تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 352 از 419 اولاول ... 252302342348349350351352353354355356362402 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,511 به 3,520 از 4181

نام تاپيک: تاپیک جامع مودم های 3G و 4G ( مشکلات - آنلاک - فلش و ...)

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام دوستان یه مشکل حاد دارم با مودم tplink archer mr200که اصلا نمیشه باش به چیز پی ان وصل شد هرچقد با تنظیماتش کار میکنم چیزی عوص نمیشه .
    چه با وایفای چه وقتی با کابل به pc وصلم .چیلتر شکن از بابتش مطمینم که سالمه چون سیم کارت و که به گوشی وصل میکنم راحت جواب میده
    کسی راه حلی نداره؟
    من دارم مشکلی نداره
    ی قسمت فکر کنم برای این مسئله داره ببینین همه تیک خورده یا نه

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk

2. این کاربر از srx190d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال silvermanhhh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

من دارم مشکلی نداره
    ی قسمت فکر کنم برای این مسئله داره ببینین همه تیک خورده یا نه

الان با خوده کامپیوتر با کابل تست کردم جواب داد یه سری تنظیمات اصاف کردم ولی هنوز با وایفای به گوشی وصل میشم سریع وصل میشه ولی به هیچ سایتی نمیره

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

الان با خوده کامپیوتر با کابل تست کردم جواب داد یه سری تنظیمات اصاف کردم ولی هنوز با وایفای به گوشی وصل میشم سریع وصل میشه ولی به هیچ سایتی نمیره
    تا حالا مشکلی نداشته
    مطمئنید از مودم
    پیش فرض همه تیک داره

تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

تا حالا مشکلی نداشته
    مطمئنید از مودم
    پیش فرض همه تیک داره

از همون موقه که خریدمش اینجور بود ،چند بارم ریست فکتوزی زدم،همون طوره،مال من نسخه اول هست که ussd نداره،دست دو خریدم،یه جا خوندم که گویا مشکل از اخرین اپدیت هاش هست،حالا بازم نمیدونم

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

از همون موقه که خریدمش اینجور بود ،چند بارم ریست فکتوزی زدم،همون طوره،مال من نسخه اول هست که ussd نداره،دست دو خریدم،یه جا خوندم که گویا مشکل از اخرین اپدیت هاش هست،حالا بازم نمیدونم
    شما اینترنت رو اگر از طریق وای فای در کامپیوتر دریافت میکنید . فیلترشکن جواب نمیده احتمالا رو اپراتور مورد نظر فیلترشکن شما پورتهاش بسته هست و وصل میشه و جایی باز نمیشه . میونید از یک فیلترشکن دیگه استفاده نمایید . در حالت وای فای دیگه چیزی به مودم ربط نداره که جلوی اتصال یا کار کردن و نکردن فیلترشکن رو بگیره . باز از داخل خود مودم قسمت vpn داشت و از اون استفاده میکردید میشد گفت از مودم هست یا اگر نوع پروتوکل اینترنت بر روی ipv6 باشه وصل میشه ولی سایتی رو از تحریم رد نمیکنه و در عمل اصلا جواب نمیده . نوع اینترنت باید رو ipv4 باشه در قسمت apn

تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

شما اینترنت رو اگر از طریق وای فای در کامپیوتر دریافت میکنید . فیلترشکن جواب نمیده احتمالا رو اپراتور مورد نظر فیلترشکن شما پورتهاش بسته هست و وصل میشه و جایی باز نمیشه . میونید از یک فیلترشکن دیگه استفاده نمایید . در حالت وای فای دیگه چیزی به مودم ربط نداره که جلوی اتصال یا کار کردن و نکردن فیلترشکن رو بگیره . باز از داخل خود مودم قسمت vpn داشت و از اون استفاده میکردید میشد گفت از مودم هست یا اگر نوع پروتوکل اینترنت بر روی ipv6 باشه وصل میشه ولی سایتی رو از تحریم رد نمیکنه و در عمل اصلا جواب نمیده . نوع اینترنت باید رو ipv4 باشه در قسمت apn
    برای کامپیوتر از کابل استفاده میکنم فیلترش.کن جواب میده،ولی وقتی از وایفایش در گوشی استفاده میکنم،دقیق همون فیل.تر شکنی که با سیم کارت راحت ازش استفاده میکنم ،با وایفای وصل هم میشه ولی انگار ننگار ،اصلن هیچ سایتی باز نمیکنه،نمیدونم قضیش چیه،خیلی دوست داشتم از وایفای استفاده میکردم چون بالاخره انتن دهی و پاسخگوییش خیلی بهتره
    اینقد سیم کارتو در میارم از مودم میزنم رو گوشی،میترسم یواش یواش سوکت سیمکارت گوشی خراب بشه،چون از اوناست که سوزن میزنی بش خشاب در میاد
    Last edited by silvermanhhh; 13-06-2019 at 12:58.

8. این کاربر از silvermanhhh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

عه
    یکی ماهم همون نسخه برعکس

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام
    برا مودم E8372h این فریمور رو نصب کنین مشکل اتصال به adb حل میشه
    سلام من یه مودم HUAWEI E8372h-153 دارم یه مشکل که دارم هنگام قطع وصل خاموش روشن کردن سیستم یا تعویض سیمکارت خصوصا روی سیمکارت ایرانسل مدام گیر میکنه و ارور میده دیتا ندارم ، سرچ کردم گویا مشکل از dns هست ، در این تاپیک پست ها رو بررسی کردم به پست شما در مورد اپدیت همین مدل برخوردم ، و در عکس مشخصات مودم dns در اپدیت شما داشت ، خواستم اپدیت کنم به این ارور در مرحله سه میرسم ، روش و مراحل اپدیت و فریمور مناسب اخرش رو اگر ممکنه میخواستم راهنمایی بفرمایید یا اگر تاپیکی هست یا سایر دوستان چون در این زمینه اطلاعاتی ندارم با تشکر

پی نوشت با محدویت این سایت نه تونستم خصوصی پیام بدم ، نه تونستم عکس بزارم

ارورش اینه error cod19 download failed

اگه نباشه جاش خالی می مونه mgha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

مودم هواوی مدل E5186s-22a قابلیت این رو داره که بهش آنتن خارجی وصل کرد ؟ اگه اره چه آنتی رو باید خرید ؟

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

مودم هواوی مدل E5186s-22a قابلیت این رو داره که بهش آنتن خارجی وصل کرد ؟ اگه اره چه آنتی رو باید خرید ؟
    بله دو تا آنتن میخوره مثل مودم i60. کانکتور sma .

13. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •