تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: امکان استفاده از هارد داخل هارد اکسترنال hv 620

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض امکان استفاده از هارد داخل هارد اکسترنال hv 620

سلام
    من یک هارد اکسترنال adata hv620 دارم میخوام بدون امکانش هست اون و باز کنم و هارد داخلش و بزارم روی لپ تاپ و هارد 320 گیگی لپ تاپ رو بزارم داخل باکس این
    ممنون

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من یک هارد اکسترنال adata hv620 دارم میخوام بدون امکانش هست اون و باز کنم و هارد داخلش و بزارم روی لپ تاپ و هارد 320 گیگی لپ تاپ رو بزارم داخل باکس این
    ممنون
    با سلام .

برای اینکه مطمئن بشم قسمت SATA to USB این مدلی که دارید با خود هارد دیسک یکی نیست و قابل جدا شدن هست (برخلاف مدلهایی مثل وسترن دیجیتال) یه جستجویی در یوتیوب کردم که چیزی پیدا نکردم ولی مدلهای مشابه از همین برند رو که دیدم این قسمت قابل جدا شدن هست و در نتیجه مشکلی ندارید که باکس رو باز کنید و هارد دیسک رو روی لپتاپ نصب کنید .

دو نکته مهم :

1. حجم هارد دیسک اکسترنال چقدر هست ؟ اگر دوترابایت به بالا باشه ممکن هست ضخامتشون بیشتر از حد معمول باشه و در نتیجه در محفظه هارد دیسک لپتاپ نصب نشه . البته شما قبل از هرکاری ببینید محفظه هارد دیسک لپتاپ تا چند میلیمتر گنجایش داره یا اینکه مدل نامبر هارد دیسک فعلی لپتاپ رو بگید تا مشخص بشه چند میلیمتری هست .

2. باز کردن باکس معمولاً کار ساده ای نیست و در اکثر موارد باعث شکسته شدن یک یا چند خار نگهدارنده میشه . گارانتی هم که باطل میشه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •