تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: نرم افزار تبلیغ با مودم وایرلس- WDS

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض نرم افزار تبلیغ با مودم وایرلس- WDS

فکر میکنم نرم افزار هایی وجود دارند که مودم رو تبدیل به یک فرستنده برای تبلیغ بصورت وایرلسی می کنن(شبیه تبلیغات بلوتوثی قدیم). به این صورت که شما وقتی به مودم وایرلس متصل میشین. اطلاعات مورد نظر شما روی موبایل و یا حتی لپتاپ شخص بارگزاری میشه (مثلا یک صفحه html یا یک عکس).

کسی اسم این نرم افزار رو میدونه و میشناسه ؟ نتونستم توی اینترنت پیداش کنم

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

فکر میکنم نرم افزار هایی وجود دارند که مودم رو تبدیل به یک فرستنده برای تبلیغ بصورت وایرلسی می کنن(شبیه تبلیغات بلوتوثی قدیم). به این صورت که شما وقتی به مودم وایرلس متصل میشین. اطلاعات مورد نظر شما روی موبایل و یا حتی لپتاپ شخص بارگزاری میشه (مثلا یک صفحه html یا یک عکس).

کسی اسم این نرم افزار رو میدونه و میشناسه ؟ نتونستم توی اینترنت پیداش کنم
    یه سری مودم هایی هستند که usb دارند و فایلایی رو میتونید از طریق اونا شر کنید ولی نمیدونم این قابلیتی که شما مدنظر داریدو دارند یا نه؟

بعدش اگر نرم افزاری باشه که از طریق بلوتوث اینکارو کنه شاید همون هم از طریق وای فای هم بتونه اینکارو کنه

چون بلوتوث و وایرلس هر دو از تکنولوژی وای فای استفاده میکنند بنابراین احتمال زیاد روش کاریشون باید یکی باشه

3. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

یه سری مودم هایی هستند که usb دارند و فایلایی رو میتونید از طریق اونا شر کنید ولی نمیدونم این قابلیتی که شما مدنظر داریدو دارند یا نه؟

بعدش اگر نرم افزاری باشه که از طریق بلوتوث اینکارو کنه شاید همون هم از طریق وای فای هم بتونه اینکارو کنه

چون بلوتوث و وایرلس هر دو از تکنولوژی وای فای استفاده میکنند بنابراین احتمال زیاد روش کاریشون باید یکی باشه
    مودم هایی که فرمودین درواقع یک سیستم کامل داخلشون هست و قیمتش تقریبا 1 میلیون ت هست. نرم افزار هم مطمئن هستم که هست اما نمیدونم اسمش چیه یا چطوری میتونم پیداش کنم

5. این کاربر از nicholas206 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

مودم هایی که فرمودین درواقع یک سیستم کامل داخلشون هست و قیمتش تقریبا 1 میلیون ت هست. نرم افزار هم مطمئن هستم که هست اما نمیدونم اسمش چیه یا چطوری میتونم پیداش کنم
    نه یه سری مودم هست 150 هزارتومن و یو اس بی هم دارند و یکی از کاراشو که من خوندم همین بوده که میتونید از طریق همین یو اس بی فایلایی رو که میخاین به اشتراک بذارید

فرض کنید مثلا یه فایل 100 مگی رو تو لبتاب دارید میخاین اینا رو به دوستاتون بدید دیگه نیازی نیست فلش دوستاتون بگیرید تا براشون بریزید
    فایل 100 مگی رو میریزین تو فلش و از مودم براشون میفرستید

اینطوری من خوندم و گرنه من هم از این مودمن های usb دار تا حالا استفاده نکردم

7. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال انجمن نرم افزار shabnam1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

وقتی داخل بانک ها میشیم اگه بلوتوث گوشی روشن باشه نرم افزار همراه بانک دریافت میشه چ جوری این کار رو نجام میدن؟

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

وقتی داخل بانک ها میشیم اگه بلوتوث گوشی روشن باشه نرم افزار همراه بانک دریافت میشه چ جوری این کار رو نجام میدن؟
    من نمیدونم

فقط از مودمهایی usb دار شنیدم که قابلیت شرکردن اطلاعات دارند یعنی میتونید اطلاعاتو بریزید تو فلش و بزنید تو مودم و برای بقیه بفرستید ولی خب این شرطش اینه که بقیه بتونن به مودم شما وصل بشن

اون بانک ها هم با یه نرم افزاری اینکارو میکنن که فکر کنم پولیه

یه سرچی کنید تو گوگل مطلب دربارش هست

10. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •