تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 322 از 419 اولاول ... 222272312318319320321322323324325326332372 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,211 به 3,220 از 4181

نام تاپيک: تاپیک جامع مودم های 3G و 4G ( مشکلات - آنلاک - فلش و ...)

اگه نباشه جاش خالی می مونه nobody2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    جلو مونیتور

پيش فرض

چرا عزیز مگه با مودم های دیگه فرق داره یا نیاز به باز کردن داره؟
    نه اتفاقا بنظر من بهترین مودم دانگل USB موجود در بازار هست از هر جهت
    امکاناتش کامله و من هم چون نیاز به چیز بیشتری روش ندارم سراغ فریمورش نمیرم .
    شارژ هم که همیشه یا با نرم افزار موبایل انجام میدم یا تو پرشین تولز یوزرها هستند بسته با تخفیف شارژ میکنند و میفروشند .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

نه اتفاقا بنظر من بهترین مودم دانگل USB موجود در بازار هست از هر جهت
    امکاناتش کامله و من هم چون نیاز به چیز بیشتری روش ندارم سراغ فریمورش نمیرم .
    شارژ هم که همیشه یا با نرم افزار موبایل انجام میدم یا تو پرشین تولز یوزرها هستند بسته با تخفیف شارژ میکنند و میفروشند .
    آره منم خیلی راضیم از این مودم ولی وقتی یه آموزش تو اینترنت هست و نتونم انجام بدم تمام تلاش رو می کنم که یاد بگیرم البته اضافه شدن قابلیت بیشتر هم یه محرکه این وسط
    منم بسته ها رو از سایتایی می گیرم که ارزون تر میدن البته ممنون میشم تو خصوصی دوستانی که ارزون میدن رو بهم معرفی کنید.
    الن یه سایت نو github هستش که فایل های آپدیت رو از سرور مستقیم گذاشته(لینک) که باید فرمت زیپ رو به bin تغییر داد ولی نتونستم فلش کنم این فایل ها رو. نرم افزار balong بود که اونم ارور داد. آدرس سایت github [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستش. برای بیشتر مودم ها هستش فقط فلش فایل bin رو نمی دونم. نظرت چیه دوست عزیز میشه به این فایل ها دل خوش بود؟ و یه سوال دیگه: چرا با وجود اینکه برای مودم آپدیت موجوده ولی از طریق 192.168.8.1 نمیشه آپدیت کرد و میگه شما بالاترین نسخه دارید؟

داره خودمونی میشه avang_GSM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

اپراتور HIWEB رو چه باندی سرویس میده؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Ahvaz

پيش فرض

سلام دوستان. میخوام مودم 8372 رو آپدیت کنم. شنیدم تو نسخه جدید ussd بهش اضافه شده. مدل دقیقش e8372h-153 هست. یه نسخه گرفتم که ارور datalock code رو میداد و نتونستم این کد رو پیدا کنم.
    نسخه نرم افزار
    21.313.11.00.1389 و webui هم
    17.100.12.00.1389 و نسخه سخت افزار هم
    CL1E8372HM
    ممنون میشم دوستان کمک کنن فریموری پیدا کنم که datalock code نخواد یا راه حلی که بتونم این datalock code رو بدست بیارم
    با تشکر
    منم دیتا لوک کد رو پیدا نکردم
    اول باید به این فریمور دانگرید کنی P711s-WINGLE_Update_21.110.99.04.00
    برای فلش این فریمور به فلش کد نیاز داری که راحت میتونی پیداش کنی
    بعد که دانگرید کردی میتونی مثل من این فریمور رو نصب کنی E8372h_Update_21.318.03.00.778_WEBUI_17.100.19.00. 778_RE5_M_AT_04.10_nv_repiter_3.0
    تمام
    البته من مودمو ناکوت کرده بودم برای دانگرید کردن مودمو باز کردم و با اتصال بوت پین به گراند اونو فلش کردم بعد از دو سال تونستم فلشش کنم. گفتم نیازی به دیتا لوکم نیست .اشتباه نزنی مودمو بریک کنی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Ahvaz

پيش فرض

آره منم خیلی راضیم از این مودم ولی وقتی یه آموزش تو اینترنت هست و نتونم انجام بدم تمام تلاش رو می کنم که یاد بگیرم البته اضافه شدن قابلیت بیشتر هم یه محرکه این وسط
    منم بسته ها رو از سایتایی می گیرم که ارزون تر میدن البته ممنون میشم تو خصوصی دوستانی که ارزون میدن رو بهم معرفی کنید.
    الن یه سایت نو github هستش که فایل های آپدیت رو از سرور مستقیم گذاشته(لینک) که باید فرمت زیپ رو به bin تغییر داد ولی نتونستم فلش کنم این فایل ها رو. نرم افزار balong بود که اونم ارور داد. آدرس سایت github [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستش. برای بیشتر مودم ها هستش فقط فلش فایل bin رو نمی دونم. نظرت چیه دوست عزیز میشه به این فایل ها دل خوش بود؟ و یه سوال دیگه: چرا با وجود اینکه برای مودم آپدیت موجوده ولی از طریق 192.168.8.1 نمیشه آپدیت کرد و میگه شما بالاترین نسخه دارید؟
    برای فلش با نرم افزار بالونگ باید با مودمو به حالت فلش مود ببری که گفتم که مودم باید باز بشه و با وصل کردن بوت پین به گراند این کار انجام میشه. که با بالونگ اول usbsafe رو باید فلش بزنی بعد از این داگرید که به همین راحتی .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

برای فلش با نرم افزار بالونگ باید با مودمو به حالت فلش مود ببری که گفتم که مودم باید باز بشه و با وصل کردن بوت پین به گراند این کار انجام میشه. که با بالونگ اول usbsafe رو باید فلش بزنی بعد از این داگرید که به همین راحتی .
    سلام دوست عزیز من چند روز پیش نشستم پاش و فلشش کردم.اول که مودم باز کردم با بالونگ کار کردم و خوب بود همه چی ولی الان یه مشکل دارم. بعد نصب E8372h153_Update_21.321.01.00.306_Unlocked_FW.exe میرم پین بوت می کنم فایل usbsafe فلش نمیشه. یا نرم افزار بالونگ هنگ می کنه و یا اتفاقی نمیفته. یه مشکل دیگه هم این که مودم فکتوری ریست نمیشه اصلا. البته الان مودم کار میکنه به اینترنت هم وصل میشه ولی اینکه فکتوری ریست نمیشه یا دیگه نمیتونم فریموری دیگه ای رو فلش بزنم خیلی رو مخمه. یه آموزش هم تو اینترنت هست برای همین نرم افزار بالونگ البته نسخه لینوکس که میشه فایل فریمور نسخه bin رو فلش زد و مثل اینکه تنها راه هستش برای درست شدن از نظر من. اگه دوستان نظر دیگه ای دارن ممنون میشم باهام در میون بذارم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Ahvaz

پيش فرض

نمیدونم کجای کارت مشکل داره. اگه که قبلا فلش زدی با پین بوت و همه مراحلو انجام دادی و فریمور کامل عوض کردی خوب هیچ باید ببینی مشکلت کجاست.اما اگه که اینکارو کامل نکردی مراحلو یکی به یکی بگم که انجام بدی و مشکلت حل بشه

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

نمیدونم کجای کارت مشکل داره. اگه که قبلا فلش زدی با پین بوت و همه مراحلو انجام دادی و فریمور کامل عوض کردی خوب هیچ باید ببینی مشکلت کجاست.اما اگه که اینکارو کامل نکردی مراحلو یکی به یکی بگم که انجام بدی و مشکلت حل بشه

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
    والا نمیدونم مشکل از فریموری که زدم هستش یا چیز دیگه. چون مراحل رو تو نت گشتم و اینکه usbsafe فلش نمیشه عجیبه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه nobody2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    جلو مونیتور

10. 4 کاربر از nobody2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

دوستان فریمورهایی که تو سایت 4pda هست رو چطور باید دانلود کرد؟ کسی موفق شده تو این فروم ثبت نام کنه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •