقه ما حالت رومینگ فعال نیست که با سیم کارت های اپراتور های دیگه روی شبکه های وب رومینگ کنن و سرعت شبکه رو بیارن پایین.

16. 3 کاربر از taghifathizade بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •