تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 233 از 419 اولاول ... 133183223229230231232233234235236237243283333 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,321 به 2,330 از 4181

نام تاپيک: تاپیک جامع مودم های 3G و 4G ( مشکلات - آنلاک - فلش و ...)

آخر فروم باز ak313's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام دوستان برای استفاده از برنامه LTEWatchH مشاهده سیگنال روی مودم huawei E8372 چیکار باید کرد ای پی و پسورد میزنم ولی چیزی نشون نمیده تشکر
    از نرم افزار e5186 toolbox استفاده کنید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. این کاربر از ak313 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

سلام بر شما

من مودم huawei E5186-22a رو اخیرا از راستین بازار تهیه کردم.فقط بعد از خرید متوجه شدم به سفارش اپراتور zain کشور کویت هست!!!البته کد IMEII مودمو در سایت چک کردم و درست یود مشخصات مودم.الان فقط چند سوال برام پیش اومده:

1-مدل هواوی مدل E5186-22a به سفارش اپراتور zain کویت با مودم هواوی اصلی مدل E5186-22a که به سفارش هیچ اپراتوری نیست با یکدیگر تفاوت دارند یا خیر؟

2-برای استقاذه از شبکه 4.5g ایرانسل در نرم افزار huawei toolbox v8 در قسمت network band باید روی قسمت auto قرار دهم یا LTE-ADVANCED؟

3-در تنظیمات خود مودم اگر با تغییر حالت AUTO قابلیت قفل بر روی شبگه 4G فعال شود قابلیت استفاده از شبکه 4.5G ایرانسل را دارد یا خیر

4-در تنظیمات مودم در بخش WLAN ADVACE SETTING در دو فرکانس 2.4 و 5 گیگاهرتز وای فای این مودم ارایه شده که در هر فرکانس چندین باند را شامل میشود.جهت استفاده از قابلیت CA این مودم در این بخش و سایر بخش های این مودم چه تنظیماتی باید لحاظ شود؟با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

سلام بر شما

من مودم huawei E5186-22a رو اخیرا از راستین بازار تهیه کردم.فقط بعد از خرید متوجه شدم به سفارش اپراتور zain کشور کویت هست!!!البته کد IMEII مودمو در سایت چک کردم و درست یود مشخصات مودم.الان فقط چند سوال برام پیش اومده:

1-مدل هواوی مدل E5186-22a به سفارش اپراتور zain کویت با مودم هواوی اصلی مدل E5186-22a که به سفارش هیچ اپراتوری نیست با یکدیگر تفاوت دارند یا خیر؟

2-برای استقاذه از شبکه 4.5g ایرانسل در نرم افزار huawei toolbox v8 در قسمت network band باید روی قسمت auto قرار دهم یا LTE-ADVANCED؟

3-در تنظیمات خود مودم اگر با تغییر حالت AUTO قابلیت قفل بر روی شبگه 4G فعال شود قابلیت استفاده از شبکه 4.5G ایرانسل را دارد یا خیر

4-در تنظیمات مودم در بخش WLAN ADVACE SETTING در دو فرکانس 2.4 و 5 گیگاهرتز وای فای این مودم ارایه شده که در هر فرکانس چندین باند را شامل میشود.جهت استفاده از قابلیت CA این مودم در این بخش و سایر بخش های این مودم چه تنظیماتی باید لحاظ شود؟با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

=================
    Last edited by zorro0641; 24-04-2017 at 23:11.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

با سلام من یه دانگل Giga 360دارم.سیم کارت همراه اول هم داخلشه.(با گوشیم چک کردم نت سیم کارت اوکیه).اما رو لپ تاپ نرم افزارشو که باز میکنم و کانتک تو میزنم وصل نمیشه.apn هم mcinet هست.مشکل انتن هم نداره چون اس ام اس میده و میگیره...
    کلا باید چیکار کنم میشه یه توضیحی بدید. ممنون
    مشخصات تراشه مودم هم اینه: Qualcomm CDMA Technologies MSM
    Last edited by mkhk2020; 24-04-2017 at 21:14.

7. این کاربر از mkhk2020 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

salam lotfan moadab bashid.man moshkeli baraye laptopam pish umad va payamha chandbar ersal shod.hichvaght zud ghezavat nakonid ke badan pashimun beshid.shakhsiate har )fard ro az tarze harf zadanesh mishe fahmid.baraye hamin vaghean baraye shoma moteasefam.( aghaye zoro 0640
    Last edited by mohamad_engineer; 24-04-2017 at 20:49.

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

salam lotfan moadab bashid.man moshkeli baraye laptopam pish umad va payamha chandbar ersal shod.hichvaght zud ghezavat nakonid ke badan pashimun beshid.shakhsiate har )fard ro az tarze harf zadanesh mishe fahmid.baraye hamin vaghean baraye shoma moteasefam.( aghaye zoro 0640
    اگر ميتوني پست ها رو ويرايش كنين تا دوستان بتونن پاك كنن

اكثر سوالات رو ميتوني همين جا مطالعه كنين يا به صورت تجربي امتحان كنين تا به جواب برسين
    موفق باشي

from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

پروفشنال elyartab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

دوستان یه سوال
    من مودم هواوی 8372 دارم.
    بسته نامحدود شبانه همراه اول می گیرم برای دانلود فقط یه مشکل کوچیک هست.

شروع بسته از ساعت یک یا دو شب هست. خوب وقتی من سیستم رو ساعت 12 شب خاموش می کنم و میذارم که auto power on روشنش کنه. صبح دیدم که مودم اصلا کار نکرده و هیچی دانلود نشده.

ظاهرا این مودم طوری هست که باید بزنی به سیستم ، اون صفحه کانفیگ رو بیاره که وصل شده و بعد اون دانلود کنه. مشکلی که تو این حالت هست بین اون ساعت تا شروع زمان بسته، از شارژ سیم کارت کم میشه و ویندوز نت مصرف میکنه تو بکگراند

میخواستم ببینم چاره ای نداره سیستم رو hibernate کنیم و وقتی روشن شد مودم راه بیوفته؟

ممنونم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

سلام دوستان دوتا سوال داشتم درباره مودم CA60
    اول اینکه چطورمیتونم دکلی که بهش وصل میشم رو عوض کنم و روی 3جی قفلش کنم؟
    و سوال بعدی اینه که میشه خط دیگهای جز ایرانسل هم توی مودم قرار بدم؟

ممنون میشم جواب بدین چندجا پرسیدم کسی اطلاع نداشت

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

دوستان یه سوال
    من مودم هواوی 8372 دارم.
    بسته نامحدود شبانه همراه اول می گیرم برای دانلود فقط یه مشکل کوچیک هست.

شروع بسته از ساعت یک یا دو شب هست. خوب وقتی من سیستم رو ساعت 12 شب خاموش می کنم و میذارم که auto power on روشنش کنه. صبح دیدم که مودم اصلا کار نکرده و هیچی دانلود نشده.

ظاهرا این مودم طوری هست که باید بزنی به سیستم ، اون صفحه کانفیگ رو بیاره که وصل شده و بعد اون دانلود کنه. مشکلی که تو این حالت هست بین اون ساعت تا شروع زمان بسته، از شارژ سیم کارت کم میشه و ویندوز نت مصرف میکنه تو بکگراند

میخواستم ببینم چاره ای نداره سیستم رو hibernate کنیم و وقتی روشن شد مودم راه بیوفته؟

ممنونم
    سیستم رو با وایفای به مودم کانکت کن

از این برنامه برای روشن کردن سیستم استفاده کن

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نباید مشکلی داته باشی .
    من سیستم رو هایبرنت می کنم .
    خودش روشن میشه و دانلود میکنه و خاموش می کنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •