تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 80 اولاول ... 4147484950515253545561 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 793

نام تاپيک: 4G Hiweb / شرکت های وب

اگه نباشه جاش خالی می مونه karwan125's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

من یدونه سیم کارت گرفتم برای یک روستا که تویه نقشه پوشش هست ولی کدپستی رو سرچ میکنم میگه امکان ارائه خدمات میسر نیست
    حالا از دوستان کسی بوده با این شرایط و تونسته باشه تو اون محل به شبکه های وب وصل بشه؟ (البته منطقه شهری منظورم نیست)
    و سوال دوم اینکه بعضی از دوستان میگن فاصله از سایت مثلا اینقدر، چطور میشه از مکان سایتهای های وب مطلع شد؟

میتونید سیمکارت رو خریداری کنید زیاد تکیه به اون نقشه و مناطق پوششی نکنید که اشتباهه من سیمکارت رو خریداری کردم اصلا تحت پوشش هم نبود
    ولی وقتی داخل مودم قرار دادم به راحتی آنتن گرفت و سرعت نسبتا مطلوبی هم داره.

اگر دید که اونجا انتن دهی هم نداشت میتونید روی اپراتور ایرانسل رومینگ ملی ش کنید .

2. این کاربر از karwan125 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

میتونید سیمکارت رو خریداری کنید زیاد تکیه به اون نقشه و مناطق پوششی نکنید که اشتباهه من سیمکارت رو خریداری کردم اصلا تحت پوشش هم نبود
    ولی وقتی داخل مودم قرار دادم به راحتی آنتن گرفت و سرعت نسبتا مطلوبی هم داره.

اگر دید که اونجا انتن دهی هم نداشت میتونید روی اپراتور ایرانسل رومینگ ملی ش کنید .
    مشکل اینه که اونجا نه ایرانسل آنتن میده و نه حتی دیجیتال تلویزیون دارن!تلفن خونه هم سیم کارتی هست که روی اونم نمیشه اینترنت داشته باشن!
    قبلا IR70 بوده الان شده IR-MCI که فقط هم 2g هست
    عکس اون منطقه رو هم میزارم
    کسی تونسته با آنتن های UHF معمولی سیگنال رو تقویت کنه؟
    Last edited by ahmadfadayi; 10-07-2020 at 13:20.

4. این کاربر از ahmadfadayi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2020

پيش فرض

سلام دوستان.
    من سیمکارت های وب رو روی گوشی که میندازم هر لحظه آنتن میپره و وصل میشه، وقتی روی مودم میزارم هر ربع ساعت آنتن میره و دوباره وصل میشه، دوباره بعد از 10 الی 20 دقیقه خود بخود وصل میشه، مودم تی پی لینک mr6400، آنتن دهی هم 75 درصد هست. بنظرتون مشکل از کجاست؟ هم روی گوشی این مشکل رو دارم هم مودم

6. 2 کاربر از adaliozali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2020

پيش فرض قطعی

سلام دوستان.
    من سیمکارت های وب رو روی گوشی که میندازم هر لحظه آنتن میپره و وصل میشه، وقتی روی مودم میزارم هر ربع ساعت آنتن میره و دوباره وصل میشه، دوباره بعد از 10 الی 20 دقیقه خود بخود وصل میشه، مودم تی پی لینک mr6400، آنتن دهی هم 75 درصد هست. بنظرتون مشکل از کجاست؟ هم روی گوشی این مشکل رو دارم هم مودم

8. 2 کاربر از adaliozali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام منم مشکل شما رو دارم آنتن دهی فول هست سرعت هم 41 مگابیت روی 2 تا مودم و گوشی هم تست کردم ولی گاهی اوقات آنتن میپره و باید جست و جوی شبکه بزنم یا دستگاه رو خاموش و روشن کنم تا آنتن بیاد پشتیبانی هم که فقط چرت و پرت تحویلم داد

10. این کاربر از 73521 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

با این روش ظاهرا مشکل قطع شدن آنتنم حل شده
    داخل cmd اومدم 24 ساعته از یه آی پی یا وبسایت پینگ گرفتم فعلا 2 روزه که مشکل پرش آنتن نداشتم شما هم تست کنید نتیجه رو اطلاع بدین

....

به روزرسانی: پس از سه روز پینگ گرفتن آنتن قطع نشد، ولی وقتی متوقفش میکنم حدود 20 دقیقه بعد آنتن میپره!
    Last edited by 73521; 19-07-2020 at 00:10. دليل: به روز رسانی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2020

پيش فرض

میشه بیشتر توضیح بدین؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

میشه بیشتر توضیح بدین؟
    اگه ویندوز دارید:
    ابتدا محیط cmd رو باز کنید (میتونید در قسمت سرچ ویندوز عبارت cmd رو تایپ کنید و اینتر بزنید) و بعد برای پینگ گرفتن از وبسایت مثلا گوگل این عبارت رو تایپ کنید
    ping google.com -t
    اگه خواستید میتونید این فایل هم دانلود و اجرا کنید از سایت آپارات پینگ میگیره
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    تا زمانی که پینگ میگیره آنتن مودمم قطع نمیشه دو روزه 24 ساعته دارم پینگ میگیرم!
    برای اندروید هم اگه خواستید تا راهنماییتون کنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

با این روش ظاهرا مشکل قطع شدن آنتنم حل شده
    داخل cmd اومدم 24 ساعته از یه آی پی یا وبسایت پینگ گرفتم فعلا 2 روزه که مشکل پرش آنتن نداشتم شما هم تست کنید نتیجه رو اطلاع بدین

....

به روزرسانی: پس از سه روز پینگ گرفتن آنتن قطع نشد، ولی وقتی متوقفش میکنم حدود 20 دقیقه بعد آنتن میپره!
    مودم خود های وب رو تهیه کردید؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2020

پيش فرض

خیلی ممنون از راهنمایی تون. برای اندروید هم یه راهنمایی بفرمایید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •