تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 376 از 419 اولاول ... 276326366372373374375376377378379380386 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,751 به 3,760 از 4181

نام تاپيک: تاپیک جامع مودم های 3G و 4G ( مشکلات - آنلاک - فلش و ...)

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    یه مودم tfi60 ایرانسل دارم که آنلاک هست و الان روی 196 ایرانسل هست
    ایرانسل که در منطقه ما سیگنالش خیلی ضعیف هست و لی همراه اول با گوشی دریافتش خوبه ولی روی مودم با وجودی که سیگنال 4g رو 5 تا پر نشون میده ولی کیفیت سیگنالش 0 یا منفی هست
    هر بار ریست میکنم تا یکی دو ساعت SINR lمیره رو 18 19 ولی بعد این زمان به خصوص اگه از اینترنت مودم استفاده نشه دوباره کیفیت میره رو 0 یا منفی میشه
    دلیلش چی میتونه باشه
    تا حالا 10 تا فریمور مختلف رو فلش زدم ولی نتیجه تغییری نکرده.
    شما گوشی رو دقیقا بزار در یک نقطه که به نظرت انتن دهی خوب هست و کاملا ثابت باشه مودم رو هم ببر با همون نوع سیم کارت دقیقا بزار همون جا و اگر فریمور مود شده داری یک بار بزار رو باند 3 و ببین کیفیت چطوره و یک بار هم بزار رو باند 7 و ببین چطوره اگر فریمور مود شده هم نیست با برنامه lte wachte انجام بده ممکنه مودم مثلا به جای باند قوی 3 داره باند ضعیف 7 رو میگیره . در ضمن موقع دانلود یا استفاده از اینترنت اگه کیفیت خوبه و سرعت هم خوبه مشکلی نیست بزار در حالت بیکاری کلا صفر باشه اصل کار زمانی هست که شما نیاز به استفاده از اینترنت داری .

2. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

تشکر صابر جان
    من تا حالا به اهمیت باند دقت نکرده بودم و حقیقتا خیلی اطلاعاتی راجع به تفاوت های باند نداشتم
    طبق گفته شما برای تغییر باند 198 جنرال رو فلش کردم که قابلیت تعویض باند داره و گذاشتم رو 3 (همیشه تو اینفورمیشن مودم باندم رو 7 بود) و بعد این تغییر الان چند ساعتی هست کیفیت سیگنالم رو 19 20 هست و سرعت دانلودم هم ثابت بالای 7 و 8 هست ممنون بابت راهنماییت از ریست کردن 10 باره مودم در روز راحت شدم

4. 3 کاربر از ari67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

تشکر صابر جان
    من تا حالا به اهمیت باند دقت نکرده بودم و حقیقتا خیلی اطلاعاتی راجع به تفاوت های باند نداشتم
    طبق گفته شما برای تغییر باند 198 جنرال رو فلش کردم که قابلیت تعویض باند داره و گذاشتم رو 3 (همیشه تو اینفورمیشن مودم باندم رو 7 بود) و بعد این تغییر الان چند ساعتی هست کیفیت سیگنالم رو 19 20 هست و سرعت دانلودم هم ثابت بالای 7 و 8 هست ممنون بابت راهنماییت از ریست کردن 10 باره مودم در روز راحت شدم
    بله جدیدا این اپراتورها مسخره بازی دراوردن با اینکه پوشش و سرعت و انتن باند 3 خوبه خود به خود مودم همون اول کار میره رو باند ضعیفتر و دورتر و کم سرعت تر و کم انتن تر مثل باند 7 !

6. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

تشکر صابر جان
    سلام دوست عزیز برای تغییر فرکانس مودم از نرم افزار [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کن خیلی راحت میشه هر فرکانسی که می خوای تنظیم کنی و مثل lte wachte برای کانکت شدن اذیت نمیکنه. لینکشم آقای بلوچی لطف کردن گذاشتن تو انجمن .
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8. 5 کاربر از taghifathizade بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

شما گوشی رو دقیقا بزار در یک نقطه که به نظرت انتن دهی خوب هست و کاملا ثابت باشه مودم رو هم ببر با همون نوع سیم کارت دقیقا بزار همون جا و اگر فریمور مود شده داری یک بار بزار رو باند 3 و ببین کیفیت چطوره و یک بار هم بزار رو باند 7 و ببین چطوره اگر فریمور مود شده هم نیست با برنامه lte wachte انجام بده ممکنه مودم مثلا به جای باند قوی 3 داره باند ضعیف 7 رو میگیره . در ضمن موقع دانلود یا استفاده از اینترنت اگه کیفیت خوبه و سرعت هم خوبه مشکلی نیست بزار در حالت بیکاری کلا صفر باشه اصل کار زمانی هست که شما نیاز به استفاده از اینترنت داری .
    سلام دوست عزیز برای تغییر فرکانس مودم از نرم افزار [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کن خیلی راحت میشه هر فرکانسی که می خوای تنظیم کنی و مثل lte wachte برای کانکت شدن اذیت نمیکنه. لینکشم آقای بلوچی لطف کردن گذاشتن تو انجمن .
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    مودم های مبین نت با ورژن 197 رو نمیشه با این نرم افزارها باندش رو تغییر داد؟
    یه مودم 197 مبین نت هم دارم که باند رو تغییر میدم ریست میشه میره رو باند 42 TDD
    اتومات هم رو طرح 360 که میذارم رو FDD میره رو باند 7 که سیگنالش افتضاح هست.

10. 3 کاربر از ari67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام این فریمور و وب یو ای رو لطفا همین جا یا خصوصی بنده برا دانلود بزارید . خیلی ممنون میشم کمک کنید و فریمور و وب یو ای رو در اخیار ما هم قرار بدید . در ضمن مدل دقیق دانگل شما چی بود ؟ e303s-2 ؟ یا مدل دیگه ای بود ؟
    سلام. شرمنده دوست عزیز اگه خیلی دیر جواب دادم. مدتی نبودم. والا مودم من پشتش زده E303h-2 ولی فک کنم وب یو ای روی همه مدلا نصب بشه.و یه عذرخواهی دیگه فعلا حجم اینترنتم تموم شده و سرعت افت کرده نمیتونم اپلود کنم. سرچ میکنم لینک دانلودشو میفرستم براتون.

12. 3 کاربر از shoki.joon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

رومینگ مودم روشنه دوست عزیز؟
    خیلی جاها مثل شهر خود ما رایتل فقط پوشش 3g داره و 4g روی همراه اول رومینگ و ریجستر میشه
    شما رو حالت دستی امتحان کن ببین میتونی ریجستر کنی روی شبکه همراه اول
    ممنون دوست عزیز
    با اتصال به همراه اول 4g شد و مشکل حل شد

- - - Updated - - -

رومینگ مودم روشنه دوست عزیز؟
    خیلی جاها مثل شهر خود ما رایتل فقط پوشش 3g داره و 4g روی همراه اول رومینگ و ریجستر میشه
    شما رو حالت دستی امتحان کن ببین میتونی ریجستر کنی روی شبکه همراه اول
    ممنون دوست عزیز
    با اتصال به همراه اول 4g شد و مشکل حل شد

14. 4 کاربر از mohammadkj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

سلام... میخوام مودم 4g بخرم
    تو حیاط خونه با گوشی سرعت ایرانسل 80 مگ میگیرم و طبقه پایین 4g گوشی حدود 40 مگ بیشتر نمیگیرم...
    *- حالا میخوام ببینم مودم خوب بگیرم امکانش هست همون 80 مگ رو تو خونه طبقه پایینم بگیرم؟

** کلا من مشکلم این هستش که فاصله ام از مرکز مخابرات دوره... هر شرکتی adsl میگیرم بیش از 5-6 مگ جواب نمیده خطم...
    میخواستم برم سراغ وایرلس دیدم آنتن میخواد و تعرفه هاش هم ارزون نیست....
    بعد 4g گوشی رو تست کردم میبینم روی 70-80 مگ هست تو منطقه ما...
    گفتم مودم بگیرم همون اینترنت 4g استفاده کنم ... نظرتون چیه دوست؟
    لطفا بگید بهترین مودم که هیچ مشکل و محدودیتی نداره و همه ی اپراتورها و سیمکارتها رو میشه باهاش استفاده کرد و
    بالاترین سرعت و کمترین پینگ رو میده کدوم مودمه؟
    یه چیزی باشه یه بار هزینه کنم دیگه خیالم بابت سرعت و کیفیتش راحت باشه...

*- و اینکه ممکنه مثلا tdlte ثابت بهتر عمل کنه نسبت به 4g همراه؟
    *- و مهمترین سوالم اینکه چه مودمی باید بخرم؟
    - مودم CA60
    - مودم i60
    - مودم e5785
    - مودم gp2101
    - مودم i40
    - مودم B612
    یا مودم دیگه ایی...؟
    اگرم بگم مثلا آخر مودم td ثابت میخوام یا 4g واقعا فرقی نمیکنه... حالا که قراره هزینه کنم یه چیزی باشه که همه رو به بهترین شکل ساپورت کنه؟

16. 3 کاربر از fastfind بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال silvermanhhh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام دوستان یه مشکل حاد این اواخر برام پیش اومده
    مودم tp link mr200 هست
    بعضی شبا وقتی استفاده میکنم از شبانه همراه اول،انتن مثلا ۳تا داره بعد یواش یواش میره روی ۱،بعد انتن هارو در میارم دوباره میزارم انتن برمیگرده!بعد دوباره بعد یه مدت برمیگرده ۱انتن ،قطعی دارن مثلا شروع میکنم دانلود مردن یدفی دانلود قفل میشه ،وایفای میپره بعد چند ثانیه باز برمیگرده!مودم احیانا که مشکل نداره؟

18. 3 کاربر از silvermanhhh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام دوستان یه مشکل حاد این اواخر برام پیش اومده
    مودم tp link mr200 هست
    بعضی شبا وقتی استفاده میکنم از شبانه همراه اول،انتن مثلا ۳تا داره بعد یواش یواش میره روی ۱،بعد انتن هارو در میارم دوباره میزارم انتن برمیگرده!بعد دوباره بعد یه مدت برمیگرده ۱انتن ،قطعی دارن مثلا شروع میکنم دانلود مردن یدفی دانلود قفل میشه ،وایفای میپره بعد چند ثانیه باز برمیگرده!مودم احیانا که مشکل نداره؟
    مودم رو ریست کنید و دوباره امتحان کنید مشکل پابرجا بود از یک سیم کارت دیگه از همون اپراتور باز دوباره تست بزنید و یک بار هم با یک سیم کارت از یک اپراتور دیگه تست کنید در تمامی این حالتها مشکل برطرف نشد بدونید مشکل از مودمتون هست . مگرنه میتونه از همون سیم کارت یا همون اپراتور باشه .

20. 4 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •