تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 100 از 827 اولاول ... 509096979899100101102103104110150200600 ... آخرآخر
نمايش نتايج 991 به 1,000 از 8262

نام تاپيک: دنیای فوتبال

آخر فروم باز Friend's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

جان تري:
    در چلسي همه خوشحالند
    ----------------------------------
    جان تري كاپيتان آبي پوشان چلسي تاكيد كرد كه بازيكنان حال حاضر استمفوربريج از هماهنگي بسيار خوبي در تركيب خود برخوردارند.
    خوزه مورينيو مربي شيرهاي لندن در ديدار هفته پيش تيمش برابر ويگان، نام ريكاردو كارواليو را از تركيب اصلي كنار گذاشت كه اين امر موجب بحث لفظي اين هافبك پرتغالي با مربي مغرور استمفوربريج شد.
    با اين وجود به عقيده تري تيم از هماهنگي خوبي برخوردار است و اظهار نظرهاي حاشيه اي تنها از سوي اشخاصي است كه چشم ديدن موفقيت در اين تيم لندني را ندارند.
    تري در مصاحبه اي گفت: "به نظر من خيلي ها تلاش مي كنند تا تيم را از ثبات معمول دور كنند. در حال حاضر چلسي موقعيت بسيار خوبي را براي موفقيت هاي بيشتر در فوتبال انگلستان و اروپا دارد. تمرين هاي مستمر روزانه باعث شده تا تيم به هماهنگي كامل دست يابد. اينجا همه مي دانند كه اگر خوب فوتبال بازي نكنند، بازيكن ديگري هست كه سريعاً جايگزين آنها شود. با اين وجود، مورينيو به خوبي درک مي كند كه ضعف يك بازيكن در يك ديدار به معناي عدم صلاحيت او در مقابله با حريفان آتي نيست. او مي داند كه يك بازيكن نمي تواند در تمام ديدارها بدرخشد. اما اگر بازيكني در دو يا سه ديدار ضعيف عمل كند. آن وقت است كه مورينيو به راحتي او را از تركيب تيم كنار مي گذارد. در چلسي تنها كسي مي تواند آبي بپوشد كه خوب فوتبال بازي كند

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دل پيه رو هدف جديد آنچلوتي
    ------------------------------------
    شايعه سازان در فصل نقل و انتقالات تابستاني از پيوستن آلساندرو دل پيه رو به ميلان و حضور آنتونيو كاسانو در يوونتوس حرف مي زنند و در اين شرايط كارلو آنچلوتي از كاپيتان يووه دعوت مي كند تا پيراهن روسونري ها را بر تن كند.
    مربي ميلان مي گويد: "بازيكنان خيلي زيادي زير نظر من كار كرده اند و دل پيه رو يكي از آنها است. الكس بازيكن فوق العاده و بي نظيري است كه هر مربي دوست دارد او را در اختيار داشته باشد. براي يك مربي به دست آوردن دل پيه رو هميشه يك اتفاق خوب است و از آن استقبال مي كند. الكس يك مهاجم مثل كاكا، جيلاردينو و يا ويه ري است، من دوست دارم او را در ميلان ببينم و خوشحال مي شوم كه وي تصميم به آمدن بگيرد.

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مك كارتي ناراحت از داور
    -------------------------------
    يك ضربه آزاد كافي بود تا شوت سركش ژابي آلونسو بازيكن اسپانيايي ليورپول دروازه ساندرلند را باز كند.
    ميكي مكارتي سرمربي ايرلندي ساندرلند هرگز از شكست ناراحت نيست، بلكه از اخراج اندي ولش هافبك تيمش توسط قاضي ميدان بسيار ناراحت و خشمگين است.
    وي گفت: "بسيار ناراحتم كه بري نايت به سرعت و بدون تفكر ولش را با كارت قرمز از زمين اخراج كرد. وقتي نوار بازي را مشاهده كردم، شاهد بودم كه اين بازيكن حتي مستحق دريافت كارت زرد نيز نبوده است!
    نايت هرگز با خط نگهدارانش هماهنگ نبود و اين مساله در نيمه اول و پس از چشم پوشي از پنالتي مسلم به سود ما، كاملاً مشخص شد

داره خودمونی میشه spy99's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Amin101
    Friend دوست عزيز
    من دير به اخبار رسيدم نفهميدم چه بازيكنايي اومدن پرسپوليس ميشه همه رو يكجا بنويسي (كيا اووومدن-كيا رفتن- كيا تمديد كردن) ؟؟؟
    ممنون ميشم
    این تیم علی علیزاده و مهرزاد معدنچی را از فجر سپاسی خریداری کرد و همچنین مصطفی مهدوی کیا(خواهر زاده مهدی مهدوی کیا) را نیز از بانک ملی خریداری کرد و همچنین مصطفی حاجی زاده نیز از تراکتور سازی به پرسپولیس پیوست، اما به احتمال زیاد جباری و امامی فر وسلمانی و چند نفر دیگر از پرسپولیس رفتنی هستند و جدایی محمد رضا مهدوی هم قطعی است.(يحيي هم به صبا رفت)

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نيستلروي: شروع خوبي بود
    -----------------------------------
    منچستريونايتد موفق شد در دومين بازي خود در ليگ برتر انگليس با تك گل رود فان نيستلروي از سد استون ويلا بگذرد.
    نيستلروي طي 2 بازي اول خود در ليگ برتر 2 گل به ثمر رسانده كه اين خود يك آمار خوب و موفق براي اين بازيكن به حساب مي آيد.
    وي مي گويد: "من سعي كردم در فصل جديد به هيچ چيزي غير از فوتبال فكر نكنم و قصد دارم گل هاي زيبايي به ثمر برسانم، همانطور كه هر مهاجم ديگري اين وظيفه را دارد.
    زدن 2 گل در 2 بازي و همچنين گلزني در جام قهرمانان باشگاه هاي اروپا براي من شروع خوبي است و اميدوارم كه تا پايان فصل با اين موفقيت ادامه دهم.

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

توتي ستاره رم در سن فليپو
    --------------------------------------------------------------------
    فرانچسكو توتي كاپيتان آ.اس رم با زدن 2 گل ستاره درخشان تيمش برابر مسينا در جام فرانتزا بود.
    در ديدار دوستانه اي كه شنبه شب رمي ها در استاديوم سن فليپو مقابل مسينا انجام دادند آنها موفق شدند با برتري 3 بر صفر بازي را به سود خود به پايان برساندند و توتي 2 گل پيروزي بخش جالوروسي ها را به ثمر رساند.
    در دقيقه 49 استوراري دروازه بان مسينا با اشتباهي كه مرتكب شد گل اول را تقديم رمي ها كرد. در دقيقه 59 پاس آلساندرو مانسيني را توتي تبديل به گل دوم نمود و 9 دقيقه بعد باز هم اشتباه استوراري و همكاري خوب مانسيني و توتي موجب شد تا رم به گل سوم هم دست يابد. در اين ديدار اسپالتي بازيكناني چون شيوو، نوندا و مكسس را به علت مصدوميت در اختيار نداشت و حريف سيسيلي هم بازي ضعيفي را از خود به نمايش گذاشت

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ليورپول دسامبر به ژاپن سفر مي كند
    ------------------------------------------

رافائل بنيتس سرمربي سرخ پوشان آنفيلد خبر از سفر تيمش در ماه دسامبر به ژاپن داد.
    سرمربي اسپانيايي ليورپول در خصوص اين سفر تداركاتي گفت: "حضور ما در ژاپن الزامي است. زيرا در ليگ برتر تنها يك جور فوتبال، آن هم از نوع انگليسي را تجربه مي كنيم و در ژاپن مي توانيم شانس خود را به عنوان تيم قهرمان اروپا محك بزنيم. مشكل هميشگي ما تعداد بازي هايي است كه در ليگ فوتبال جزيره انجام مي دهيم و اين تقصير ما نيست. بهتر است كه با تيم هاي قدرتمند قاره هاي ديگر نيز ديدارهايي داشته باشيم. البته با وجود مسابقات فراوان اين امر به راحتي امكان پذير نيست. ما مثبت مي انديشيم. فراموش نكنيم كه ليورپول، قهرمان فصل گذشته اروپا پيش از اين، اينگونه قدرتمند نبوده است. شايد در فصل جديد ما رشد بيشتري نيز داشته باشيم. من مطمئن هستم که سال هاي آينده براي ليورپول قهرمان درخشان تر خواهد بود.

داره خودمونی میشه spy99's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

.:آخرين اخبار از پرسپوليس:.

~آخرين وضعيت بازيكنان جديد و قديم و مورد نظر پرسپوليس(مختصر و مفيد و به صورت كاملا فشرده!!!)

علي علي زاده(فجر) <<<اون قرارداد رسميش رو در هيات ثبت كرده و خودشو داره خيلي خوب تو تمرينات نشون مي ده.به نظر من كه علي زاده بهترين بازيكنيه كه تو اين فصل براي ما شده.

مهرزاد معدنچي(فجر) <<<وضعيت قراردادش مثل علي زاده ست و در تمرينات هم شركت مي كنه.

رضا نيك نظر(صباباتري) <<<نيك نظر يكي از مدافعاي فصل قبل صباس كه اين روزا در تمرينات پرسپوليس شركت مي كنه.اون مورد تاييد كادر فني تيممون قرار گرفته و گفته مي شه امروز قراردادشو ثبت مي كنه.

پژمان نوري(پگاه) <<<چند ساله كه به دلايل مختلف از اومدن به پرسپوليس باز مي مونه.اما مثل اينكه امسال ديگه قراره هر جور شده سرخ پوش شه.پژمان ديروز براي اولين بار در تمرينات پرسپوليس حاضر شد و خوشحال و خندون از اومدن به تيممون تمرين كرد! قراره امروز قرارداد نوري در هيات فوتبال ثبت بشه.

محسن رسولي(سايپا) <<<هافبك-مهاجم سابق سايپا هم با شركت در تمرينات پرسپوليس،نظر مسئولين رو به خودش جلب كرده.

ساشا اصلحي <<<شايد تا حالا اسمشو نشنيده باشين چون اون يه بازيكن دورگه س كه تازه به كشورمون اومده! البته هنوز معلوم نيست كه ساشا مورد تاييد پرسپوليسيا قرار يگيره يا نه؟!

ابوالفضل حاجي زاده،هادي مهدوي كيا،اردلان آشتياني،علي رضا حقيقي و محمد پروين <<<همه اين بازيكنا به صورت قطعي به پرسپوليس پيوستن.

يحيي گل محمدي <<<يحيي دوست داشت تو پرسپوليس بمونه،اما به علت بي توجهيه مسئولين به جواب صباباتري پاسخ مثبت داد و به اين تيم پيوست.

محمدرضا مهدوي <<<واقعا نمي دونم بالاخره پرسپوليس مهدوي رو نمي خواد يا مهدوي ديگه تمايلي به تمديد قرارداد نداره! اما انگار اونم به علت كم محلي مسئولين،تصميم گرفته از پرسپوليس بده.مهدوي از راه آهن،شهيد قندي و استقلال كيش پيشنهاد داره.

علي سلماني <<<با قرار گرفتن در ليست مازاد پرسپوليس،از تيممون جدا شد.مثل اينكه علي مذاكراتي با باشگاه پاس انجام داده.

بهروز رهبري فرد <<<به علت كمبود مدافع،امكان بازگشت بهروز به پرسپوليس وجود داره!

حسن خان محمدي <<<انگار پروين ديگه اعتقادي به اون نداره.اميدوارم پرسپوليس در برابر اين بازيكن به رودروايسي بر نخوره!

رضا جباري <<<به خاطر كم محلي مسئولين براي تمديد قرارداد باهاش،خيلي از دست پرسپوليسيا شاكي شده و به پيشنهاد مشهديا جواب مثبت داده.پروين گفته برش مي گردونيم،اما قرارداد رضا تو هيات فوتبال خراسان ثبت شده و سردار ملاحي(مدير عامل ابومسلم ايران خودرو!!!) هم حاضر به پس دادن اون نيست! جباري پرسپوليسو دوست داره و خيلي ناراحته كه چرا پرسپوليس زودتر به فكر تمديد قرارداد با اون نيوفتاده.

جواد كاظميان <<<امروز تمديد كرد

احمد مومن زاده(فولاد) <<<اين آقا كه بدجوري دنبال پوله،هنوز داره پيشنهادات آنچنانيشو (شايدم به قول خودمون خيالي!) بررسي مي كنه!

علي بداوي(فولاد) <<<خدا رو شكر كه پيوستنش به پرسپوليس منتفي شد.اون قراره فصل بعد در استقلال اهواز بازي كنه.

خسرو حيدري <<<ابومسلم و پرسپوليس،هر دو به دنبال اين بازيكن هستن

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

روبن:
    به سياست هاي مورينيو اعتراضي ندارم
    -------------------------------------------------
    آرين روبن هافبك چلسي شايعاتي كه وي را به اعتراض نسبت به سيستم و استراتژي مورينيو مربوط مي كند، تكذيب کرد.
    روزنامه هاي صبح روز شنبه، خبر انتقاد آرين روبن را به سياست هاي مورينيو در استمفوربريج اشاعه داده بودند، اما اين ملي پوش هلندي معتقد است كه تفكرات مورينيو در فصل جديد، روح تازه اي را به استمفوربريج دميده و آنان را قهرمان فصل گذشته ليگ برتر نموده است.
    در بيانيه اي كه در وب سايت باشگاه منتشر شده بود، روبن اعلام كرده است: "قوياً اخبار دروغ اعتراضاتم به شيوه هاي مورينيو را تكذيب مي كنم. من تنها در يك روز هفته اي كه گذشت، يک مصاحبه داشتم که آن هم روز يكشنبه چاپ شد."
    اين خبر به روبن نسبت داده شده بود كه اگر شما 2 يا 3 بازي را خوب انجام دهيد و در بازي سوم درخششي نداشته باشيد، فوراً نيمكت نشين خواهيد شد. اين مساله براي اعتماد به نفس بازيكنان ضررهاي فراواني دارد، زيرا نمي تواند با بقيه اعضا هماهنگ باشيد. به نظر من تيم را بايد حول اعضاي ثابتي بنا كرد و اگر اين روش هاي تعويض و نيمكت نشيني ادامه دار شود، تصميم ديگري خواهيم گرفت.
    اين هافبك هلندي از تمامي اين سخنان اظهار بي اطلاعي مي كند و در تكذيب اين شايعات اين چنين مي گويد: "رقابت براي كسب جايگاه در چلسي ضريب بالايي دارد و براي تثبيت موقعيت بايد با بازيكنان فوق العاده اي رقابت كرد. شخصاً دوست دارم در تمام ديدارهاي چلسي حاضر باشم، اما چنين چيزي ممكن نيست. اين مساله را درك مي كنم و به نظر سرمربي احترام مي گذارم."

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فرگوسن:
    مطمئن هستم، نيستلروي موفق مي شود
    -----------------------------------------------------
    گلزني رود فان نيستلروي در ليگ برتر و پيروزهاي متوالي منچستريونايتد باعث شده تا سر الكس فرگوسن از وي تمجيد کند.
    وي گفت: "اين براي من بسيار مهم است كه بازيكنان و به خصوص نيستلروي گلزني كنند، زيرا قصد ندارم در فصل جديد توقف داشته باشيم و مي خواهم به دنبال موفقيت بدويم.
    رود طي دو فصل اول حضورش در انگليس به ترتيب 36 و 44 گل به ثمر رسانده است و من مطمئن هستم كه او بار ديگر مي تواند اين روند را تكرار كند.
    ديدار برابر استون ويلا بازي سختي بود، ولي مردان من فوتبال خوب و موفقي را به نمايش گذاشتند. ما در نيمه دوم خيلي بهتر از نيمه اول ظاهر شديم و در نهايت رود با گلش سه امتياز را به حساب يونايتد واريز كرد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •