تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 406 از 419 اولاول ... 306356396402403404405406407408409410416 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,051 به 4,060 از 4181

نام تاپيک: تاپیک جامع مودم های 3G و 4G ( مشکلات - آنلاک - فلش و ...)

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام
    دوستان من نت adsl چون قطعی زیاد داره یک مودم usb 4g هم گرفتم مدل هووای 3372 که هنگام قطع بودن adsl از اون استفاده کنم
    حالا وقتی adsl قطع میشه و من مودم 4 جی رو کانکت میکنم نت وصل نمیشه و به محض اینکه مودم دی اس ال رو خاموش میکنم نت کار میکنه .
    فهمیدم بخاطر تفاوت گیت وی مودم 4جی و دی اس ال هستش این موضوع . راه حل چی هستش که بتونه بدون خاموش کردن مودم دی اس ال وقتی قطع میشه از مودم 4 جی استفاده کنم
    1بخاطر اینکه اتصال کانکشن وایرلس یا کابل شبکه شما به مودم adsl همچان برقراره
    2اگر مودمت قابلیت اتصال دانگل و بکاپ رو داره میشه
    3در غیراینصورت یا باید دستی کانکشن رو قطع کتی یا مودمت رو خاموش کنی

2. این کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mehrdadb3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

1بخاطر اینکه اتصال کانکشن وایرلس یا کابل شبکه شما به مودم adsl همچان برقراره
    2اگر مودمت قابلیت اتصال دانگل و بکاپ رو داره میشه
    3در غیراینصورت یا باید دستی کانکشن رو قطع کتی یا مودمت رو خاموش کنی
    پس چرا قبلا که با کابل یو اس بی به گوشی وصل میکردم این اتفاق نمیوفتادش الان فقط جایه گوشی به مودم یو اس بی وصل کردمش

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

پس چرا قبلا که با کابل یو اس بی به گوشی وصل میکردم این اتفاق نمیوفتادش الان فقط جایه گوشی به مودم یو اس بی وصل کردمش
    به احتمال زیاد رنج ایپی ها باعث تداخل میشه

5. این کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2017

پيش فرض

سلام دوستان کسی تا حالا مودم آلکاتل EE120 رو تست کرده ؟

چند وقت هست دارم راهی برای تنظیم آنتن دهی و تجمیع باند این مودم میگردم ولی راهی پیدا نمیکنم داخل تنظیماتش چیزی نیست ، در مکان های که گوشی ها به 4G+ متصل میشن این دستگاه اتصال پیدا نمیکنه یا نشون نمیده چیزی ! پینگ سرعت لودش خوبه ولی اصلا به اون سرعتی که داخل تست ها موجودد توی نت دیدم نمیرسه !

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

سلام دوستان کسی تا حالا مودم آلکاتل EE120 رو تست کرده ؟

چند وقت هست دارم راهی برای تنظیم آنتن دهی و تجمیع باند این مودم میگردم ولی راهی پیدا نمیکنم داخل تنظیماتش چیزی نیست ، در مکان های که گوشی ها به 4G+ متصل میشن این دستگاه اتصال پیدا نمیکنه یا نشون نمیده چیزی ! پینگ سرعت لودش خوبه ولی اصلا به اون سرعتی که داخل تست ها موجودد توی نت دیدم نمیرسه !
    داداش مودمای ناشناخته میخری اطلاعات زیادی راحبش تو اینترنت نیست منم یه نگاه کردم چیزی پیدا نکردم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2017

پيش فرض

والا داخل خیلی از فروشگاه های ایرانی موجود هست و خریداران نظرات خیلی خوبی دادن ، نمیدونم چرا چیزی راجبش نیست !
    اسم اصلی مودم Alcatel Link Zone 12 هست که اسمش هم مربوط به چیپست کوالکام کات ۱۲ هست.
    حتی داخل سایت 4pda.ru هم گشتم جز چندتا تجربه کاربری و تست سرعت چیزی پیدا نکردم .
    من فکر کردم شاید استاتید چیزی در مورد این مودم ها داشته باشن بگن و به سوالم پاسخ بدم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

والا داخل خیلی از فروشگاه های ایرانی موجود هست و خریداران نظرات خیلی خوبی دادن ، نمیدونم چرا چیزی راجبش نیست !
    اسم اصلی مودم Alcatel Link Zone 12 هست که اسمش هم مربوط به چیپست کوالکام کات ۱۲ هست.
    حتی داخل سایت 4pda.ru هم گشتم جز چندتا تجربه کاربری و تست سرعت چیزی پیدا نکردم .
    من فکر کردم شاید استاتید چیزی در مورد این مودم ها داشته باشن بگن و به سوالم پاسخ بدم
    اساتید بیشتر تو سایت نت ویز فعالیت میکنن ولی به هر حال مودمای Cat6 به بالا تو ایران مشتری کم داره برا همین خیلی اطلاعاتی نمیتونی ازش دربیاری

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

با سلام
    آیا امکان آنلاک مودم ایرانسل d100 وجود داره؟

داره خودمونی میشه kamkar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام
    مودم i60 دارم، رو حالت bridge نمیشه از مودم استفاده کرد؟
    برای روتر ip استاتیک تعریف کردم، static route هم تعریف کردم، اما وقتی حالت bridge رو فعال میکنم اینترنت قطع میشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2021

پيش فرض عدم شناسایی سیم کارت

سلام دوستان وقتتون بخیر
    من مودمه e3372 رو انلاک کردم همه چی اوکی بود همه سیم کارت ها رو ساپورت میکرد و کار میکرد ،
    تا امروز سیم کارت رایتل رو گذاشتم اوکی بود ولی بعدش سیم ایرانسل رو گذاشتم این ارور رو داد insert a sim card and restart youre device ، هر چی سیم کارت داشتم امتحان کردم بازم همین ارور میداد ، مودم رو اپدیت کردم اما باز هیچ تغییری نکرد، بنظرتون چیکار کنم ؟ ممنون راهنمایی کنین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •