تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 353 از 419 اولاول ... 253303343349350351352353354355356357363403 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,521 به 3,530 از 4181

نام تاپيک: تاپیک جامع مودم های 3G و 4G ( مشکلات - آنلاک - فلش و ...)

اگه نباشه جاش خالی می مونه mgha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

بله دو تا آنتن میخوره مثل مودم i60. کانکتور sma .
    مدل خاصی رو پیشنهاد میکنید برای خرید ؟

2. این کاربر از mgha بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

مدل خاصی رو پیشنهاد میکنید برای خرید ؟
    مودم رومیزی میخواهید با امکانات خوب و فقط شبکه fdd حتما b525 اگر هر دو شبکه fdd و tdd حتما i60

4. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mgha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

مودم رومیزی میخواهید با امکانات خوب و فقط شبکه fdd حتما b525 اگر هر دو شبکه fdd و tdd حتما i60
    من مودم E5186s-22a رو یکی دو سال پیش خریدم. مودم دارم فقط میخوام بدونم چه آنتن خارجی بخریم بهتره.

6. این کاربر از mgha بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

من مودم E5186s-22a رو یکی دو سال پیش خریدم. مودم دارم فقط میخوام بدونم چه آنتن خارجی بخریم بهتره.
    اول خارج منزل تست کنید انتن دهی مودم خوب شد اقدام به خرید آنتن فضای خارجی بکنید در غیر اینصورت هیچ تاثیری نخواهد داشت و هزینه اضافه هست .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام یک مودم e8372h-153 دارم میخوام فریمور عوض کنم اما مرحله سوم ارور download failed میده راه حلش چیه
    اینم بگم اطلاعتم در زمینه نرم افزاری کمه . .. ممنون
    Last edited by amir_915; 28-06-2019 at 18:37.

10. این کاربر از amir_915 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام یک مودم e8372h-153 دارم میخوام فریمور عوض کنم اما مرحله سوم ارور download failed میده راه حلش چیه
    اینم بگم اطلاعتم در زمینه نرم افزاری کمه . .. ممنون
    برا کدوم اپراتور هست مودم ؟ چرا فریمور عوض میکنید ؟ برا افزایش امکانات نیازی به تغییر فریمور ندارید میتونید webui بر روی مودم بزنید . اونم ارور بده باید مودم رو وصل کنید به dc-unlocker و با دستور : at^sfm=1 به حالت نصب ببرید و بعد اقدام به نصب وب یو ای یا فریمور بکنید . اگر جواب نداد باید پشت مودم باز بشه و از طریق لودر و اتصال بوت پین این کار انجام بشه . فریمور و وب یو ای پچ شده هم بتونید پیدا کنید احتمالا راحت نصب بشه و ارور نده و نیازی هم به این کارها نباشه .

12. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

برا کدوم اپراتور هست مودم ؟ چرا فریمور عوض میکنید ؟ برا افزایش امکانات نیازی به تغییر فریمور ندارید میتونید webui بر روی مودم بزنید . اونم ارور بده باید مودم رو وصل کنید به dc-unlocker و با دستور : at^sfm=1 به حالت نصب ببرید و بعد اقدام به نصب وب یو ای یا فریمور بکنید . اگر جواب نداد باید پشت مودم باز بشه و از طریق لودر و اتصال بوت پین این کار انجام بشه . فریمور و وب یو ای پچ شده هم بتونید پیدا کنید احتمالا راحت نصب بشه و ارور نده و نیازی هم به این کارها نباشه .
    مودم انلاک ازین واردات idh هست کارکرده گرفتم وقتی به سیستم میزنم چند بار قطع وصل میکنم تا راه بیفته روی ایرانسل بدتر سرچ کردم سایت idh گفته بود بخاطر dns باید رو هر دستگاه تنظیم دستی شه یه جا دیگم گفته بود بخاطر این مشکل برا بعضی مودم ها اپدیت جدیدی دادن با dns ایران . تو همین تاپیک یک عکس از اپدیت همین مدل دیدم که dns داشت وussd هم اضاف شده بود اون خواستم نصب کنم نشد . Webui هم یکی دانلود کردم نصب نشد با ریزکاریاش هم وارد نیستم . این تاپیک هم صفحات اخر ندیدم اپدیت جدید و کامل خوب مناسب این مدل برا ایران باشه نصب کنم ببینم مشکلش حل میشه . فکر کنم فروشنده ش هم بخاطر همین مشکل فروختتش

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام و وقت همگی بخیر.
    دوستان آیا مودم Netgear Nighthawk M1 MR1100 قابلیت ساپورت 5G رو داره؟

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت alireza20202003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    H.D.D

پيش فرض

صابر جان از روی نسخه مشخصه اوپراتورش:

Software version: 22.200.05.00.1279
    Web UI version: 17.100.09.03.1279
    الان شما بیاری راحت بدون باز کردن برات انجامش میدم. فلش کدی که کالکولاتور نسل سه و آنلاین و هر جا میگرفتم یکسان بود شمارش. اما دو نکته فکر میکنم میتونه علت انجام شدنش باشه فارغ از اوپراتور و ورژن. یک اینکه فلش نمیشد و DC-unlocker هم نمیشناختش. بعد انلوکر رو ران ادمین میکردم و یه درایور خاصی نصب میشد و اونوقت میشناخت و فلش هم میشد. نکته دیگه نسخه ای که بهش دانگرید میکردمه که فکر میکنم ممکنه علت همین باشه. نسخه فایل اجرایی فلش دانگریدم این بود:
    Firmware : 21.180.01.00.00
    Compile date / time : Sep 30 2014 1525

جالب بوده شما اینهمه بازش کردید و قبول نمیکرده و من بدون باز کردن تونستم انجامش بدم. علتها رو گفتم که شاید به کار بیاد.
    راستی اون وب یو آی و فریموری که گذاشته بودی حرف نداشت. دنبال نسخه خوبش برای مدل E303 هستم که البته اونم بدون باز کردن آنلاکش کردم. ظاهرا این مدل امکان تماس تلفنی رو هم میشه بهش اضافه کرد

سلام میشه بگید e303 رو چطور آنلاک کردید ؟

16. این کاربر از alireza20202003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

18. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •