تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 310 از 419 اولاول ... 210260300306307308309310311312313314320360410 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,091 به 3,100 از 4181

نام تاپيک: تاپیک جامع مودم های 3G و 4G ( مشکلات - آنلاک - فلش و ...)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام.من مودمم tplink archer mr200 ه روش نوشته 4g lte آیا میشه باهاش به شبکه td-lte اپراتورها وصل بشم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

کسی جوابگو نیست؟

سلام مودم Huawei 525 من در حالی که عمدتا حدود 20 Mb/s سرعت دارد ولی بعضی وقتها سرعتش به زیر 4Mb/s افت میکند که ظاهرا از تغییر باند فرکانسی توسط دکل فرستند بعد از نیم ساعت میباشد .این در حالی است که حتی بعداز روشن و خاموش کردن هم سرعتش افزایش نمیابد.

سیم کارت همراه اول Usim 4G استفاده میکنم و شرایط انتن بسیار عالی است و همزمان با گوشیم بالای 30 دریافت دارم و هیچوقت سرعت اینترنت گوشی زیر 30 افت نمیکند ولی سرعت مودم همیشه در شرایط یکسان کمتر از گوشی است.
    من انتظار داشتم که این مودم که بهترین مودم بازار است حداقل سرعتش برابر سرعت گوشی باشد ولی اکثرا کمتر از سرعت گوشی است.
    تنظمیات مودم برای انتخاب 4G/3G/2G/Auto را روی Auto گذاشته ام.اگر روی Only 4G تنظیم گنم سرعت کمتر میشود.

دلیل این کاهش سرعت و نحوه رفع مشکل را نمیدانم.آیا این ظرایط طبیعی است و چرا مودم با این قدرت گیزندگی بالا سرعتش کمتر از گوشی است؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

کسی درباره آنلاک کردن مودم CA60 اطلاعی نداره؟؟؟؟

هنوز ممکن نیست؟

پروفشنال m.b.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کسی جوابگو نیست؟

سلام مودم Huawei 525 من در حالی که عمدتا حدود 20 Mb/s سرعت دارد ولی بعضی وقتها سرعتش به زیر 4Mb/s افت میکند که ظاهرا از تغییر باند فرکانسی توسط دکل فرستند بعد از نیم ساعت میباشد .این در حالی است که حتی بعداز روشن و خاموش کردن هم سرعتش افزایش نمیابد.

سیم کارت همراه اول Usim 4G استفاده میکنم و شرایط انتن بسیار عالی است و همزمان با گوشیم بالای 30 دریافت دارم و هیچوقت سرعت اینترنت گوشی زیر 30 افت نمیکند ولی سرعت مودم همیشه در شرایط یکسان کمتر از گوشی است.
    من انتظار داشتم که این مودم که بهترین مودم بازار است حداقل سرعتش برابر سرعت گوشی باشد ولی اکثرا کمتر از سرعت گوشی است.
    تنظمیات مودم برای انتخاب 4G/3G/2G/Auto را روی Auto گذاشته ام.اگر روی Only 4G تنظیم گنم سرعت کمتر میشود.

دلیل این کاهش سرعت و نحوه رفع مشکل را نمیدانم.آیا این ظرایط طبیعی است و چرا مودم با این قدرت گیزندگی بالا سرعتش کمتر از گوشی است؟
    من همین مودم رو دارم
    احتمالا مودم تجمیع رو انجام نمیده
    باید از طریق برنامه LTE Watch فعالش کنی
    توی تصویر مشخص کردم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

کسی جوابگو نیست؟

با استفاده از LTEWatch مشخصات سیگنالتون رو هم اینجا بزارید تا بهتر بشه راهنماییتون کرد

داره خودمونی میشه morteza_7's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام
    موقع انلاک کردن مودم 3372 چندبار کد قفلشو اشتباه وارد کردم و الان قفل شده البته واسه سیم کارت همراه اول آیا راهی داره که بتونم مثلا برگردونم تنظیمات کارخانه یا همچین چیزی بتونم دوباره آنلاک کنم
    دوستان راهنمایی بفرمایید

داره خودمونی میشه morteza_7's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام
    موقع انلاک کردن مودم 3372 چندبار کد قفلشو اشتباه وارد کردم و الان قفل شده البته واسه سیم کارت همراه اول آیا راهی داره که بتونم مثلا برگردونم تنظیمات کارخانه یا همچین چیزی بتونم دوباره آنلاک کنم
    دوستان راهنمایی بفرمایید
    کسی نیست راهنمایی کنه الان اصلا مودم شناسایی هم نمی شه
    آیا مودم 3372 می شه برگردوند حداقل سیم کارت ایرانسلو بخونه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام

من یه مودم رو میخوام انلاک کنم دو مشکل دارم
    اول این که قسمتی که باید کد رو بزنی برا آنلاک کردن یه چیز مینویسه که نمیدونم چی میخواد (عکس پایین)
    دوم این که این مدلش نمیدونم چیه که طبق اون کدش آنلاکشو پیدا کنم مشکلی در رابطه با مودم های هواوی ندارم اما این فک کنم یه مدل دیگه باشه

Software Information
    Device Model:
    ALM-N873

Software Version:
    NZ_MF_N873_AT2.19_FL_V03

IMEI:
    863867026880698

Hardware Version:
    NZ_SSG_V20

WEB UI Version:
    WEBUI_N873_Fastlink_1.05_5

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by sherzad2; 24-03-2018 at 17:59.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    یزد

پيش فرض

سلام
    من مودم zw101 فضای باز ایرانسل را دارم - میخواستم بدونم آنلاک میشه این مودم یا خیر؟
    اگر راهی داره راهنمایی بفرمایید.
    باتشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام
    من مودم zw101 فضای باز ایرانسل را دارم - میخواستم بدونم آنلاک میشه این مودم یا خیر؟
    اگر راهی داره راهنمایی بفرمایید.
    باتشکر
    دوست عزیز این مودم تا الان که آنلاک نشده. چون ارزش نداره کسی وقت بزاره آنلاکش کنه. در ضمن فقط از فرکانس 3500 پشتیبانی میکنه یعنی شما فقط میتونی به ایرانسل یا مبین نت وصل بشی تازه اگه بتونی به مبین نت وصل شی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •