تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 255 از 419 اولاول ... 155205245251252253254255256257258259265305355 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,541 به 2,550 از 4181

نام تاپيک: تاپیک جامع مودم های 3G و 4G ( مشکلات - آنلاک - فلش و ...)

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

به نظرتون اگه انتن براش بخرم یاگی تاثیر بزاره یا این انتن های 4 جی کوچیکا 35 دی بی ها؟
    وقت بخیر
    اصولا افراد حرفه ای یکبار برای همیشه خیال خودشون رو از بابت آنتن دهی راحت میکنند تا بیشتر روی دیوایس و اپدیت بودن اون تمرکز داشته باشند و معمولا با استفاده از آنتن خارجی گین بالا و مخصوصا دست ساز ( مثل خودم) بتوانیم یک ارتباط پایدار و با کیفیت داشته باشیم

شما میتوانید از این نمودار برای تنظیم آنتن خودتون استفاده کنید

برای نمونه هم مقدار RSSl فعلی مودم بنده با استفاده از آنتن خارجی و دستساز

2. این کاربر از xshya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها m_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

سلام به دوستان و اساتید محترم

چندتا سیوال داشتم که همه رو یه جا مینویسم

من یه مودم b315s-22 دارم که فریمورش رو با لوکال اپدیت ارتقا دادم به 21.321.03.00.1006 میخوام بدونم اگه من با متدی که دوستان تو این تاپیک گفتن مودم رو ارتقا بدم اصلا تاثیری داره ؟و اینکه تجمیع داره این مودم ؟ الان من با این مودم بینه 8 الی 14 مگابایت تو idm دانلود دارم تو کامپیوتر یعنی ممکنه سرعتم بیشتر شه ؟ البته رو همراه اول تست کردم ایرانسل یکم کمتره سرعتم . به نظرتون اگه انتن براش بخرم یاگی تاثیر بزاره یا این انتن های 4 جی کوچیکا 35 دی بی ها؟

دوستان مودم zw101 هم میخوام بخرم ولی نمیدونم خوبه یا نه کسی تجربه کاری داره سرعتش تو دانلود با idm خوبه کسی تونسته واقعا از 150 الی 120 مگ کشش دانلودش استفاده کنه و سرعته دانلودش رو برسونه به 15 الی 18.75 مگابایت در ثانیه ؟ انلاک میشه بشه همراه اول روش گذاشت ؟

من مودم LH92 هم داشتم انلاک کردم به DLINK فریمویر که الان انتن دهیش اومده پایین ایا اپدیتی هست تقویتش کرد و مصرف باطریشم کم کرد ؟

برای مودم d100 انلاک یا فریمویر جدید نیومده اینم دارم تو خونه یه گوشه خوابیده

دوست عزیز zw101
    مودم LTE نیست که شما دنبال انلاک کردن و استفاده از همراه اول هستی
    این مودم TD LTE هست که الان فقط ایرانسل و مبین نت سرویس دارند
    که این ۲تا هم فقط مودمهای خودشون رو شبکه رجیستر میشه
    پس انلاک کردن معنای نداره
    اون سرعتی هم که میگی ماکس اون مودم هست که شما بهتریم حالت آنتن هم باشی به یک سومش شاید برسی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

امین جان ممنون از پاسخگویی

الان با مودم dvr 925 دی لینک و b315 تا 14 مگابایت دانلود داشتم کمه کمش 8 مگه میخوام بدونم چیکار کنم سرعتشو ببرم بالا و به ماکس برسونم 3.5 مگ دیگه بره بالا کل کت 4 رو میگیرم یعنی 150 مگابیتم پر میشه

5. این کاربر از SSMITIKOMON بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ak313's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

الان با مودم dvr 925 دی لینک و b315 تا 14 مگابایت دانلود داشتم کمه کمش 8 مگه میخوام بدونم چیکار کنم سرعتشو ببرم بالا و به ماکس برسونم 3.5 مگ دیگه بره بالا کل کت 4 رو میگیرم یعنی 150 مگابیتم پر میشه
    دوست عزیز 150 مگابیت برای 20 مگاهرتز هست در حالی ایرانسل روی باند 7 فعلا 15 مگاهرتز داره پس در عمل بیش از 112 مگابیت امکان نداره

Sent from my X1 7.0 using Tapatalk

7. 2 کاربر از ak313 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها m_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

همونطور که دوستمون گفتن شما الان ماکسیموم سرعت ممکن رو داری میگیری و بیشتر از این اککان نداره چون ۱۵ مگاهرتز هست هرموقع ۲۰ بشه سرعت شما اجازه بیشتر شدن داره

9. این کاربر از m_amin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

دوست عزیز 150 مگابیت برای 20 مگاهرتز هست در حالی ایرانسل روی باند 7 فعلا 15 مگاهرتز داره پس در عمل بیش از 112 مگابیت امکان نداره

Sent from my X1 7.0 using Tapatalk

دوستان اینو بگم من همراهه اولم اصلا ایرانسل استفاده نمیکنم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

سلام دوستان عزیز من یه سوال دارم - مودم 3372 با LH92 چ فرقی میکنه ؟ مگه هر دوتا 4جی نیستش و CAT4 ؟ ایا وای فای تو افزایش سرعت واقعی دانولد تاثیر داره ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

نه تاثیری نداره و هر چه سیگنال وای فای ضعیف تر باشه سرعته دانلودم میاد پایین مثلا اونی که 1 خط انتن وای فای داره سرعته دانودش تو شبکه پایینه بهترین گزینه واسه دنلود با سرعته واقعی خودتون برقراری اتصال پایدار از طریق کابل لن هست و بقیه موارد تو کاهش سرعت یا پینگ بر میگرده به انتن دهی مودم شما منظورم انتن دهی 4 جی هست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

دوستان واسه مودم فضایه باز ایرانسل اطلاعات بیشتر از گیرنده ثانویش بدست اوردم که سخت افزار یکیه و اینکه رو TD =112 و رویه FDD = 150 میده که همه اطلاعات تو این لینک هست اگه کسی میتونه فریمویر رو پیدا کنه میشه انلاک کرد تو راستین بازار قبلا یکی گرفته بود و گذاشته بود متاسفانه لینک دانلود پاک شده از سرور واسه همین اگه کسی میتونه پیدا کنه عالی میشه فریمویرش رو

متاسفانه لینک ارسال نمیشه چون کاربر تازه واردم

تو سایت برید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بعد اینو بزنید ادامه ادرسنون
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

اها ممنون - [COLOR=#474839، display: inline-block،][FONT=Arial، color: #474839، display: inline-block،]Irancell E3372 3G/4G USB Dongle + Huawei AF23 3G/4G Router در مورد این پکیج نظرتون چیه ؟ برقراری اتصل لن از یو اس بی بهتره ؟ - روترم بگیرم یا فقط مودم کافیه ؟؟[/FONT][/COLOR]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •