تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 386 از 419 اولاول ... 286336376382383384385386387388389390396 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,851 به 3,860 از 4181

نام تاپيک: تاپیک جامع مودم های 3G و 4G ( مشکلات - آنلاک - فلش و ...)

اگه نباشه جاش خالی می مونه sajjads24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    شوشتر

پيش فرض

لطفا اگر به پنل tdd هم دسترسی دارید طرح ها و قیمتهای سیم کارت tdd رو هم عکس بگیرید و بزارید تا هم مقایسه بشه و هم همه اطلاع پیدا کنن از قیمتها و حجم ها . با تشکر
    خیر متاسفانه من از وقتی که مودم رو خریدم فقط حدود 3 یا 4 ماه به تعرفه های tdd دسترسی داشتم بعدش همه رو از پنل کاربریم حذف کردن و الان چند ماهه دیگه دسترسی ندارم ولی یکی از دوستانم دسترسی داره بهش الان میگم واسم ارسال کنه ...

2. 2 کاربر از sajjads24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

نه با گوشی cat4 مقایسه میکنم و جالبه که سیگنال مودم از گوشی بهتره ولی سرعتش کمتره
    این فریمور فکر کنم برای حدود 3-4 سال قبل هست برای همین احتمال میدم شاید با یه فریمور جدید تر مشکل حل بشه
    اخرین ورژن ها اینها هستن بعد اینها فریموری منتشر نشده البته تا جایی که تحقیق کردم وب یو ای هم سعی کنید تغییر بدی شاید مشکل از وب یو ای هم باشه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    شوشتر

پيش فرض

لطفا اگر به پنل tdd هم دسترسی دارید طرح ها و قیمتهای سیم کارت tdd رو هم عکس بگیرید و بزارید تا هم مقایسه بشه و هم همه اطلاع پیدا کنن از قیمتها و حجم ها . با تشکر
    ببینید این قیمت های مودم موبیننت که روز اول خریداری کرده بودم به این صورت بود :

بعد از گذشت 3 الی 4 ماه از خرید مودم تمام تعرفه های حجم شبانه رو حذف کردن و بسیاری از طرح ها و تعرفه ها از پنل حذف شد! با این کار دارن سر مردم رو کلاه میزارن این شرکت موبیننت یک شرکت کلاه برداره و با تبلیغات و تعرفه های دروغ داره سر مردم کلاه میزاره :

مثل همین همراه اول که یادمه سیمکارت همراه اول رو با قیمت 1 میلیون تومان به مردم میفروخت و سر مردم رو کلاه میزاشت ...(خیلی ها سیمکارت 1 میلون تومانی از همراه اول خریدن من هیچ وقت یادم نمیره).
    این بی شرف ها دارن به مردم به چشم برده نگاه میکنن و هر کاری دوست دارن با مردم انجام میدن این مردم هستن که باید به فکر خودشون باشن و در هر زمینه ای که تخصص دارن به همدیگه کمک کنن الان تنها راه اینه که کسانی که در زمینه انلاک مودم تخصص دارن راهی برای انلاک مودم پیدا کنن ...
    همون طور که یک مهندس شیمی به مردم اموزش تشخیص الکل اتانول رو از متانول به مردم اموزش داد ...
    همونطور که یک مهندس عمران خیانت های که در ساخت مسکن مهر انجام شده رو به مردم اطلاع داد ...
    همون طور که یک مهندس مکانیک از کلاه برداری سایپا و گران فروشی پراید رو برای مردم اطلاع داد ...
    همون طور که یک اقتصاددان وضعیت واقعی اقتصاد و نرخ توروم رو به مردم اطلاع داد ...
    ای مردم خودمان باید به فکر خودمان باشیم و به همدیگه کمک کنیم در همه زمینه ها ...

6. 4 کاربر از sajjads24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Nima-ZF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

ببینید این قیمت های مودم موبیننت که روز اول خریداری کرده بودم به این صورت بود :

بعد از گذشت 3 الی 4 ماه از خرید مودم تمام تعرفه های حجم شبانه رو حذف کردن و بسیاری از طرح ها و تعرفه ها از پنل حذف شد! با این کار دارن سر مردم رو کلاه میزارن این شرکت موبیننت یک شرکت کلاه برداره و با تبلیغات و تعرفه های دروغ داره سر مردم کلاه میزاره :

مثل همین همراه اول که یادمه سیمکارت همراه اول رو با قیمت 1 میلیون تومان به مردم میفروخت و سر مردم رو کلاه میزاشت ...(خیلی ها سیمکارت 1 میلون تومانی از همراه اول خریدن من هیچ وقت یادم نمیره).
    این بی شرف ها دارن به مردم به چشم برده نگاه میکنن و هر کاری دوست دارن با مردم انجام میدن این مردم هستن که باید به فکر خودشون باشن و در هر زمینه ای که تخصص دارن به همدیگه کمک کنن الان تنها راه اینه که کسانی که در زمینه انلاک مودم تخصص دارن راهی برای انلاک مودم پیدا کنن ...
    همون طور که یک مهندس شیمی به مردم اموزش تشخیص الکل اتانول رو از متانول به مردم اموزش داد ...
    همونطور که یک مهندس عمران خیانت های که در ساخت مسکن مهر انجام شده رو به مردم اطلاع داد ...
    همون طور که یک مهندس مکانیک از کلاه برداری سایپا و گران فروشی پراید رو برای مردم اطلاع داد ...
    همون طور که یک اقتصاددان وضعیت واقعی اقتصاد و نرخ توروم رو به مردم اطلاع داد ...
    ای مردم خودمان باید به فکر خودمان باشیم و به همدیگه کمک کنیم در همه زمینه ها ...

درود معلوم نیست ماجرا چیه
    ایرانسل هم همینجوری شده شبانه کلا حذف شده
    واقعا هرکس بخره کلاه بدی سرش رفته
    به نظرم بهترین راه تحریمشون هست
    این ماجرا ها بعد از بخش خبر پایان اعتبار TD-LTE شروع شد
    شاید میخوان مردم رو خوب تیغ بزنن و تلکه کنن تا بتونن تجهیزات برای دکل با فرکانس متفاوت بگیرن برای TD منظورم بقیه باند های TD هست
    نمیدونم هدفشون چیه واقعا !
    ولی مطمعن باشید خیلی ها تحریم میکنن و اگر خط تلفن باشه برمیگردن روی ADSL داغون
    هرکسم بمونه از ناچاریشه دیگه

8. 3 کاربر از Nima-ZF بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    شوشتر

پيش فرض

درود معلوم نیست ماجرا چیه
    ایرانسل هم همینجوری شده شبانه کلا حذف شده
    واقعا هرکس بخره کلاه بدی سرش رفته
    به نظرم بهترین راه تحریمشون هست
    این ماجرا ها بعد از بخش خبر پایان اعتبار TD-LTE شروع شد
    شاید میخوان مردم رو خوب تیغ بزنن و تلکه کنن تا بتونن تجهیزات برای دکل با فرکانس متفاوت بگیرن برای TD منظورم بقیه باند های TD هست
    نمیدونم هدفشون چیه واقعا !
    ولی مطمعن باشید خیلی ها تحریم میکنن و اگر خط تلفن باشه برمیگردن روی ADSL داغون
    هرکسم بمونه از ناچاریشه دیگه
    من پیشنهاد میکنم هر جا خط تلفن در دسترس نیست کاربرا میتونن گزینه وایرلس رو با قرار دادن یک انتن میکروتیک یا نانواستیشن در پشت بام استفاده کنن و یا اگه در مناطق خارج از شهر هستن از اینترنت سه نقطه چین استفاده کنن که از همه اینترنت ها بهتره و هیچ وقت قطع و یا فیلتر نخواهد شد یا حداقل کنترول و قطع کردنش دست این دالتون ها نیست.
    Last edited by sajjads24; 30-03-2020 at 22:35.

10. 3 کاربر از sajjads24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

من پیشنهاد میکنم هر جا خط تلفن در دسترس نیست کاربرا میتونن گزینه وایرلس رو با قرار دادن یک انتن میکروتیک یا نانواستیشن در پشت بام استفاده کنن و یا اگه در مناطق خارج از شهر هستن از اینترنت سه نقطه چین استفاده کنن که از همه اینترنت ها بهتره و هیچ وقت قطع و یا فیلتر نخواهد شد یا حداقل کنترول و قطع کردنش دست این دالتون ها نیست.
    اره درسته حرفت ولی داداش گلم اینترنت وایرلس خیلی گرون شده یه سر بزن اینجا خیلی هامون همچین در آمدی نداریم مگر شرکتی چیزی باشه

خیلی هاشونم دیگه نانو استیشن استفاده نمیکنن میگن وزارت ارتباطات ممنوع کرده
    اون میکروتیک که معمولاً sxt lite هست الان خودش به تنهایی 2 تومنه
    اونوقت همین مبین نت و ایرانسل با بسته یکساله مودم رو میدن تقریبا 1 میلیون و دویست
    کلا اینجا ایرانه انتخاب بین و بدتر و قطعاً لیاقت امثال من و شما این نیست و داره بهمون ظلم میشه

راستی اینترنت سه نقطه چین های وب رو میگی؟
    برا من عجیب بود همین چند وقت پیش فیبر منطقه ما به کل قطع شد همه چی از کار افتاد دیگه حتی 2g و adsl
    ولی های وب آنتن میداد از چی نت میگیره این اپراتور؟

12. 3 کاربر از Nima-ZF بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه TRACKER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

سلام
    من مودم e3372 رو دارم که البته مدت ها قبل انلاک کردم (مال ایرانسل بود و فقط با یه کد انلاک شد !)
    الان احساس میکنم سرعتش نسبت به گوشی کم هست و هر دو باند 7 و 3 رو امتحان کردم . میخواستم بدونم اخرین ورژن نرم افزار این مودم چیه که به اون اپدیت کنم
    Device name: E3372
    ICCID: 89981139000178575774
    My number: Unknown
    Hardware version: CL1E3372SM
    Software version: 22.300.09.00.00
    Web UI version: 17.100.13.01.03-Mod1.4
    اخرین ورژن ها اینها هستن بعد اینها فریموری منتشر نشده البته تا جایی که تحقیق کردم وب یو ای هم سعی کنید تغییر بدی شاید مشکل از وب یو ای هم باشه
    با اجازه آقا صابر

من این دیروز دقیقا داشتم دوتا دانگل رو فریمور میزدم
    بهترین نتیجه رو با این ترکیب گرفتم
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اگر مودم متون سری s هست از فایل های اقا صابر قایل
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    رو دانلود کنید و web interface رو هم مثل بالا دانلود کنید

بادم نیست این جمله رو کجا خودنم ---> "همیشه آخرین نسخه بهترین نسخه نیست"

14. 4 کاربر از TRACKER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    شوشتر

پيش فرض

راستی اینترنت سه نقطه چین های وب رو میگی؟
    خیر منظورم یک نوع اینترنت هست که فیلتر سر راهت نیست و قطع و وصل کردنشم دست این دالتون ها نیست.

16. 2 کاربر از sajjads24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

خیر منظورم یک نوع اینترنت هست که فیلتر سر راهت نیست و قطع و وصل کردنشم دست این دالتون ها نیست.
    تو خصوصی بهم معرفی کن ممنونت میشم

18. 2 کاربر از Nima-ZF بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه TRACKER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

تو خصوصی بهم معرفی کن ممنونت میشم
    فکر کنم بشقاب میخواد
    اون خیلی خطرناکه.... حکمش سنگینه

20. 2 کاربر از TRACKER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •