تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 299 از 419 اولاول ... 199249289295296297298299300301302303309349399 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,981 به 2,990 از 4181

نام تاپيک: تاپیک جامع مودم های 3G و 4G ( مشکلات - آنلاک - فلش و ...)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

این مدل هم که ظاهرا هیج جا نیست چیز دیگه بالاتر و بهتر نیستش؟مثل ac810?یا رومیزی جدیدتر و قوی تر
    میشه لطفا این جریان تجمیع رو ساده بگین چی هست؟
    هر اپراتور اینترنت رو روی باند های مختلف پخش میکته و هر مودم هم چند باند داره و به صورت اتوماتیک به بهترین باند وصل میشه ولی وقتی مودم قابلیت تجمیع داشته باشه میتونه چند باند ( الیته تو ایران فقط دو باند ) رو با هم جمع کنه و سرعت بیشتر بشه. این رو میگن تجمیع سرعت یا نسل 4.5 یا همون +4G
    لازمه اینکار اینکه مودم حتما cat6 باشه و مودم از نظر سخت افزاری و چیپست اینقدر قوی باشه که بتونه دو باند رو با هم جمع کنه
    همه مودم هایی که cat6 هستن هم نمیتونن این کار رو بکنند اگر هم انجام بدهند به صورت ناقص هست و درست جمع نمیکنند ولی اون دو مدلی که نام بردم تا حالا بهترین عملکرد رو داشتن و هم از نظر سخت افزاری قوی هستن و هم از نظر نرم افزاری توی مودم علامت +4G نشون داده میشه در صورتی که توی مودم های cat6 دیگه مثل TF-I60 و E5785 و چند مدل دیگه علامت +4G نمایش داده نمیشه ولی در این دو مودم که در پست قبل نام بردم اگر دکل ها و تجهیرات اطراف شما مشکلی نداشته باشه تجمیع به درستی انجام میشه

ممنونم از راهنماییتون
    من زیاد اطلاعات راجع به مودم ندارم میشه ساده بفرمایید این مودم ها چه فرقی داره مثلا با مودمی مثل TF-160 که قیمتش تقریبا نصف این مودم هایی که شما معرفی کردید هست
    ممنونم
    مودمی که نام بردی انلاک و قفل هست و فقط سیم کارت ایرانسل روش میخوره به همین دلیل قیمتش نصف قیمت مودم های شرکتی اصلی هست.
    این مودمی که نام بردی با اینکه cat6 هست ولی به دلیل انلاک بودن و مشکلان نرم افزاری هرگز +4G نمیشه . من خودم با این مودم TF-I60 هم برای تست کار کردم و کنارش همزمان مدل B525 رو هم روشن کردم مدل TF-I60 روی پلاس و تجمیع نرفت ولی مدل B525 کامل تجمیع کرد و سرعت بیشتری داد
    Last edited by .::Mohammad::.; 27-11-2017 at 11:14.

2. 2 کاربر از .::Mohammad::. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه sky_dvb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

هر اپراتور اینترنت رو روی باند های مختلف پخش میکته و هر مودم هم چند باند داره و به صورت اتوماتیک به بهترین باند وصل میشه ولی وقتی مودم قابلیت تجمیع داشته باشه میتونه چند باند ( الیته تو ایران فقط دو باند ) رو با هم جمع کنه و سرعت بیشتر بشه. این رو میگن تجمیع سرعت یا نسل 4.5 یا همون +4G
    لازمه اینکار اینکه مودم حتما cat6 باشه و مودم از نظر سخت افزاری و چیپست اینقدر قوی باشه که بتونه دو باند رو با هم جمع کنه
    همه مودم هایی که cat6 هستن هم نمیتونن این کار رو بکنند اگر هم انجام بدهند به صورت ناقص هست و درست جمع نمیکنند ولی اون دو مدلی که نام بردم تا حالا بهترین عملکرد رو داشتن و هم از نظر سخت افزاری قوی هستن و هم از نظر نرم افزاری توی مودم علامت +4G نشون داده میشه در صورتی که توی مودم های cat6 دیگه مثل TF-I60 و E5785 و چند مدل دیگه علامت +4G نمایش داده نمیشه ولی در این دو مودم که در پست قبل نام بردم اگر دکل ها و تجهیرات اطراف شما مشکلی نداشته باشه تجمیع به درستی انجام میشه

مودمی که نام بردی انلاک و قفل هست و فقط سیم کارت ایرانسل روش میخوره به همین دلیل قیمتش نصف قیمت مودم های شرکتی اصلی هست.
    این مودمی که نام بردی با اینکه cat6 هست ولی به دلیل انلاک بودن و مشکلان نرم افزاری هرگز +4G نمیشه . من خودم با این مودم TF-I60 هم برای تست کار کردم و کنارش همزمان مدل B525 رو هم روشن کردم مدل TF-I60 روی پلاس و تجمیع نرفت ولی مدل B525 کامل تجمیع کرد و سرعت بیشتری داد
    تشکر از توضیحات خوب شما دوست گرامی
    با توجه به صحبت های شما فکر میکنم این مدل از بقیه قوی تر هست؟درسته
    Huawei B618 LTE Cat11 Wireless Gateway

4gltemall.com/blog/wp-content/uploads/2017/02/Huawei-B618-B618S-B618s-22d-3.png

چون حالا که قراره ی هزینه درست حسابی بشه ی چیز قدر باشه که چند سالی احتیاج به تعویض نباشه
    Last edited by sky_dvb; 27-11-2017 at 11:38.

4. این کاربر از sky_dvb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

تشکر از توضیحات خوب شما دوست گرامی
    با توجه به صحبت های شما فکر میکنم این مدل از بقیه قوی تر هست؟درسته
    Huawei B618 LTE Cat11 Wireless Gateway

4gltemall.com/blog/wp-content/uploads/2017/02/Huawei-B618-B618S-B618s-22d-3.png

چون حالا که قراره ی هزینه درست حسابی بشه ی چیز قدر باشه که چند سالی احتیاج به تعویض نباشه
    مدل خوبي به نظر ميرسه ولي هنوز تو ايران وارد نشده و همچنين اگر بياد هم قيمتش بالاي يك ميليون هست و اينكه تجهيزات و دكل هاي ايران هنوز نمي تونن cat 11 رو ساپورت كنن در نتيجه نهايت بشه ازش تا cat6 سرعت گرفت براي همين فعلا بصرفه نيست

6. 2 کاربر از .::Mohammad::. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه sky_dvb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

مدل خوبي به نظر ميرسه ولي هنوز تو ايران وارد نشده و همچنين اگر بياد هم قيمتش بالاي يك ميليون هست و اينكه تجهيزات و دكل هاي ايران هنوز نمي تونن cat 11 رو ساپورت كنن در نتيجه نهايت بشه ازش تا cat6 سرعت گرفت براي همين فعلا بصرفه نيست
    پس شما از لحاظ سخت افزار قوی و قابلیت تجمیع تایییدش میکنید؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

پس شما از لحاظ سخت افزار قوی و قابلیت تجمیع تایییدش میکنید؟
    تا وارد ايران نشه و تست نشه نميشه هيچ چيزي رو تاييد كرد
    توي سايت هاي خارجي بيشتر سرچ كنيد ببينيد كاربرهاي خارجي چي گفتن و چه نظري داشتن در موردش

9. 2 کاربر از .::Mohammad::. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Re zA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    110

پيش فرض

ممنونم بعد از لحاظ کارایی و سرعت و آنتن دهی فرقی وجود داره بین این مودم ها و موبایل های پرچم دار مثل s8 که همین قابلیت ها رو داره البته فقط خود کارایی اینترنت مد نظر من هست
    Last edited by Re zA; 27-11-2017 at 14:55.

11. این کاربر از Re zA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

کسی نیست کمکم کنه مشکل از چی هست؟

داره خودمونی میشه amymor's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

واقعا خیلی ممنونم.ولی من این مودم e3372 رو دادم گارانتی چون گفتن فرمورش پریده و پرگرامر میخاد. ینی اگه این کارا رو میکردم درست میشد؟
    من دیروز وایمکس رو با b5142 عوض کردم برا آنلاکش کسی رو میخاستم که تخصص داشته باشه. اگه شما تلگرامت رو بدی واقعا ممنون میشم

تاريخ عضويت
    May 2017

14

کسی میتونه b5142 رو آنلاک کنه؟
    Last edited by amymor; 27-11-2017 at 17:45.

تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

به این پست یه نگاهی بندازین

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با توجه به اینکه مودم شما e3372 از این فایلا باید استفاده کنین که براتون داخل همین پست گذاشتم

اینم فایل برنامه + فایل فلش برای استفاده از روش ShortPin برای E3372
    این رو دانلود و اکسترکت کن
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آموزش برنامه:
    روش فلش با این برنامه اینه که مودم رو باز میکنی و دو نقطه Boot و Ground رو طبق عکس به هم وصل میکنی (با سیم یا یه شی فلزی)

و وصل میکنی به کامپیوتر بعد پورت COM رو که سیستمت شناسایی میکنه یادداشت میکنی ( از قسمت Device Manager قابل مشاهده هست)
    مثلا اگه مودم با COM6 متصل شد به PC عدد 6 رو یه جا یادداشت میکنی
    بعد فایلی که دادمو دانلود کن و برو داخل فولدری که توش Huawei_Flasher.exe هست و شیفت رونگه دار وراست کلیک کن و Open Command Prompt رو بزن
    برا فلش دستور زیر رو باید نوشت البته برای COM6 ویژگی -p6 باید ست بشه و متناسب با سیستم شما این عدد عوض میشه
    Huawei_Flasher.exe -p6 3372.bin
    حالا اینتر رو بزن
    مودم بعد چن ثانیه فلش میشه و بعدش باید فریمور و WebUI رو فلش کرد
    واقعا خیلی ممنونم.ولی من این مودم e3372 رو دادم گارانتی چون گفتن فرمورش پریده و پرگرامر میخاد. ینی اگه این کارا رو میکردم درست میشد؟
    من دیروز وایمکس رو با b5142 عوض کردم برا آنلاکش کسی رو میخاستم که تخصص داشته باشه. اگه شما تلگرامت رو بدی واقعا ممنون میشم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •