تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 273 از 419 اولاول ... 173223263269270271272273274275276277283323373 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,721 به 2,730 از 4181

نام تاپيک: تاپیک جامع مودم های 3G و 4G ( مشکلات - آنلاک - فلش و ...)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام. دوستان بین مودم های cat 6 کدوم مدل رو پیشنهاد میکنین؟ دیشب هواووی B525 رو از دیجی سفارش دادم فردا دستم میرسه. اگه مودم بهتری سراغ دارین ممنون میشم معرفی کنین

خودم یه مودم d100 دارم cat4 هستش لاک ایرانسل سرعت دانلودش اوایل رو 3 مگ بود ولی الان اومده پایین. رو گوشیم که cat 16 زده تو مشخصاتش تست میگیرم سرعت دان از مودم پایین تره به نظرتون با خرید این مودم میتونم سرعت دانلود بهتری بگیرم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام. دوستان بین مودم های cat 6 کدوم مدل رو پیشنهاد میکنین؟ دیشب هواووی B525 رو از دیجی سفارش دادم فردا دستم میرسه. اگه مودم بهتری سراغ دارین ممنون میشم معرفی کنین

خودم یه مودم d100 دارم cat4 هستش لاک ایرانسل سرعت دانلودش اوایل رو 3 مگ بود ولی الان اومده پایین. رو گوشیم که cat 16 زده تو مشخصاتش تست میگیرم سرعت دان از مودم پایین تره به نظرتون با خرید این مودم میتونم سرعت دانلود بهتری بگیرم؟
    سرعت بالا در وهله ی اول به سیگنال دریافتی و ترافیک دکلی که بهش وصل میشید بستگی داره. مودم که به دستتون رسید با استفاده از برنامه ی LTEWatch بهش متصل بشید و سعی کنید با جابجایی مودم بهترین سیگنال رو بگیرید. من این مودم که شما سفارش دادید رو دارم و توی ساعاتی که ترافیک پایینه سرعت دانلودم بین 10 تا 11 مگابایته (80 تا 90 مگابیت) در حالی که با یه گوشی cat4 حداکثر سرعتی که میگیرم 3.5 مگابایته.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سرعت بالا در وهله ی اول به سیگنال دریافتی و ترافیک دکلی که بهش وصل میشید بستگی داره. مودم که به دستتون رسید با استفاده از برنامه ی LTEWatch بهش متصل بشید و سعی کنید با جابجایی مودم بهترین سیگنال رو بگیرید. من این مودم که شما سفارش دادید رو دارم و توی ساعاتی که ترافیک پایینه سرعت دانلودم بین 10 تا 11 مگابایته (80 تا 90 مگابیت) در حالی که با یه گوشی cat4 حداکثر سرعتی که میگیرم 3.5 مگابایته.
    ممنون بابت پاسخ دادنتون . حقیقتش من از این برنامه که گفتید سردرنمیارم. ممکنه بگین چه تنظیماتی باید تو این برنامه انجام بدم؟
    Last edited by amfouter; 17-09-2017 at 14:26.

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

جواب های دروغی که مودم مارت میده به کاربران
    بعد که گندش در میاد ویرایش میکنه

from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

5. 3 کاربر از srx190d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه behnambazi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

مود شبکه روی LTE هست
    قبلا کار میکرد میتونستم بسته بخرم ،الان هرکاری میکنم نمیشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

ممنون بابت پاسخ دادنتون . حقیقتش من از این برنامه که گفتید سردرنمیارم. ممکنه بگین چه تنظیماتی باید تو این برنامه انجام بدم؟
    خواهش میکنم. کار کردن با این نرم افزار به اندازه پخش یه کلیپ توی ویندوز راحته. فقط کافیه مودم رو با لن یا وای فای به سیستم وصل کنید. نرم افزار رو اجرا کنید. اون پایین بزنید رو settings و توی قسمت password، پسورد کنسول مودم رو وارد کنید. در نهایت روی save کلید کنید و تمام.

8. این کاربر از alirezaveis بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

چه خوب جواب همه رو میدن بغیر از من

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام
    دوستان سایت هایی که برای آنلاک گذاشتین هیچ کدوم کار کار نمیکنه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

خواهش میکنم. کار کردن با این نرم افزار به اندازه پخش یه کلیپ توی ویندوز راحته. فقط کافیه مودم رو با لن یا وای فای به سیستم وصل کنید. نرم افزار رو اجرا کنید. اون پایین بزنید رو settings و توی قسمت password، پسورد کنسول مودم رو وارد کنید. در نهایت روی save کلید کنید و تمام.
    دمت گرم داداش خیلی لطف کردی . ایشالا که فردا دیجی آوردش سرعتش اوکی باشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام من با برنامه LTEWATCH تو انتخاب باند به غیر از باند 3 که 1800 عه به هیچ باند دیگه ای نمیتونم وصل شم
    مودمم هم B315 عه تو مشخصاتش زده باند 2600 هم پشتیبانی میکنه کسی هست راهنمایی کنه منو؟

- - - Updated - - -

سیم کارتم همراهه اوله
    اینکه مودمتون از فرکانس 2600 پشتیبانی میکنه شکی درش نیست. مشکل اینجاست شما تحت پوشش فرکانس 2600 همراه اول نیستید. منم همین مشکل رو دارم. فرکانس 1800 رو با کیفیت بالا دارم ولی 2600 نیمتونم دریافت کنم. در صورتی که با سیمکارت ایرانسل هر دو فرکانس رو دریافت میکنم.

13. این کاربر از alirezaveis بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •