تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 275 از 419 اولاول ... 175225265271272273274275276277278279285325375 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,741 به 2,750 از 4181

نام تاپيک: تاپیک جامع مودم های 3G و 4G ( مشکلات - آنلاک - فلش و ...)

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها m_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

بله دوست عزیز در جریان هستم. وقتی رو حالت 2.4 با برنامه ltewatch کار میکنم سرعتم به مراتب کمتر از حالت 5 گیگاهرتز هستش. اونم به خاطر شلوغی کمتر باند 5 مودم هستش. البته من فعلا رو همراه اول تست کردم و هنوز رو ایرانسل تستش نکردم. بزرگترین مشکلم الان اینه که تو تنظیمات مودم حالت ca mode نداره و نمیدونم چطوری میشه از این قابلیت رو این مودم استفاده کرد. الان این دوستمون با ایرانسل سرعت خیلی خوبی گرفتن نمیدونم چه تنظیماتی انجام دادن که انقد سرعتشون خوبه.
    راستی چرا پیام قبلیم انقد ریپلای زده من کلا یه بار نوشتم و ارسال کردم
    خوب اون سرعت بهتر مال پهنای باند بیشتری هست که غ گیگا هرتز داره با لن تست کنید سرعت واقعی هست
    در مورد گزینه ca میتونید تو lte watch بزارید باند رو گزینه lte Advance که یعنی همون ۴.۵ جی هستش
    البته اگه رو اوتو هم باشه موقع دانلود تو پنل مودم یهتون نشون میده
    اگه نشون نمیده شاید تحت پوشش پلاس نیستید

2. این کاربر از m_amin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

گزینه ca mode رو نداره. ولی کافیه تحت پوشش 4.5G باشید و شروع به دانلود کنید. توی کنسول وب مودم علامت پلاس میاد و شما میتونید متوجه بشید مودم در حالت تجمیع فرکانس داره کار میکنه. تا جایی که من میدونم هیچکدوم از مودم های cat6 گزینه ای به نام ca mode توی تنظیماتشون ندارن و این گزینه فقط توی کاستوم فرم ور ها قرار داده شده که هنوز واسه b525 کاستوم فرم وری نیومده. واسه من نه گوشیم و نه لپ تاپم امکان اتصال به باند 5 گیگا هرتز رو نداره که تست کنم. واسه استفاده از نهایت سرعت مودم اونو با کابل لن cat6 به سیستمتون وصل کنید. بهترین نتیجه رو میگیرید. من خودم موقع دانلود مودم رو با کابل به سیستم وصل میکنم.
    بله کاستوم فریمور با وجود سرچ زیادی که کردم هنوز براش منتشر نشده. راستی سایت IDH یه سر بزنین یه مدل آنتن برای این مدل آورده که 3 db قدرتشه. من گرفتم. بیشتر نوسان فرکانس دریافتیمو کنترل کرد (قبل اون بین 1 تا 4 خط آنتن داشتم ولی بعدوصل کردن آنتن بین 2 تا 4 خط رسید) البته با توجه به قیمتی که داره هرکدوم 25 تومن ارزش خرید نداره (خرید 2 عدد برای مودم 50 تومن درمیاد) در صورتی که آنتن های قویتری با قیمت حدودی 100 تومن میشه گرفت با قدرت 25 تا db 40 و گیرندگی بهتر.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

گزینه ca mode رو نداره. ولی کافیه تحت پوشش 4.5G باشید و شروع به دانلود کنید. توی کنسول وب مودم علامت پلاس میاد و شما میتونید متوجه بشید مودم در حالت تجمیع فرکانس داره کار میکنه. تا جایی که من میدونم هیچکدوم از مودم های cat6 گزینه ای به نام ca mode توی تنظیماتشون ندارن و این گزینه فقط توی کاستوم فرم ور ها قرار داده شده که هنوز واسه b525 کاستوم فرم وری نیومده. واسه من نه گوشیم و نه لپ تاپم امکان اتصال به باند 5 گیگا هرتز رو نداره که تست کنم. واسه استفاده از نهایت سرعت مودم اونو با کابل لن cat6 به سیستمتون وصل کنید. بهترین نتیجه رو میگیرید. من خودم موقع دانلود مودم رو با کابل به سیستم وصل میکنم.
    بله کاستوم فریمور با وجود سرچ زیادی که کردم هنوز براش منتشر نشده. راستی به سایت idhco که نمایندگی رسمی هواووییه سر بزنین. یه مدل آنتن برای این مدل آورده که 3 db قدرتشه. من گرفتم. بیشتر نوسان فرکانس دریافتیمو کنترل کرد (قبل اون بین 1 تا 4 خط آنتن داشتم ولی بعدوصل کردن آنتن بین 2 تا 4 خط رسید) البته با توجه به قیمتی که داره هرکدوم 25 تومن ارزش خرید نداره (خرید 2 عدد برای مودم 50 تومن درمیاد) در صورتی که آنتن های قویتری با قیمت حدودی 100 تومن میشه گرفت با قدرت 25 تا db 40 و گیرندگی بهتر.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

[

خوب اون سرعت بهتر مال پهنای باند بیشتری هست که غ گیگا هرتز داره با لن تست کنید سرعت واقعی هست
    در مورد گزینه ca میتونید تو lte watch بزارید باند رو گزینه lte Advance که یعنی همون ۴.۵ جی هستش
    البته اگه رو اوتو هم باشه موقع دانلود تو پنل مودم یهتون نشون میده
    اگه نشون نمیده شاید تحت پوشش پلاس نیستید
    ممنون دوست عزیز. طبق نقشه سایت همراه اول تحت پوشش منطقه هستم و با ltewatch هم که تست کردم در حالت lte advanced سرعت کمتری نسبت به حالت اتوماتیک بهم داده. ولی فعلا با ایرانسل نتونستم تست کنم (به خاطر یه هفته اینترنت نامحدودی که همراه اول بهم داده فعلا دارم از اون استفاده میکنم تا طرحش تموم شه برم سراغ ایرانسل )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

سلام.من یک مودم همراه d-link dwr 711/n دارم و میخوام بذارمش کنار و یک مودم همراه دیگه بگیرم.بدلیل اینکه اولا فورجی ساپورت نمیکنه.دوما واقعا ناراضی بودم ازش(خراب شدن خشاب سیمکارت،باد کردن باتری،آنتن دهی ضعیف،باگ های عجیب).من حدود دوسال این مودمو داشتم و به همه پیشنهاد میکنم از دی لینک فاصله بگیرید.(به معنای واقعی در حد اسمش نیست).حالا میخوام یه مودم جدید بخرم که 1- آنتن دهی عالی داشته باشه. 2- علاوه بر باتری با برق مستقیم هم کار کنه.3- قیمتش هرچی ارزانتر باشه بهتره. فرقی نمیکنه دانگل باشه یا مودم. و اینکه آیا مودم های دانگلی هم آنتن دهی در حد و اندازه مودم های باتری خور داره؟از استاندارد های اونا پشتیبانی میکنه؟ مودم رو میزی برتری داره؟قابلیت حملش زیاد واسم مهم نیست.لطفا تجربیاتتون رو با من سهیم بشید.
    Last edited by koorosh001; 20-09-2017 at 14:25.

7. این کاربر از koorosh001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه javad_0569's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    میون دیوونه ها!

پيش فرض

سلام.

من یه مودم tp link M7310 خرید کردم میخوام بدونم امکان تغییر باند وجود داره . چون توی منطقه ای که من هستم

فقط روی باند 7 حتی با آنتن دهی کم سرعت خوبی رو دریافت کردم ( با مودم های E8372 , b315 و d100 ایرانسل )

ایا نرم افزاری پیدا میشه برای تغییر باند ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

بله دوست عزیز در جریان هستم. وقتی رو حالت 2.4 با برنامه ltewatch کار میکنم سرعتم به مراتب کمتر از حالت 5 گیگاهرتز هستش. اونم به خاطر شلوغی کمتر باند 5 مودم هستش. البته من فعلا رو همراه اول تست کردم و هنوز رو ایرانسل تستش نکردم. بزرگترین مشکلم الان اینه که تو تنظیمات مودم حالت ca mode نداره و نمیدونم چطوری میشه از این قابلیت رو این مودم استفاده کرد. الان این دوستمون با ایرانسل سرعت خیلی خوبی گرفتن نمیدونم چه تنظیماتی انجام دادن که انقد سرعتشون خوبه.
    راستی چرا پیام قبلیم انقد ریپلای زده من کلا یه بار نوشتم و ارسال کردم
    بله کاستوم فریمور با وجود سرچ زیادی که کردم هنوز براش منتشر نشده. راستی به سایت idhco که نمایندگی رسمی هواووییه سر بزنین. یه مدل آنتن برای این مدل آورده که 3 db قدرتشه. من گرفتم. بیشتر نوسان فرکانس دریافتیمو کنترل کرد (قبل اون بین 1 تا 4 خط آنتن داشتم ولی بعدوصل کردن آنتن بین 2 تا 4 خط رسید) البته با توجه به قیمتی که داره هرکدوم 25 تومن ارزش خرید نداره (خرید 2 عدد برای مودم 50 تومن درمیاد) در صورتی که آنتن های قویتری با قیمت حدودی 100 تومن میشه گرفت با قدرت 25 تا db 40 و گیرندگی بهتر.

پروفشنال mohammadgh6's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان ایرانسل دیروز 5Gرو ازمایش کرد یه جایی شنیدم 5G سیم کارت نداره . درسته؟
    یعنی دوباره این مودمها تعویض میشه؟

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها m_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

دوستان ایرانسل دیروز 5Gرو ازمایش کرد یه جایی شنیدم 5G سیم کارت نداره . درسته؟
    یعنی دوباره این مودمها تعویض میشه؟
    ایشالا بچت شاید بتونه به ۵جی وصل بشه

12. این کاربر از m_amin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

ایرانسل از سال پیش با شرکت اریکسون تحقیقات و سرمایه گزاری خودشو شروع کرده بود که خبرش رو هم شنیده بودیم جدیدا هم آزمایش کرده که خیلی خوب جواب گرفته ولی فکر نمیکنم به این زودی اتفاقی بیافتد
    همراه اول هم که تازه امسال تحقیقات و سرمایه گزاری رو با شرکت نوکیا در این ضمینه شروع کرده اما پیشرفت شرکت همراه اول هم بسیار سریعه

خودم که هنوز مودم B315 دارم ( cat4 ) اشتراک 6 ماه همراه اول هم دارم که سرعت دانلود با 32 کانکشن idm به 10 مگ میرسه و بهمین سرعت خیلی راضی هستم و فعلا قصد رفتن به سمت مودمهای CAT6 رو هم ندارم / اگر 5G رسما توسط هردو اوپراتور افتتاح بشود حتما مودم جدید تهیه میکنم

14. 2 کاربر از xshya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •