تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: غیر فعال شدن ناگهانی پنجره باز هنگام استفاد

داره خودمونی میشه baby2jun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض غیر فعال شدن ناگهانی پنجره باز هنگام استفاد

با سلام خدمت مهندسین عزیز

من الان دارم اینو تایپ میکنم یهو پنجره غیر فعال میشه مجبورم دوباره داخل باکس یا نواربالا کروم کلیک کنم به تایپ ادامه بدم..
    تمام پنجره ها همین مشکلو پیدا کرده فرقی نمیکنه..
    حالا افیس یا یه فولدر که باز هس دارم با کیبورد کار میکنم مجبورم دوباره رو پنجره کیلیک کنم تا فعال شه..کلا هر از چن ثانیه غیرفعال میشه الان دهنم سرویس شد تا اینو نوشتم... کسی میدونه مشکل کجاس؟؟ اسکن هم کردم ویروس چیزی یافت نشد :| :| :|

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

با سلام خدمت مهندسین عزیز

من الان دارم اینو تایپ میکنم یهو پنجره غیر فعال میشه مجبورم دوباره داخل باکس یا نواربالا کروم کلیک کنم به تایپ ادامه بدم..
    تمام پنجره ها همین مشکلو پیدا کرده فرقی نمیکنه..
    حالا افیس یا یه فولدر که باز هس دارم با کیبورد کار میکنم مجبورم دوباره رو پنجره کیلیک کنم تا فعال شه..کلا هر از چن ثانیه غیرفعال میشه الان دهنم سرویس شد تا اینو نوشتم... کسی میدونه مشکل کجاس؟؟ اسکن هم کردم ویروس چیزی یافت نشد :| :| :|
    کیبوردتون اتصالی نداره

چون من کیبورد لبتابم اتصالی کرد کلا داغون کرد ویندوزو

قفل میکرد
    پنجره باز میکرد

شما یه بار کیبورد در بیارید و با ماوس فقط کار کنید ببینید دوباره همین مشکل هست

تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

..............

تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

کیبوردتون اتصالی نداره

چون من کیبورد لبتابم اتصالی کرد کلا داغون کرد ویندوزو

قفل میکرد
    پنجره باز میکرد

شما یه بار کیبورد در بیارید و با ماوس فقط کار کنید ببینید دوباره همین مشکل هست
    والا لپتاپ هس مگه اینکه غیر فعالش کنم یجوری.....در کل فک نمیکنم ..انگار یه نفر موقه استفاده کردنم کلیکمیکنه رو دسکتاپ و پنجره از حالت فعالی خارج میشه و دوباره باید روش کلیک کنم...حتی تایپ عم که نکنم بی استفاده باشه همینجور میشه...شایدم از تاچش باشه :| :| :|

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

والا لپتاپ هس مگه اینکه غیر فعالش کنم یجوری.....در کل فک نمیکنم ..انگار یه نفر موقه استفاده کردنم کلیکمیکنه رو دسکتاپ و پنجره از حالت فعالی خارج میشه و دوباره باید روش کلیک کنم...حتی تایپ عم که نکنم بی استفاده باشه همینجور میشه...شایدم از تاچش باشه :| :| :|
    احیانا آب یا مایعی روی کیبورد نریخته

چون من در عین اینکه لبتابم روشن بود اومدم با شیشه پاک کن تمیزش کردم و قشنگ بعدش اتصالی کرد

پروفشنال jahangir1400's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام

یادمه یه مدت بود که وقتی با MPC فیلم میدیدم و Full Screen بود یه برنامه فیلم رو از حالت فول اسکرین در میاورد (همین حالتی که برای شما میشه از حالت فوکوس خارج میکرد) و اون زیر MPC مینوشت که چه پروسسی داره اینکارو میکنه، شما هم یه تست بکن شاید جواب داد

تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

احیانا آب یا مایعی روی کیبورد نریخته

چون من در عین اینکه لبتابم روشن بود اومدم با شیشه پاک کن تمیزش کردم و قشنگ بعدش اتصالی کرد
    نه اخیرن تمیزش نکردم چیزی هم نریخته ...به هوا اینکه نرم افزاریه مشکلش یه مدت به روم نمیاوردم که بیکار که شدم درستش کنم..

تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام

یادمه یه مدت بود که وقتی با MPC فیلم میدیدم و Full Screen بود یه برنامه فیلم رو از حالت فول اسکرین در میاورد (همین حالتی که برای شما میشه از حالت فوکوس خارج میکرد) و اون زیر MPC مینوشت که چه پروسسی داره اینکارو میکنه، شما هم یه تست بکن شاید جواب داد
    احتمال دادم ویروس باشه اسکن کردم چیزی پیدا نشد..توی پروسس تسک منجر هم چک کردم چیز مشکوکی فعال نبود..چنتاچیز هم اند پروسس کردم تغییری نکرد.....
    اتفاقن الان دارم با km فیلم میبینم هر از چن ثانیه به صورت نا منظم پنجره فعال و غیر فعال میشه برا خودش..برا جلو یا عقب بردن فیلم باید رو نوار بالا کیلیک کنم که فعال شه...

تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

مثلا الان دارم این پیج رو اسکورال میکنم یهو غیر فعال میشه باید رو صفحه یه کیلیک کنم تا فعال شه پنجره....خیلی رو نروه

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

مثلا الان دارم این پیج رو اسکورال میکنم یهو غیر فعال میشه باید رو صفحه یه کیلیک کنم تا فعال شه پنجره....خیلی رو نروه
    یه راهی به نظرم میرسه و اون اینه که سیستم ریستور کنید

و راه آخر اگر احتمال میدید ویندوز مشکل پیدا کرده ویندوز جدید نصب کنید

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •