تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: اگه کسی میتونه راهنماییم کنه

اگه نباشه جاش خالی می مونه meysam2578's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض اگه کسی میتونه راهنماییم کنه

سلام دوستان ..میخوام برم برا یه شرکت اینترنتی کار نصب مودم برای مشتریانش رو انجام بدم . و همچنین رفع خرابی اینترنت مشتریان . یه جورایی کار نصاب رو میخوام انجام بدم . کسی میتونه راهنمایی کنه که چه نکاتی رو باید بدونم که موقعی که وارد خونه مردم شدم حداقل ضایع نشم و بتونم اینترنت رو براشون راه اندازی کنم . کانفیگ مودم های تی پی لینک رو تقریبا بلدم . اما با مودم های دیگه کار نکردم . آیا نیازه که پکت لاس گرفتن و اینا رو هم بدونم ؟؟ ممنونم .

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام دوستان ..میخوام برم برا یه شرکت اینترنتی کار نصب مودم برای مشتریانش رو انجام بدم . و همچنین رفع خرابی اینترنت مشتریان . یه جورایی کار نصاب رو میخوام انجام بدم . کسی میتونه راهنمایی کنه که چه نکاتی رو باید بدونم که موقعی که وارد خونه مردم شدم حداقل ضایع نشم و بتونم اینترنت رو براشون راه اندازی کنم . کانفیگ مودم های تی پی لینک رو تقریبا بلدم . اما با مودم های دیگه کار نکردم . آیا نیازه که پکت لاس گرفتن و اینا رو هم بدونم ؟؟ ممنونم .
    سلام

معمولا مودم ها کانفیگشون فرق میکنه ولی خب بیشترشون شبیه هم

شما کافیه فقط در حین کانفیگ کشور ایرانو بیاری بعدش هم اسم شرکت و بعدش هم یوزر و پسوردی که شرکت به طرف داده

و بعدش هم امنیت مودمو براشون درست کنید

البته من خودم تا حالا برا شرکتی کار نکردم ولی معمولا همینان

البته مودم خودم کانفیگش راحت بود مثلا نیازی نبود vci رو بهش بدم همین که اسم شرکتو اوردم بقیه چیزاش اتوماتیک درست شدند منظورم همین vci

پکت لاست هم نیازی نیست همینکه ببینید پی سی یا موبایل وصل بشه به اینترنت کافیه

3. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •